يكشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
رئیس ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب مطرح کرد:
همه دستگاه‌ها عملکرد 40 ساله خود را منطقی و باورپذیر منتشر کنند
رئیس ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب بابیان این‌که نباید اجازه دهیم دشمنان با دروغ افکنی و شایعه‌سازی به اهداف خود برسند، گفت: همه دستگاه‌ها عملکرد 40 ساله خود را منطقی و باورپذیر منتشر کنند.

نصرت‌الله لطفی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، بابیان این‌که علاوه بر شخصیت‌های فرهنگی و حوزوی نمایندگانی از قوای سه‌گانه نیز در این ستاد عضویت دارند، اظهار داشت: برای هرچه بهتر برگزار شدن این بزرگداشت 21 کارگروه در سطح کشور در زمینه‌های مختلف تشکیل‌شده است.
وی به برنامه‌های این کارگروه‌ها اشاره کرد و بیان داشت: تمامی ارگان‌ها و نهادهای مرتبط با این کارگروه‌ها باید در جلسات شرکت کرده و علاوه بر این‌همه دستگاه‌های اجرایی نیز وظیفه‌دارند عملکرد 40 ساله خود را مستدل، منطقی و باورپذیر دسته‌بندی و منتشر نمایند.
لطفی جنگ روانی و اقتصادی دشمن را موردتوجه قرارداد و تصریح کرد: در ماه‌ها و سال‌های گذشته بارها دشمنان نظام از براندازی و سقوط نظام قبل از چهل‌سالگی انقلاب سخن گفتند که درنهایت این آرزو را به گور بردند.
وی ادامه داد: امروز سلطنت‌طلب‌ها و منافقان همه در یک مسیر قرارگرفته‌اند و سعی در برهم زدن آرامش کشور رادارند که البته با درایت‌های رهبر انقلاب و هوشیاری مردم نخواهند توانست به اهداف خود برسند.
لطفی با انتقاد از بی‌انگیزگی برخی از دستگاه‌ها ابراز داشت: در راستای تبلیغ نظام و دفاع از دستاوردهای انقلاب همه وظیفه یکسان و واحدی داریم و نباید در این مسیر غفلت کنیم.
وی افزود: در چنین شرایطی مدیران دستگاه‌های دولتی باید ضمن پاسخگویی به شبهات به‌صورت مستدل، منطقی و باورپذیر را در دستور کار خود قرار دهند به‌طوری‌که مردم را نسبت به مسیر صحیح انقلاب آگاه ساخته و با خود همراه کنند.

 

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .