دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷
معاون جامعه مدرسین :
دشمن به دنبال ترویج سکولاریسم در هیئات مذهبی است
معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: دشمن به دنبال ترویج سکولاریسم در هیئات مذهبی است تا به این طریق طرح ها و برنامه های شوم خویش را محقق سازد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا آشتیانی در گفتگو با خبرنگار قم فردا ضمن تسلیت ایام دهه نخست ماه محرم ابراز داشت: رهبر معظم انقلاب چندسالی است که به طور خاص نسبت به خطر سکولاریسم در نهادهای دینی و تشکل های مذهبی به شدت هشدار می دهند که این مساله حاکی از عمق تلاش دشمنان اسلام و انقلاب برای تحقق اهداف شوم خود در این خصوص است.

وی همچنین افزود:  تشیع انگلیسی نیز در این بین با حمایت های دشمن در پی اجرای تزِ جدایی دین از سیاست است و به ویژه در رابطه با مجالس و محافل مذهبی با توجه به تاثیر بالا و مخاطبان بی شماری که این محافل دارند به دنبال همین هدف است تا بلکه به این وسیله راحت تر بتوانند اهداف استعماری و استکباری خود را محقق سازد.

این استاد حوزه تاکید کرد: از این رو بی جهت نیست که غربی ها به بعضی از اشخاص و مجالس مذهبی در کشور ما و دیگر نقاط کمک کرده و از آن ها به صورت مستقیم و غیرمستقیم حمایت می کنند و این ها نشان می دهد که برایشان برنامه های تبلیغاتی ویژه ای دارند چرا که دشمنان برای رضای خدا که از مجلس امام حسین(ع) حمایت نمی کنند، پس معلوم می شود کاسه ای زیر نیم کاسه است و توطئه ای در کار است.

وی همچنین گفت: از این حیث هم هیئات مذهبی و هم مداحان و هم عموم مردم و عزاداران می بایست توجه داشته باشند که چه چیزی واقعاً خدمت به مکتب اهل بیت(ع) است و مایه خوشحالی امام زمان(عج) می شود و چه چیزهایی در مسیری خلاف آن قرار دارد.

 

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .