دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷
مسئول سازمان بسیج کارمندان خبر داد:
حضور مسئولین در قالب رزمایش میز خدمت در روستاهای محروم قم
مسئول سازمان بسیج کارمندان قم با اشاره به اینکه هدف از برگزاری رزمایش میز خدمت افزایش رضایتمندی مردم از رسیدگی به مشکلات بدون واسطه است، گفت: فردا مسئولین و کارشناسان استان در قابل یک گروه 20 نفره به روستاهای محروم اعزام خواهند شد.

 حسین حسن پور در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به رزمایش میز خدمت، اظهار داشت:  این رزمایش در سراسر کشور از روز 26 شهریور ماه شروع می شود.

وی ادامه داد: در استان قم هم همزمان با سراسر کشور ساعت هشت صبح از استان به سمت روستاهای محروم بخش مرکزی حرکت خواهیم کرد.

مسئول سازمان بسیج کارمندان در این اردوی جهادی یک گروه 20 نفری همراه ما خواهند بود، گفت: مسئولان در روستاها و مواجهه حضوری با مشکلات مردم موجب مرتفع شدن بسیاری از مشکلات روستاییان می شود.

وی بیان داشت: اداراتی مثل آب و فاضلاب روستایی ، آب و منطقه ای ، جهاد کشاورزی، شرکت برق، بنیاد مسکن، شرکت گاز، اداره کار و برخی ادارات دیگر که در استان نقش آفرینی می کند و نقش موثری دارند در قابل این گروه 20 نفره همراه با هم به این روستا ها اعزام خواهیم شد.

حسن پور افزود: در این تیم برخی مدیران دستگاه ها و برخی هم کارشناسان ادارت حضور دارند تا مشکلات مردم روستاهای محروم را از نزدیک بشنوند و در همانجا تصمیم گیر و برای رفع آن اقدام  کنند و در نهایت هم در استان و اداره آن را پیگیری خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: هدف این است که مشکلاتی که مردم دارند بدون واسطه و آن روند اداری آسان تر به گوش مسئولین برسد تا رضایتی مندی مردم بالاتر برود و همچنین هدف بسیج کارمندی هم در این سیستم اداری آسان تر شدن رسیدگی به مطالبات مردم می باشد تا مشکلات مردم سریعتر رفع شود.

مسئول سازمان بسیج کارمندان ابراز داشت: این حرکت نمادین می باشد ولی بسیج کارمندی در تمام ادارات استان پایگاه بسیج دارد و تمام فرماندهان پایگاه های بسیج به عنوان کارشناس در آن اداره در خدمت همه مردم هستند و در هر مسئله ای که مشکل دارند می توانند به فرمانده پایگاه مراجعه کنند و مشکلات خود را مطرح کنند تا هم راهنمایی را بشناسند و با قوانین آشنا شوند. 

انتهای پیام/

 

برچسب ها : میز خدمت
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .