چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
کارشناس مسائل اقتصادی:
دولت تغییر و تحولی در مدیران اقتصادی بدهد/حل مشکلات اقتصادی کشور با یک تیم انقلابی
کارشناس مسائل اقتصادی با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی کشور با یک تیم انقلابی و جهادی قابل حل است، گفت: دولت باید به فکر تغییر و تحول در مدیران اقتصادی باشد.

 ابراهیم کارخانه در گفتگو باخبرنگار قم فردا با اشاره به مشکلات اقتصادی این روز های کشور، اظهار داشت: عدم مدیریت مناسب و صحیح از سوی دولت باعث گرانی های اخیر در بازار است.

وی ادامه داد: دشمنان ایران برای شکست پشتوانه مالی کشور و ایجاد بی نظمی اقتصادی در حوزه های مختلف اقتصاد مانند سکه و ارز برنامه ریزی کرده اند.

این کارشناس مسائل اقتصادی افزود:یکی از بی مدیریت های دولت، عرضه و فروش سکه در مدت کوتاه در بازار بود که همین مسئله باعث سوء استفاده دشمن از این بینظمی اقتصادی شد.

وی عنوان داشت:همه دستگاه ها باید موجبات انهدام شبکه‌های داخلی و خارجی برهم‌زنندگان نظم اقتصادی کشور را فراهم کنند که این مسئله باعث آرامش و اطمینان خاطره مردم در دفاع از حقوق آنها می باشد.

کارخانه در ادامه با اشاره به رسیدگی سریع به پرونده ها توسط قوه قضائیه، خاطرنشان کرد: سرعت در رسیدگی؛ قاطعیت در برخورد و عدالت در صدور رأی سه عنصر اصلی قوه قضاییه در مواجهه با متجاوزان به حقوق مردم است.

وی ابراز داشت: دولت باید به فکر تغییر و تحول در زمینه مدیران اقتصادی و برنامه ریزی در این زمینه برای پیشرفت کشور باشد.

نماینده سابق مجلس با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی با یک برنامه دقیق حل می شود، خاطرنشان کرد: مشکلات اقتصادی کشور هم با یک تیم جهادی و انقلابی قدرتمند قابل حل می باشد.

انتهای پیام/

 

برچسب ها : ابراهیم کارخانه ,
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .