چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
دکتر ابراهیم رزاقی:
چرا با وجود نتیجه برجام، قصد پیوستن به FATF را داریم؟
استاد اقتصاد دانشگاه تصریح کرد: ما نتیجه برجام را دیده ایم؛ اما با این وجود تصمیم داریم به جایی بپیوندیم که ما را حامی مالی تروریسم هم می داند!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، دکتر ابراهیم رزاقی شب گذشته در گردهمایی بزرگ تبیینی مطالبه ای «خودتحریمی ممنوع»که در مسجد امیرالمومنین علیه السلام برگزار شد  با انتقاد از مجلس شورای اسلامی در زمینه عدم نظارت کافی و جامع بر مسئولان کشور تصریح کرد: اکنون 30 سال است که اکثریت مردم متوسط و مستضعف ما در حال له شدن در زیر پا هستند تا حقوق اقلیت برقرار بمانَد، این همان تفکر اقتصاد سرمایه داری است که معتقد است آنکه سرمایه ندارد باید برده باشد.

وی ادامه داد: بر همین اساس است که طبقه ای مُفت خور، مُفت بر و رانت خور ایجاد می شود که احتکار را می داند و حتی حاضر است تا با ارز دولتی، کالایی را وارد و به چند برابر قیمت بفروشد!

این استاد دانشگاه، راه حل مشکلات امروز کشور را مطالبه میلیونی مردم از مسئولان دانست و اضافه کرد: امام راحل همه جا به مستضعفان و طبقه فرودست و مفهومی با عنوان «اقتصاد الهی» توجه داشتند و البته در قانون اساسی ما هم به مردم و البته استقلال کشور در همه زمینه ها توجه ویژه ای شده؛ اما احساس می شود که مسئولان ما در این روزگار اصلا به استقلال واقعی کشور فکر نمی کنند.

وی در پایان از همه مردم و مسئولان خواست تا با وحدت و انسجام و استفاده از همه ظرفیت های کشور، به گشودن گره های فعلی کشور بیندیشندو خاطرنشان کرد:ما نتیجه برجام را دیده ایم؛ اما با این وجود تصمیم داریم به جایی بپیوندیم که ما را حامی مالی تروریسم هم می داند!

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .