سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷
عضو فراکسیون ولایت مجلس در گفتگو با قم فردا:
حمله ای موشکی سپاه شروع گوشمالی تروریست ها است / امنیت و آرامشی برای تروریست ها وجود نخواهد داشت
عضو فراکسیون ولایت مجلس شورای اسلامی با بیان این که امنیت و آرامشی برای تروریست ها وجود نخواهد داشت، گفت: حمله ای موشکی سپاه شروع گوشمالی تروریست ها است.

  سید حسین افضلی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، با بیان این که جمهوری اسلامی ایران پاسخ هر تجاوزی را قاطعانه می دهد، اظهار داشت: چیزی که طبیعی هست این است که تمام کسانی که قصد تخریب ، آسیب زدن و ایجاد ناامنی در کشور دارند این را باید بدانند که این مردم و کشور نمی توانند قبول کنند که هر کسی و جریانی بدون هزینه بتوانند کاری در کشور انجام دهند.
وی ادامه داد: پرداخت هزینه در قبال ایجاد نا امنی بسیار بالا است و هر گروهک و جریان از هر جای دنیا که به این کشور ضربه بزند و امنیت و استقلال کشور را هدف قرار دهد باید خود را برای دادن هزینه آماده کند.
افضلی افزود: حمله ای که امروز انجام شد قطعا کارهای شناسایی بر روی آن انجام شده بود به طوری که نیروی های نظامی به این قطعیت رسیدند که این گروهک ها عوامل اصلی این ایجاد شرارت در کشور به خصوص در حادثه اهواز هستند.
وی تاکید کرد: واقعا جای تقدیر و تشکر دارد که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شجاعانه ورود پیدا کرد و اولین نهیب و سیلی را به تروریست ها زد.
نماینده مردم اقلید در مجلس افزود: دشمنان نظام 40 سال است که مقاومت و ایستادگی کشور را به وضوح دیده اند و نمی توانند با ملت ایران شوخی کنند.
وی تاکید کرد: این شروع کار است و قطعا این افراد باید بدانند که انتقام خون شهدا را تا قطره آخر خواهیم گرفت.

 

انتهای پیام/

 

برچسب ها : سید حسین افضلی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .