سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷
رئیس اتحادیه لاستیک فروشان استان قم:
لاستیک به تعداد کافی موجود است؛ نیاز به توزیع مناسب داریم
رئیس اتحادیه لاستیک فروشان و پنچرگیران استان قم با اشاره به وجود تعداد کافی لاستیک در انبارهای استان، هماهنگی با سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم را برای توزیع بهینه خواستار شد.

 سید مهدی اولائی در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به مطلب فوق افزود: طی روزهای آینده جلسه ای با رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم خواهیم داشت که در آن بر ضرورت کنترل وضعیت لاستیک تأکید خواهیم کرد.

وی ادامه داد: امیدواریم که با اتخاذ تصمیم مناسب در آن جلسه، سهمیه ها به درستی برای واحدهای صنفی تعیین شود تا لاستیک های موجود در بهترین شرایط توزیع شود.

اولائی یکی از مشکلات فعلی صنعت لاستیک را در استان قم، عدم توزیع مناسب و همچنین نوسان قیمت ها دانست و گفت: اکنون شرایط به گونه ای است که برخی واحدهای صنفی کاملا فعال و برخی دیگر غیر فعال هستند. ما به دنبال آن هستیم تا با بهبود توزیع، شرایط را به حالت عادی بازگردانیم.

وی تأکید کرد: اگر همه اعم از مسئولان سازمان ها و نهادها و همچنین اتحادیه ها و اصناف پاسخگوی عملکرد خود باشند؛ آن گاه بهترین شرایط برای خدمتگزاری به مردم عزیز مهیا خواهد شد.

اولائی در عین حال از مسئولان صنعت استان قم خواست تا با استفاده کامل از ظرفیت اتحادیه ها و اصناف، بستر را برای احساس امنیت و آرامش بیشتر مردم فراهم کنند.

 

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .