دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷
عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با قم فردا:
"اردوهای جهادی" گامی عملی در راستای سازندگی کشور به حساب می‌آید
نماینده مردم قم در مجلس بیان داشت: برگزاری اردوهای جهادی و خدمت رسانی به مردم مناطق کم‌برخوردار امر پسندیده‌ایست و یک گام عملی در راستای پیشرفت و سازندگی کشور به حساب می آید.

 نماینده مردم قم در گفتگو قم فردا، گفت: تجربه سال های دفاع مقدس با وجود سخت ترین توطئه ها و فشارهای دشمن در آن زمان نشان داد که ما می توانیم با تکیه بر داشته های داخل بر مشکلات فائق شویم.

 

 امیرآبادی فراهانی ادامه داد: ما سخت ترین روزها را در طول چهل سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی پشت سر گذاشته ایم، گفت: ما از دشمن نمی ترسیم بلکه ترس ما از فساد و رانت خواری و دنیاطلبی ها و نیز سوء استفاده آقازاده هایی است که این ها خطر و تهدید برای انقلاب و نظام هستند چرا که این ها با خیانت به میراث و راه مقدس شهدا، به اعتماد ملت لطمه می زنند.

 

وی همچنین ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری رزمایش خدمت بسیج و خدمت رسانی به آحاد مردم به خصوص اقشار محروم جامعه ابراز داشت: باید از همه مسئولان استانی که شبانه روز و دلسوزانه خدمت می کنند، تشکر کرد و به تعبیر رسای مقام معظم رهبری، مسئولان برای حل مشکلات مردم ، شب و روز نباید بشناسند.

 

عضو هیئت رئیسه مجلس اظهار داشت: برگزاری اردوهای جهادی و خدمت رسانی به مردم مناطق کم‌برخوردار امر پسندیده‌ایست و یک گام عملی در راستای پیشرفت و سازندگی کشور به حساب می آید.

 

لازم به ذکر است که طبق گفته مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه امام علی بن‌ ابیطالب(ع) بیش از ۶۰ گروه جهادی در استان قم فعال هستند و این گروه‌ها به ارائه خدمات در مناطق محروم می‌پردازند، اقدامات عمرانی گروه‌های جهادی اقداماتی همچون احداث مساجد، خانه عالم، خانه بهداشت و خانه نیازمند و اجرای پروژه‌های عام المنفعه است.

 

گفتنی‌ست هزینه اجرای پروژه‌های عمرانی توسط گروه‌های جهادی بخشی از کمک سپاه پاسداران، بخشی از کمک دستگاه‌های دولتی و بخشی از اعتبارات خیرین و خودیاری مردم تامین می‌شود، شرکت در اردوی جهادی یک اقدام داوطلبانه است و بیشتر اعضای گروه‌های جهادی دانشجویان و طلاب هستند. 

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

برچسب ها : اردوهای جهادی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .