سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷
با سخنرانی آیت الله سعیدی؛
اجتماع ۲۰ هزار نفری بسیجیان در قم برگزار می‌شود
اجتماع بیش از 20هزار نفری بسیجیان استان قم همزمان با سراسر کشور روز پنج شنبه در ادامه رزمایش اقتدار عاشورایی در مصلی با سخنرانی آیت الله سعیدی برگزار خواهد شد.

 سردار غلامرضا احمدی در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به مرحله دوم رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج (سپاهیان حضرت محمد رسول الله ۲)، اظهار داشت: این رزمایش ۲ بخش داشت که بخش اول آن، رزمایش گردان ها و بخش مهم دیگر رزمایش خدمت رسانی بسیج‌ بود.

وی ادامه داد: بیش از ۸۰ درصد نیروهای جهادی و گردان های ما جوان و زیر سی سال هستندکه این از برکات انقلاب می باشد.

فرمانده سپاه علی ابن ابیطالب(ع) افزود: این رزمایش با شعار وحدت و ایستادگی ، پیشرفت و خدمت بی منت که با هدف مایوس ساختن و خنثی سازی اقدامات خصمانه استکبار جهانی علیه جمهوری اسلامی ایران ، ایجاد روحیه مقاومت و ایستادگی در جامعه و تزریق نشاط و شادابی به مردم اجرا شده و می شود .

وی عنوان داشت: تجدید میثاق با آرمان های امام راحل، رهبر معظم انقلاب و شهدای گرانقدر نظام اسلامی ایران از مهمترین اهداف برگزاری این اجتماع باشکوه است.

سردار احمدی با اشاره به اینکه در این اجتماع بیش از 20 هزار نفر بسیجی در مصلی آماده خواهند شد، خاطرنشان کرد: گردان های امام حسین(ع)، امام علی(ع) ، بیت المقدس، کوثر ، عاشورا ، الزهرا و اقشار تخصصی ساعت 8 در محل تجمع حاضر و سپس به سمت مصلی حرکت خواهند کرد.

وی اضافه کرد: این تجمع باشکوه پنجشنبه ۱۲ مهرماه سال جاری از ساعت 9 تا 11 برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه قم گفت: این تجمع نمایشی از اقتدار بسیج مردمی در شرایط جنگ اقتصادی و روانی جدید است تا دشمن بداند ملت ایران برای مقابله با هجمه سنگین رسانه‌ای دشمن و عملیات روانی آنها علیه نظام جمهوری اسلامی ایران همواره آماده است.

وی ابراز داشت: دشمنان و استکبار جهانی درصدد تضعیف فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستند که با هوشیاری ملت ایران نقشه‌های دشمنان خنثی‌ شده است.

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .