دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷
جانشین معاونت فرهنگی سپاه:
امروز تبعیت از ولایت باید سرلوحه کار همگان باشد/ برخی کارگزاران کشور دچار اشتباهات محاسباتی شده اند
جانشین معاونت فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به این که برخی از کارگزاران کشور دچار اشتباهات محاسباتی شده اند، تصریح کرد: امروز تبعیت از ولایت و حرکت در مسیر ایشان باید سرلوحه کار همگان باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سردار هادی مقدسی پیش از ظهر امروز طی سخنانی در نشست بصیرتی تبیین دستاوردهای چهل سالگی انقلاب اسلامی که در سالن شهید اخلاقی سپاه استان قم برگزار شد،با اشاره به 40 سالگی انقلاب اظهار داشت: در دوران طاغوت، کشور ما 50 سال در سلطه استکبار جهانی بود و زمانی که آمریکایی ها دیدند در سال 57 با سرنگونی نظام شاهنشاهی سلطه آن ها بر کشور از بین رفت با ابزارهای دیگری وارد میدان شدند.
وی به ایستادگی ملت ایران در 40 سال اخیر اشاره کرد و افزود: ملت ایران در طی این سال ها مقاومت و دین داری خودشان را نشان دادند و با هر توطئه و دسیسه ای از جمله پدیده داعش و ... مقابله کردند مقدسی ادامه داد: دشمنان در سوریه بیش از 7 سال جنگ علیه محور مقاومت تحمیل کردند و آنجا هم شکست خوردند.
وی درک شرایط موجود را مهم و اساسی عنوان کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب با بینش وسیع خویش در حوزه فرهنگی دستور آتش به اختیاری دادند تا نسل های سوم و چهارم انقلاب خود در مسیر انقلاب پرچم دار باشند.
جانشین معاونت فرهنگی سپاه پاسداران، با تاکید بر لزوم حرکت همه جانبه و آگاهانه در مسیر آرمان های انقلاب افزود: دشمنان برای سال 97 توطئه بازگشت سهام خواهان را کلید زدند که نظام را با تهدید و حتی سرنگونی مواجه کنند که در این خصوص نیز قطعاً شکست خواهند خورد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به مسئله نفوذ اشاره کرد و بیان داشت: باید جلوی نفوذ را بگیریم و در این راستا باید جدیتی دوچندان داشته باشیم تا توطئه شوم دشمن خنثی شود.

وی با بیان این که برجام 5 سال زمان کشور را گرفت و دستاورد خاصی هم برای کشور نداشت، گفت:متاسفانه امروز برخی کارگزاران دارای اشتباهات محاسباتی هستند که همین عامل ریشه بسیاری از مشکلات کشور است.
وی با بیان این که نباید مردم را نسبت به نظام دلسرد کرد و باید در مسیر انقلاب روشنگری داشت، افزود: امروز تبعیت از ولایت و حرکت در مسیر ایشان باید سرلوحه کار باشد تا در سایه هدایت ایشان بر مشکلات فائق شویم.
مقدسی در خاتمه نگاه به درون کشور و استفاده از ظرفیت های داخل را مورد توجه قرار داد و بیان داشت: ما می توانیم با اتکای به درون و اقتصاد داخلی نه تنها مشکلات را حل کنیم بلکه نقشه راه خوبی نیز برای آیندگان ترسیم کنیم.

 

 

 

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .