چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
رئیس اتحادیه میوه و تره بار قم:
همه گونه میوه های فصل با قیمت مناسب در بازار موجود است/مردم نگران نباشند
رئیس اتحادیه میوه و تره بار قم با اشاره به اینکه برخی کمبود و افزایش قیمت ها به دلیل صادرات است، گفت: در حال حاضر تمام میوه های فصل در بازار با قیمت مناسب موجود است و مردم نگران کمبود میوه نباشند.

 عباس کاشی امروز در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به اینکه در حال حاضر هر نوع میوه ای که بخواهید در بازار موجود می باشد ، اظهار داشت: البته مدت زمان کوتاهی به دلیل مطالبات رانندگان در عدم انتقال بار قیمت میوه صیفی جات افزایش یافته بود.

وی ادامه داد: اما مسئولین با وعده هایی که به رانندگان دادند این مشکل هم مرتفع شد و قیمت برخی محصولات کاهش یافت که به عنوان مثال گوجه به بالای 4هزار تومان رسیده بود اما امروز 2500 تومان در میدان تره و بار خرید وفروش می شود.

رئیس اتحادیه میوه و تره بار قم با اشاره به اینکه  در قیمت میوه هایی که فصل آنها گذشته است استثنا وجود دارد، گفت: این نوع میوه ها چون بسیار کم است به همین دلیل قیمت بالاتری دارند.

وی بیان داشت: گرانی برخی محصولات مانند گوجه و یا سیب زمینی به دلیل صادارت می باشد که بنده چندین بار به اتاق اصناف، صنعت معدن و... جلساتی داشته ام و به این مسئله که صادرات عامل برخی گرانی ها می باشد اشاره و تاکید نموده ام.

کاشی به این مسئله که عدم صادرات برخی محصولات عامل کاهش قیمت در بازار است تاکید کرد و افزود:در حال حاضر تمام میوه های فصل در میادین میوه و تره بار موجود و روز به روز هم قیمت ها کاهش پیدا می کند .

وی خاطرنشان کرد: امروز وقتی محصولی در میادین میوه و تره بار با کمبود مواجه می شود به دلیل صادرات می باشد البته برخی کمبود ها به دلیل تغییرات آب و هوایی و اتفاقات خاص و یا کاهش کاشت می باشد که در حال حاضر چنین مشکلاتی نداریم.

 

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .