سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷
حمید رسایی در نشست تبیینی قم:
امروز ما دیگر دلواپس نیستیم،بلکه خود مدّعی هستیم
نماینده سابق مجلس تصریح کرد: ما را که تا دیروز کاسب تحریم و دلواپس می خواندند؛ اما مهم این است که ما امروز دیگر دلواپس نیستیم؛ بلکه خود مدعی هستیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  حمید رسایی که شامگاه شنبه در مسجد امام امیرالمومنین علیه السلام قم و در گردهمایی بزرگ تبیینی مطالبه ای خودتحریمی ممنوع سخن می گفت افزود: همه مردم و از جمله نمایندگان مجلس بدانند در بررسی عملکرد دوره های مجلس شورای اسلامی، به همه 4 سال دوره نمایندگی نظر نمی افکنند؛ بلکه در هر دوره، 4 یا 5 بزنگاه وجود دارد که همین بزنگاه ها به چشم می آید؛ بزنگاه هایی که یکی از آن ها بررسی FATF در جلسه علنی روز یکشنبه پانزدهم مهر ماه 1397 خواهد بود.

وی ادامه داد: تردیدی نیست که اکنون مجلس بیشتر در زیر ذره بین ملت قرار دارد و از این رو نمایندگان مردم باید پاسخگو باشند.

این نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین با تعجب اظهار داشت: به نظر من مجلس در روز یکشنبه به دنبال آن است که حتی در کمتر از 20 دقیقه، موضوع اف ای تی اف را به سرانجام برساند؛ همین نمایندگان بودند که برجام را در 20 دقیقه به نتیجه رساندند در حالیکه اگر می خواستند درباره چیزهای بی ارزش یا کم ارزش هم بحث کنند؛ بیشتر از 20 دقیقه طول می کشید.

وی با بیان اینکه موافقان FATF، تا همین امروز هم متن آن را رسانه ای نکرده و آن را محرمانه دانسته اند گفت: پس شفافیت کجاست؟ چرا این متن باید محرمانه باشد؟

 

 

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .