سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
یک پیشکسوت سینمایی: بهتر است برگزارکننده جشن خانه سینما تغییر کند
قم فردا: غلام‌رضا موسوی (عضو هیئت رئیسه شورای عالی تهیه کنندگان) در مورد بیستمین جشن خانه سینما گفت: تنها تفاوت این دوره از جشن با ادوار گذشته‌اش، بی‌زرق و برقی آن بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، درباره بیستمین جشن خانه سینما که دو شب گذشته برگزار شده بود، غلام‌رضا موسوی (عضو هیئت رئیسه شورای عالی تهیه کنندگان) در مقایسه این دوره از جشن با ادوار گذشته  گفت: به گمان من تنها تفاوتش در این بود که به خاطر شرایط فعلی اقتصادی کشور، این دوره جشن خانه سینما بدون زرق و برق برگزار شد که البته کار بسیار خوبی هم بود.

وی افزود: ولی مراسم کاملی بود و به نظر من از تمام جشن‌های موجود بهتر است و طبق معمولِ هرساله جوایز توسط حدود 400 داور تصمیم‌گیری شدند و همچنین ارزش جوایز از آنجایی که حاصل انتخاب تعداد بالایی از داوران است، جایگاه ویژه‌ای دارد.

رئیس انجمن تهیه‌کنندگان مستقل همچنین مطرح کرد: جشن سینمای ایران سال به سال رشد کرده است ولی باید به سمتی برویم که انجمن عالی هنر‌ها و فنون سینمایی که در حال تشکیل است، بتواند برگزاری این مراسم را به عهده بگیرد. اگر این اتفاق بیفتد شاهد رشد و شکوه بهتری در برگزاری جشن خواهیم بود.

موسوی در پایان اشاره کرد: البته اگر شرایطی فراهم می‌شد که تعداد بیشتری از اعضای خانواده سینما می‌توانستند در جشن حضور داشته باشند، خیلی بهتر بود.

 

انتهای پیام/

 

منبع : تسنیم
برچسب ها : سینمای ایران
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .