دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷
نمایش اقتدار و خدمت رسانی بسیجیان استان قم
جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) با اشاره به اینکه مرحله اصلی رزمایش امروز درحال برگزاری است، گفت: مرحله اصلی رزمایش که به منظور انجام تمرینات تاکتیکی و با هدف انسجام سازمانی، امروز با شرکت ۱۴ گردان الی بیت المقدس از نواحی مقاومت بسیج سپاه استان آغاز شده است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،امروز رزمایش بزرگ عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله(ص) 2 در استان قم از ساعت 11 با شرکت 14 گردان الی بیت المقدس بسیجیان استان قم برگزار شده است.
این رزمایش با رمز «یا رسول الله» آغاز شده است که در ساعت 11 صبح امروز جمعه بسیجیان با ستون کشی از میدان های شهید دستغیب، میدان توحید، میدان شهیدمطهری و میدان روح الله به سمت مصلی قدس حرکت خود را آغاز کردند.
قرار است بعد از برگزاری نماز جمعه بسیجیان با ستون کشی اتوبوس ها به سمت اردوگاه در منطقه عمومی استان حرکت و مرحله تمرینات تاکتیکی رزمایش را انجام دهند و همچنین در مرحله بعدی هم بسیجیان برای محرومیت زدایی و خدمت رسانی به مدت بیست روز به حاشیه شهر اعزام شوند.

این در حالی است که سرهنگ رضا حافظی جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به این رزمایش ، اظهار داشت: رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) ۲ در قالب دو قرارگاه برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: قرارگاه امام هادی (ع) ماموریت برگزاری رزمایش را به عهده دارد و قرارگاه محرومیت‌زدایی ماموریت دارد ۸۵ گروه جهادی را به مناطق محروم استان اعزام کند.
جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) با اشاره به اینکه مرحله اصلی رزمایش امروز درحال برگزاری است، گفت: مرحله اصلی رزمایش که به منظور انجام تمرینات تاکتیکی و با هدف انسجام سازمانی، امروز با شرکت ۱۴ گردان الی بیت المقدس از نواحی مقاومت بسیج سپاه استان آغاز شده است.
وی بیان داشت: در مرحله دوم، بیش از یک هزار نفر از جهادگران بسیجی استان به مدت بیست روز از ۹ تا ۲۹ شهریورماه جهت ارائه خدمات عام المنفعه به حاشیه شهر قم اعزام می‌شوند.

حافظی عنوان داشت: این گروه‌ها در مجموع در قالب ۵ هزار نفر روز اردو در عرصه‌های فرهنگی، فنی عمرانی، آموزشی تبلیغی، مشاوره، بهداشت و درمان و مقابله با آسیب‌های اجتماعی به همشهریان ساکن در حاشیه شهر خدمات رسانی خواهند نمود.

وی در خاتمه یادآور شد: امروز خاکریز بسیجیان، رزمندگان و امت اسلامی، قلم‌ها، اندیشه‌ها و فضای مجازی است که در این عرصه نیز باید همانند دوران دفاع مقدس با همدلی و اتحاد در برابر توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان ایستادگی کنیم .

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .