چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
رئیس اتحادیه بنکداران و عمده فروشان استان قم:
همه انبارها پُر است؛ هیچ نیازی برای خرید بیش از اندازه نیست
رئیس اتحادیه بنکداران و عمده فروشان استان قم با صراحت از عدم وجود مشکل در انبار و توزیع مواد غذایی و بهداشتی در سطح استان قم خبر دادو گفت: هیچ نیازی برای خرید بیش از اندازه نیست.

 سید ابراهیم صحفی در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به اینکه در انبار ها مواد غذایی و بهداشتی داریم، اظهار داشت:  البته به طور مقطعی در چند قلم از کالاها و به ویژه پوشک، مشکلاتی در روزهای گذشته داشتیم؛ اما هم اکنون هیچ مشکلی در زمینه انبار و توزیع اقلامی مانند مواد غذایی و بهداشتی در استان قم نداریم و همکاران ما در اتحادیه و همچنین بنکداران، عمده فروشان و شرکت های پخش، مشغول فعالیت جدی هستند تا خدمتگزاری به همشهریان مستمر باشد.

وی ادامه داد: مردم به هیچ وجه نگران نباشند؛ به بیان دیگر هجوم به فروشگاه ها و خرید بیش از نیاز یا انبار کردن یک کالا در منزل، هیچ توجیهی ندارد؛ چراکه هم اکنون هیچ مشکلی نداریم و در آینده هم با تلاش ویژه مسئولان ارشد و دیگر مسئولان منطقه ای و استانی و همچنین همکاری اصناف مختلف مشکلی نخواهیم داشت.

صحفی برای نمونه به توزیع بیش از اندازه برنج هندی و همچنین برنج ایرانی در بازار قم اشاره کرد و گفت: هم اکنون بیش از 4 هزار تُن بار برنج در انبارها و فروشگاه های استان وجود دارد و بارهای بعدی هم در راه است؛ بنابراین مردم نگران نباشند.

رئیس اتحادیه بنکداران و عمده فروشان استان قم همچنین توزیع اجناس مختلف در سطح شهر را از سیاست های آن اتحادیه دانست و گفت: به همکاران و شرکت های پخش توضیح کامل داده ایم که اجناس باید در جای جای شهر و استان توزیع شود؛ نه اینکه توزیع به چند نقطه از شهر و استان محدود شود؛ همچنین هم اکنون در همه فروشگاه های بزرگ شهر قم، اجناس به مقدار کافی وجود دارد و جای نگرانی نیست.

وی در ادامه  تصریح کرد: ما مشکلی در زمینه بار نداریم؛ البته گرانی اجناس واقعیتی است که باید پذیرفت؛ اما گرانفروشی در هیچ صورتی پذیرفته نیست و از این رو هم ناظران ما در سطح شهر و استان مشغول فعالیت هستند تا با گرانفروشی احتمالی برخورد کنند و هم اینکه مردم می توانند با گزارش دادن گرانفروشی ها، ما را در انجام وظیفه خود یاری رسانند.

 

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .