يكشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
آیت الله فقیهی:
جنایات آل‌سعود در یمن خلاف اسلام و انسانیت است
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه اظهار داشت: سران رژیم آل سعود ادعای خادم الحرمین را دارند و از سوی دیگر در کشتار کودکان و زنان یمنی از هیچ اقدامی فروگذار نیستند، بدون شک جنایات آل سعود در یمن خلاف اسلام و انسانیت است.

آیت الله فقیهی در گفتگو با خبرنگار  قم فردا، بیان داشت: با توجه به اتفاقات و تحولات چندسال گذشته دنیا متوجه شده که جنایت عربستان علیه انسانیت و بشریت است و باید جلوی این خباثت و جنایت اگر چه با نفرستادن سلاح باشد، گرفته شود.

این استاد حوزه جنایت آل سعود در کشتار زنان و کودکان بی گناه را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: خاندان آل سعود ادعای خادم الحرمین را دارد اما در جنایت و کودک کشی مردم یمن از هیچ اقدام تاسف‌باری فروگذار نمی‌کنند.

عضو جامعه مدرسین حوزه اظهارداشت: نباید از این رژیمی که داعیه نوکری اربابان خود را یدک می کشد، غیر از این هم انتظاری داشت، ولی مهم این است که جامعه جهانی و سازمان های حقوق بشر هوشیار از گذشته به میدان بیایند و نگذارند چنین جنایت هایی در جلوی چشمان اتفاق بیفتد.

این استاد حوزه علمیه قم افزود: سازمان های حقوق بشری وقتی این وقاحت، بی شرمی، جنایت و کودک کشی رژیم آل سعود را می بینند، جلوی ارسال فروش سلاح به این رژیم رابگیرند و در جنایت های این قوم وهابی شریک نباشند.

عضو جامعه مدرسین حوزه اظهار داشت: این رژیم از طرفی خود را خادم الحرمین می داند، ولی از طرفی دیگر کودکان مسلمان یمنی را به خاک وخون می کشد و بدترین جنایت ها را انجام می دهد، مردم دنیا این صحنه ها را می بینند.

این استاد حوزه با بیان اینکه چگونه می شود سران رژیم ادعای خادم الحرمین کنند، از سوی کودک کش باشند، تأکید کرد: این جنایت که در یمن پیش آمده خلاف اسلام و بشریت است.

 

 

انتهای پیام/

 

برچسب ها : رژیم آل سعود
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .