دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷
آیت الله نوری همدانی:
نظارت و کنترل قیمت ربطی به تحریم ندارد/ برخی مسئولان با عملکرد بد خود مردم را ناامید می کنند
این مرجع تقلید با اشاره به اینکه نظارت و کنترل قیمت ربطی به تحریم ندارد، گفت: برخی مسئولان با عملکرد بد خود مردم را ناامید می کنند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  آیت‌الله نوری همدانی در دیدار عده‌ای از طلاب اعزامی به مناطق مختلف کشور برای انجام تبلیغ در دو ماه عزاداری  با اشاره به اینکه دشمن به دنبال تضعیف عاشوراست،اظهار داشت: دشمن می‌داند تا فرهنگ ظلم‌ستیزی و ایثار و شهادت است، هیچ کاری از پیش نخواهد برد.

وی ادامه داد: اصلی ترین و مهم ترین کار امروز روحانیت پاسخ دادن به شبهات روز می باشد چرا که دشمن با استفاده از فضای مجازی و تبلیغاتی گسترده سعی در تخریب اعتقادات دارد.

این مرجع تقلید با اشاره به اینکه باید در عزاداری ها حرکت سیاسی امام حسین(ع) معرفی شود، گفت: در مجالس عزاداری باید مسائل روز بیان شود.

وی عنوان داشت: نمی‌شود گفت در منابر از سیاست اسلامی سخن نگوییم. اتفاقاً دشمن دنبال همین است که بی‌سر و صدا مجلسی گرفته شود.

این استاد برجسته حوزه با اشاره به اینکه یأس و ناامیدی در جامعه خطر بزرگی است، بیان داشت: خطر القاء ناکارآمدی حکومت اسلامی از توطئه دشمنان است.

وی اضافه کرد: امروز تمام خواسته رهبری معظم انقلاب، علماء و مراجع حل مشکلات مردم است، اگر مسئولی در خدمت به مردم کوتاهی کند، بداند روزی از همین مردم سیلی خواهد خورد.

آیت الله نوری همدانی با اشاره به اینکه ناامید کردن مردم بسیار خطاست، خاطرنشان کرد: بعضی از مسئولان با عملکرد بد خود مردم را ناامید می‌کنند. مردم وقتی می‌بینند یک جنس صبح یک قیمت و عصر یک قیمت و یا گاهی دو مغازه کنار هم با قیمت متفاوت دارد، از این عدم مدیریت نامید می‌شوند.

وی در خاتمه تاکید کرد: نظارت و کنترل قیمت ربطی به تحریم ندارد؛ زحمت و کار می‌خواهد.

 

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .