دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷
امیرآبادی در رزمایش شیفت ایثار بسیج کارگری قم:
فساد و رانت خواری و آقازادگی، کیان انقلاب و نظام را تهدید می کند
عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:امروز فساد و رانت خواری و آقازادگی، از جمله مسایلی است که کیان انقلاب و نظام را تهدید می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، احمد امیرآبادی امروز طی سخنانی در رزمایش کشوری شیفت ایثار سازمان بسیج کارگری که با حضور جمعی از مسئولان استان و نیز کارگران بسیجی در کارخانه پنگوئن پلاست قم برگزار شد، با بیان این که هدف آمریکا از جنگ اقتصادی اخیر، تشدید فشار و جنگ روانی بر مردم ایران است، اظهار داشت: دشمن از ابزارهای رسانه ای در این راستا نهایت استفاده را می کند.

وی با تاکید بر وجود روحیه جهادی در بین مسئولان افزود: تجربه سال های دفاع مقدس با وجود سخت ترین توطئه ها و فشارهای دشمن در آن زمان نشان داد که ما می توانیم با تکیه بر داشته های داخل بر مشکلات فائق شویم.

نماینده مردم قم در مجلس با بیان این که ما سخت ترین روزها را در طول چهل سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی پشت سر گذاشته ایم، گفت: ما از دشمن نمی ترسیم بلکه ترس ما از فساد و رانت خواری و دنیاطلبی ها و نیز سوء استفاده آقازاده هایی است که این ها خطر و تهدید برای انقلاب و نظام هستند چرا که این ها با خیانت به میراث و راه مقدس شهدا، به اعتماد ملت لطمه می زنند.

وی همچنین ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری رزمایش خدمت بسیج و خدمت رسانی به آحاد مردم به خصوص اقشار محروم جامعه ابراز داشت: باید از همه مسئولان استانی که شبانه روز و دلسوزانه خدمت می کنند، تشکر کرد و به تعبیر رسای مقام معظم رهبری، مسئولان برای حل مشکلات مردم ، شب و روز نباید بشناسند.

امیرآبادی در ادامه با اشاره به مشکلات مربوط به تامین قطعات اولیه و نیز نقدینگی لازم واحدهای تولیدی و صنعتی گفت: دولت باید مواد اولیه مورد نیاز کارخانجات و واحدهای تولیدی و صنعتی را به قیمت مناسب تامین کند که برای تولیدکننده به صرفه باشد.

وی همچنین بر لزوم توجه به معیشت کارگران تاکید کرد و افزود: با توجه به تورم بالای چند ماهه اخیر باید فکری جدی برای حقوق کارگران کرد تا بتوانند حداقل های معیشتی را تامین کنند و گرنه با حقوق یک میلیون و دویست هزار تومانی فعلی آن هم با این روند گرانی ، کار بسیار سخت است.

وی اضافه کرد: آنچه مهم است این که باید شرایط را به نحوی مدیریت کرد که در این اوضاع و احوال ضمن جلوگیری از تعطیلی کارخانه ای، انتظارات کارگران نیز مورد توجه قرار گیرد چرا که کارگر محور تولید است.

گفتنی است در حاشیه این رزمایش ، امیرآبادی قول داد که در راستای حل مشکل تامین مواد کارخانه ها از وزارت صنعت پیگیری لازم را کرده و حل این مشکل را از مسئولان مربوطه مطالبه کند.

 

 

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .