چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
همزمان با هفته دولت 15پروژه گردشگری در قم افتتاح شد
همزمان با هفته دولت با حضور معاون امور اقتصادی استاندار، معاون امور زائرین استانداری قم، مدیرکل میراث فرهنگی، و جمعی از فعالان گردشگری، 15پروژه گردشگری قم افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،در آیین افتتاح پروژه های گردشگری قم که  امروز چهارشنبه 7 شهریور 1397 در هتل  تازه تأسیس راسپینا انجام شد حمید یزدانی مدیر کل میراث فرهنگی استان، با بیان اینکه در قم فرصت های خوب سرمایه گذاری در بخش گردشگری فراهم شده است گفت: برای افتتاح این پروژه ها که با سرمایه گذاری بخش خصوصی انجام شده بالغ بر  512میلیارد ریال اعتبار هزینه شده ونیز برای 117نفردراستان  اشتغال ایجاد شده است.

 او اظهارداشت: در پروژه های گردشگری موجود 9 دفتر خدمات مسافرتی، دو مهمانپذیر، یک هتل ، یک مجتمع  بین راهی، یک مجتمع گردشگری و یک واحد بوم گردی به تأسیسات گردشگری قم افزوده شده است.

او با قدردانی ازهمکاری مسئولان استانی در ساخت و افتتاح پروژهای گردشگری قم تصریح کرد:هدف ما خدمت به زائران کریمه اهل بیت و حمایت فعالان بخش گردشگری است و امیدواریم که در طول خدمت خود دراین استان بتوانم خدمت موثری انجام دهم .

دراین مراسم محمد تقی مستقیمی رئیس جامعه هتل ها و هتل آپارتمان های استان قم با بیان اینکه درطی دو دهه آمار هتل های قم از 5هتل به 55هتل رسیده است تصریح کرد: عمده دغدغه ما این است که طول اقامت مسافران و زئران در قم کوتاه است.

او  با بیان اینکه در قم جذابیت های گردشگری مذهبی و بوم گردی خوبی وجود دارد افزود: هم اکنون طول اقامت مسافران میانگین 3ساعت است وامیدواریم که  با تلاش مسئولان  این زمان به یک شب و بیشتر افزایش بیاید.

همچنین در این مراسم اسلامیان مدیر و سرمایه گذار هتل راسپیا با قدردانی از همکاری مسئولان استان برای  ساخت هتل گفت: این واحد اقامتی در طی 4سال با  زیر بنای 6هزارمتر ،150تخت و اعتباری بالغ بر 8میلیارد 400هزاریال ساخته شده که برای 30نفز نیز اشتغال ایجاد کرده است

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .