چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
پایان بدلکاری فیلم نرگس آبیار/ آغاز همکاری با محسن تنابنده
قم فردا: ارشا اقدسی بدلکار سینمای ایران گفت: به تازگی صحنه‌های بدلکاری فیلم نرگس آبیار را به پایان رساند و در پروژه محسن تنابنده حضور خواهم داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، ارشا اقدسی بدلکار سینمای ایران درباره فعالیت‌های اخیر خود گفت: به تازگی صحنه‌های بدلکاری فیلم سینمایی «شبی‌ که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار را به پایان رساندیم.

وی درباره دیگر فعالیت‌های تیم خود اظهار داشت: خانم مهرنوش مرادی از بدلکاران ما در فیلم سینمایی «ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی  حضور یافت که  خوشبختانه توانست صحنه‌های بسیار جذابی را برای این فیلم بدلکاری کند. 

این بدلکاری سینمای ایران درباره برنامه‌های آینده خود، خاطر نشان کرد: اخیراً با آقایان گلستانه و محسن تنابنده برای انجام صحنه‌های بدلکاری فیلمشان قرارداد بسته‌ام؛ اما این دو پروژه هنوز شروع نشده است. 

اقدسی درباره کارهای بین‌المللی خود گفت: در حال حاضر در یک پروژه خارج از کشور حضور دارم. به تازگی نیز در چند اثر بین‌المللی که در کشورهای هندی، عربستان و صربستان تولید شده‌ است، فعالیت کردم. در پروژه هندی صحنه‌ تصادف موتور با ماشین را بدلکاری کردم که سروصدای زیادی در سینمای هند به پا کرد. 

 

انتهای پیام/

 

منبع : فارس
برچسب ها : سینمای ایران
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .