سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷
ذوالنور در گفتگو با قم فردا:
منشا تحریم و گرانی FATF نیست/با تصویب FATF هیچ مشکلی حل نخواهد شد
عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس با اشاره به اینکه با تصویب FATF هیچ مشکلی حل نخواهد شد، گفت: منشا تحریم و گرانی ها ، FATF نیست.

حجت الاسلام  و المسلمین مجتبی ذوالنور در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به قرارداد FATF ،اظهار داشت: با بسته شدن قرارداد FATFهیچ کدام از تحریم های علیه ایران رفع نمی شود.

وی ادامه داد: دشمن با این قرار داد می تواند شرکای مالی را شناسایی و ایجاد مشکل کند به همین دلیل باید دشمن از گردش مالی ما مطلع نباشد.

نماینده مردم قم در مجلس با اشاره به اینکه منشا تحریم های ما FATF نیست، گفت: امروز فشارها و تحریم های آمریکا عامل ایجاد مشکل در بانک ها می باشد پس این مسئله که می گویند که با تصویب FATF و کنوانسیون فشار ها از بین خواهد رفت مطلب صحیحی نیست.

وی عنوان داشت: نظر بنده در خصوص این قرارداد منفی است و با آن مخالفت می کنم اما مردم باید بدانند نمایندگان آنها در این خصوص چه رای داده اند تا در آینده اگر این قرار داد هم مانند برجام شد نام مسببین در تاریخ ثبت شود.

ذوالنوری با اشاره به اینکه این مسئله را باید رسانه ها روشنگری و مطالبه کنند، خاطرنشان کرد: در هر صورت نمایندگان تلاش خواهند کرد تا این قرارداد و کنوانسیون رای نیاورد. 

انتهای پیام/

 

برچسب ها : مجلس ,
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .