چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
فعالان فرهنگی قم به تماشای " تنگه ابوقریب" می نشینند
فیلم سینمایی "تنگه ابوقریب" عصر امروز برای فعالان فرهنگی استان قم در سینما آیه اکران می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، قاسم بابایی در گفت و گو با خبرنگاران ، با اشاره به این که توجه به نقش سینما به عنوان رسانه ای تأثیر گذار و دارای مخاطب زیاد در ترویج ارزش و آرمان‌های انقلاب اسلامی موثر است،ابراز داشت: در جهان امروز که جنگ فرهنگی و استکبار جهانی برای به سیطره در آوردن ذهن و قلب مردم جهان از ابزار هنر به ویژه سینما استفاده می‌کند هنرمندان متعهد و انقلابی نیز باید با این ابزار به مقابله فرهنگی با دشمن بپردازند.

وی افزود: یکی از سیاست و برنامه‌های سازمان بسیج هنرمندان قم حمایت از اکران آثار سینمایی فاخر و ارزشی و ایجاد زمینه‌های مناسب برای جذب و توجه جامعه به این آثار سینمایی است تا روحیه حق طلبی و ایثار و شهادت در میان مردم نهادینه شود.

 بابایی ادامه داد: فیلم سینمایی تنگه ابوقریب در جشنواره فیلم فجر سال گذشته به عنوان بهترین فیلم معرفی و تجلیل شد که موضوع آن دفاع مقدس است یکی از آثار فاخری است که در خدمت آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

وی اضافه کرد: به همین منظور انجمن فیلم بسیج هنرمندان استان قم با هدف جذب مخاطب برای تماشای این اثر فاخر سینمایی برنامه‌های گسترده ای در دست اقدام دارد و به این منظور اکران ویژه ای برای مدیران سازمان‌ها ونهادهای دولتی و فرهنگی استان قم در دستور کار دارد.

 

 

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .