چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
حجت الاسلام استاد میرزامحمدی
کم کاری رسانه ای در نشان دادن عظمت پیروزی بر داعش داشته ایم
خطیب برجسته حوزوی گفت: متاسفانه ما در قضیه پیروزی و غلبه بر داعش و نشان دادن اهمیت و ابعاد وسیع آن، دچار ضعف و کم کاری رسانه ای شدیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حجت الاسلام و المسلمین محمد میرزامحمدی ، شب گذشته طی سخنانی در جمع عزاداران هیئت فاطمیون قم با اشاره به این که حماسه و رشادت شهدای مدافع حرم در دفاع از حریم آل الله، هیچ گاه در تاریخ فراموش نخواهد شد، اظهار داشت: این شهدای والامقام دارای درجه و ثواب مضاعفی هستند چرا که هم از حریم کشور اسلامی مان دفاع کردند و هم این که خارج از مرزها از حریم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) به دفاع برخاستند و همه اجر جهاد نصیب آنان شد و هم ثواب عظیم هجرت.

وی با بیان این که پیروزی بر داعش در عراق و سوریه ، یک پیروزی بسیار بزرگ و افتخارآمیز بود، گفت: متاسفانه ما در این خصوص دچار ضعف رسانه ای شدیم و نتوانستیم آن طور که باید و شاید ابعاد مهم غلبه بر داعش را به مردم نشان دهیم.

این استاد حوزه همچنین افزود: بی شک اگر جبهه دشمن در این قضایا به پیروزی رسیده بود، مشاهده می کردیم که چه مانور عظیم رسانه ای و هنری از طریق ساخت فیلم و سریال در کمپانی های هالیوود و غیره انجام می دادند و حال آن که ما متاسفانه در این رابطه کم کاری رسانه ای داشتیم.

وی در ادامه با اشاره به این که نزاع و تقابل جبهه حق و باطل و به تعبیر دیگر جبهه نور در برابر جبهه نار همواره در طول تاریخ بشر وجود داشته است، خاطرنشان کرد: نباید یادمان برود که جدال و نزاع امروز ما با شیطان بزرگ آمریکا، صهیونیسم بین الملل و نوچه های آن ها اعم از داعش و وهابیت و عربستان سعودی و فرقه های ضاله دیگر نه صرفاً یک نبرد سیاسی بلکه از جنس درگیری و نزاع حق و باطل است.

 

انتهای پیام/

 

برچسب ها : داعش , میرزامحمدی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .