دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷
عضو مجلس خبرگان رهبری:
دولتمردان، ساده زیستی و پرکاری شهیدان رجایی و باهنر را الگوی خود قرار دهند
عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: دولتمردان، ساده زیستی، ولایتمداری و پرکاری شهیدان رجایی و باهنر را الگوی خویش قرار دهند.

آیت الله سید احمد حسینی خراسانی در گفتگو با خبرنگار قم، ضمن اشاره به فرارسیدن هفته دولت اظهار داشت: هفته دولت یادآور شهادت مظلومانه دو چهره برتر از میان مسئولان نظام اسلامی یعنی شهیدان رجایی و باهنر است.

وی افزود: آنچه موجب ماندگاری و اسوه بودن این دو شهید بزرگوار در تاریخ انقلاب اسلامی شد، ولایتمداری، مردم داری و خدمت گزاری صادقانه و متعهدانه بود و امروز همه دولتمردان ما باید این شخصیت ها و سیره رفتاری و گفتاری آن ها را الگوی کار خویش در امور مدیریتی و خدمت رسانی به مردم قرار دهند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم همچنین با بیان این که در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی باید در مسیر خدمت به مردم کوشاتر از قبل باشیم، ابراز داشت: حدود چهار دهه است که آحاد ملت انقلابی و مسلمان ایران با وجود همه تحریم ها و سختی ها و فشارها و جنگ و دیگر مسایل، پشتیبان نظام و ولایت فقیه بوده اند و امروز این مردم لیاقت دریافت شایسته ترین خدمات را دارند.

وی همچنین با اشاره به این که وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم در شرایط حاضر به هیچ وجه مناسب نیست، گفت: مسئولان و دولتمردان باید با خدمت رسانی مضاعف و توجه ویژه به اقتصاد مقاومتی به مقابله با مشکلات اقتصادی به خصوص گرانی و بیکاری اهتمام داشته باشند.

 

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .