يكشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
مسئول بسیج سازندگی سپاه استان قم:
آب رسانی به روستاها مهمترین برنامه بسیج سازندگی است
مسئول بسیج سازندگی سپاه استان قم گفت: آب رسانی به روستاهای قم مهمترین برنامه بسیج سازندگی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  سرهنگ علی دستوری امشب در همایش شکوه هجرت که در اردوگاه ولایت برگزار شد، با اشاره به عملکرد این سازمان درسال 97 اظهار داشت: در سال جاری ساخت مجموعه های فرهنگی و ورزشی در کنار ساخت مساجد را شروع کرده ایم.
وی ادامه داد: 33 پروژه را امسال شروع کردیم که 23 پروژه در هفته بسیج افتتاح شد.
دستوری بیان داشت: مهمترین برنامه بسیج سازندگی در استان را آب رسانی به روستاها است که تاکنون آبرسانی به چند روستا به اتمام رسیده است.
وی ابزار داشت: در ابتدای آغاز سال تحصیلی 110 بسته لوازم تحریر به کودکان نیازمند توزیع شد علاوه بر این به دنبال جذب منابع از خیرین برای تامین جهیزیه زوج های نیازمند هستیم.
دستوری تصریح کرد: هم اکنون 153 گروه جهادی داریم که 10 گروه ویژه است و در کنار این 48 گروه فعال می باشد که به دنبال ارتقای کار در حوزه عمرانی هستیم.
مسئول بسیج سازندگی سپاه استان قم افزود: 284 اردوی جهادی در نیمه نخست امسال برگزار و انشالله تا پایان سال میزان آن افزایش خواهد داشت.
وی ادامه داد: نگاه ویژه ای به اردوهای سلامت و بهداشت در ادامه کار خواهیم داشت به خصوص در حاشیه ای شهر این کار با قوت ادامه خواهد داشت.
دستوری به برنامه های اقتصاد مقاومتی پرداخت و بیان داشت: 50 میلیارد تومان در اختیار فعالان قرار گرفته و در 3 قطب گوهر تراشی ، پوشاک و لبنیات ایجاد شده که جمعا 5 هزار شغل مستقیم ایجاد شده است.
وی افزود: درعرصه های اقتصاد مقاومتی باید وارد عرصه های شویم که بازاریابی آن انجام شده تا در مرحله تولید به سوددهی لازم برسیم.
دستوری تصریح کرد: اولین وظیفه اردوهای جهادی تشکیل گروه جهادی محله محور در مناطق محروم است که به صورت ویژه تشکیل خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .