سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷
رئیس شورای اسلامی استان قم:
نهادهای فرهنگی از ظرفیت تبلیغی تابلوهای شهری غافل نشوند
استفاده از ظرفیت تبلیغی تابلوها و پرتابل‌های شهری در راستای مباحث فرهنگی بدون شک به ارتقای فرهنگی و معنوی جامعه کمک میکند اما در این زمینه نهادهای فرهنگی باید ورود کنند و خوراک مورد نیاز را در اختیار شهرداری قرار دهند.

حجت الاسلام سید محمد آتش زر، رئیس شورای اسلامی استان قم در گفتگو با خبرنگار  قم فردا،  به اهمیت مباحث فرهنگی در جامعه اشاره کرد و بیان داشت: ترویج فرهنگ صحیح در سطح جامعه و استفاده از ظرفیت های موجود در راستای فرهنگ سازی، از نکات بسیار مهم است که باید به طور مستمر توسط نهادهای شهری و استانی مورد پیگیری قرار گیرد.

این عضو شورای اسلامی شهر قم همچنین ضمن اشاره به تابلوهای شهری و ظرفیت های تبلیغات محیطی اظهار داشت: شهرداری در راستای وظایف فرهنگی خود سعی کرده از این تابلوها و پرتابل ها برای فرهنگ سازی در زمینه فرهنگ شهروندی، مدیریت پسماند، فرهنگ زندگی جمعی، احترام به حقوق دیگران و ... به نحو احسن استفاده نماید و تاکنون اقدامات موثری از طریق از این ظرفیت های شهری انجام داده است.


رئیس شورای اسلامی استان قم افزود: استفاده از ظرفیت تبلیغی تابلوها و پرتابل های شهری در راستای مباحث فرهنگی بدون شک به ارتقای فرهنگی و معنوی جامعه کمک میکند اما در این زمینه نهادهای فرهنگی می بایست خوراک مورد نیاز را در اختیار شهرداری قرار دهند.

وی به نحوه مدیریت تابلوهای تبلیغاتی سطح شهر اشاره کرد و گفت: بخشی از این تابلوها و پرتابل ها در اختیار سازمان زیباسازی است و بخشی در اختیار سازمان حمل و نقل است، روابط عمومی نیز مدیریت تعدادی از این تابلوها را در اختیار دارد.

حجت الاسلام آتش زر همچنین در رابطه با تابلوهای ورودی شهر قم توضیح داد: همه تابلوهای ورودی شهر در اختیار شهرداری نیست؛ برخی سازمان های دیگر همچون سازمان راه و شهرسازی نیز در عوارضی های تهران و کاشان برای خودشان تابلو دارند.

 

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .