چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
نائب‌رئیس کمیسیون عمران مجلس:
ضعف و اشتباهات مدیریتی دولت بر همگان روشن و واضح است / بی‌توجهی رئیس‌جمهور به خواست نمایندگان برای تغییر تیم اقتصادی دولت
نائب‌رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به وجود مشکلات اقتصادی در کشور، گفت: ضعف و اشتباهات مدیریتی دولت بر همگان روشن و واضح است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سید ابوالفضل موسوی بیوکی در گفتگو با خبرنگاران  ؛ بابیان اینکه وجود ناهماهنگی در تیم اقتصادی دولت مشهود است اظهار داشت: در اینکه تیم اقتصادی دولت نیازمند تغییر است شکی نیست و این را هم مردم و هم نمایندگان مجلس می‌دانند و بر همین اساس 200نماینده مجلس قبل از اینکه به استیضاح وزرا روی آوردند طی نامه‌ای به دولت خواستار تغییرات جدی در تیم اقتصادی شدند.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی افزود: پس‌ازاینکه دولت سیف رئیس‌کل بانک مرکزی را تغییر داد نمایندگان نامه دومی به رئیس جمهور نوشتند و ضمن تشکر از این تغییر خواستار تغییرات اساسی در تیم اقتصادی دولت شدند که متأسفانه دولت در این زمینه اقدام شایسته‌ای انجام نداد و تنها به تغییر یک نفر اکتفا کرد البته تغییر سیف نیز به علت اعتراضات شدید نمایندگان به عملکرد وی بود.

موسوی تصریح کرد: بنابراین نمایندگان خود وارد عمل شده و استیضاح وزیر کار و رفاه اجتماعی را رقم زدند و هم‌اکنون نیز استیضاح وزیر اقتصاد را دردستور کار خوددارند.

وی در واکنش به صحبت‌های منتسب به سیف در فضای مجازی درباره دستور نهاوندیان برای گرانی ارز گفت: در این شرایط نمی‌توان با اطمینان این سخنان را تائید کرد چراکه تائید این سخنان به‌منزله این است که در دولت دشمنی وجود  دارد و یا نفوذی اتفاق افتاده است اما می‌توان با اطمینان از ضعف و اشتباهات مدیریتی در دولت سخن گفت و این مسئله بر همگان روشن و واضح است.

انتهای پیام/

 

منبع : یزدرسا
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .