چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
فرمانده انتظامی استان هشدار داد؛
برنامه ریزی جدی دشمن برای اشاعه فساد در قم
فرمانده نیروی انتظامی استان قم با اشاره به اینکه یکی از رسالت های نیروی انتظامی اجرای امربه معروف و نهی از منکر است، گفت: براساس اخبار اطلاعات بدست آمده، نقشه دشمن برای اشاعه فساد در شهر قم، بسیار برنامه ریزی شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  سردارآقاخانی شب گذشته در همایش «برترین امت» که  به همت ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر استان قم درسالن اجتماعات جامعه مدرسین برگزارشد، با اشاره به اینکه یکی از رسالت های نیروی انتظامی اجرای امربه معروف و نهی از منکر است ، اظهار داشت: شهر قم از شهرهای ویژه است، به همین دلیل یک منکر هم دراین شهر زیاد است.

وی ادامه داد:برای اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر لازم است همه به میدان بیایند و فقط با تذکر برخی افراد خاص به سرانجام نخواهد رسید.

فرمانده نیروی انتظامی استان قم با اشاره به اینکه باید مصادیق معروف و منکر برای اثرگذاری بهتر گفته و ارائه شود، خاطرنشان کرد: براساس اخبار اطلاعات بدست آمده، نقشه دشمن برای اشاعه فساد در  شهر قم، بسیار برنامه ریزی شده است.

وی عنوان کرد: نیروی انتظامی صددرصد دراختیار ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر است، اولویت امر به معروف ونهی از منکر از تأکیدات فرمانده ناجا است.

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .