يكشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
قاضی پور در گفتگو با قم فردا:
حرف نماینده مجلس باید در ظاهر و باطن یکی باشد/ نمایندگان در مجلس با وجدان رای بدهند نه سلیقه سیاسی
نماینده مردم در مجلس گفت : نماینده واقعی مردم باید در همه صحنه های سیاسی با موضع مشخص حضور داشته باشد نه اینکه در مجلس یک رأی بدهد و حرفی بزند در حوزه انتخابی خودش عکس آن را انجام بدهد و حرف دیگری بزند نماینده مجلس باید درون و بیرونش یکی باشد.

نادر قاضی پور نماینده مجلس با گرامی داشت یاد شهید مدرس و روز مجلس در گفتگو با خبرنگار قم فردا  اظهار داشت: شهید مدرس به تنهای با کل نفاق، ارتداد و وطن فروشی حاکم بر مجلس وقت مبارزه کرد شهید مدرس زمانی نماینده مجلس شد که ایران به سوی غرب وحشی در حرکت بود تمدنی که در ظاهر آرام بود اما باطن آدم کشی داشت، شهید مدرس تمام آبرو و حیثیت خودش را فدای اسلام و قرآن کرد و هیچ وقت به خاطر مصلحت اندیشی روحیه مردمی و اسلامی اش تغییر نکرد.

وی تصریح کرد: نماینده واقعی مردم در مجلس نماینده ای است دغدغه اش حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد یک نماینده باید به تنهایی بتواند مقابل ظلم های استکبار و ایادی‌اش مخصوصاً انسان های خود فروخته مقابله کند یک نماینده واقعی در جامعه اسلامی کسی است که دنیا را برای مخالفین نظام تنگ کند.

قاضی پور خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران کشور بزرگ، غنی و سراسر از معادن و نفت است اما درگذشته فقط خام فروشی انجام‌شده است  اما نظام جمهوری اسلامی خام فروشی صرف را کنار گذاشت و محصولات دیگری هم صادر کرد،  در گذشته امید به زندگی در ایران 55 سال بوده است اما در حال حاضر امید به زندگی در ایران78 سال است یعنی 23 سال افزایش امید به زندگی اضافه شده است این مسئله به پیشرفت های نظام جمهوری اسلامی ایران در زمینه بهداشت بر می گردد که نمایندگان مجلس با تصویب قوانین درست در این مسئله سهیم هستند.

نماینده مجلس باید پاک دست باشد

نماینده اصولگرای مجلس تصریح کرد: نماینده واقعی مردم باید در همه صحنه های سیاسی با موضع مشخص حضور داشته باشد نه اینکه در مجلس یک رأی بدهد و حرفی بزند در حوزه انتخابی خودش عکس آن را انجام بدهد و حرف دیگری بزند، نماینده مجلس باید درون و بیرونش یکی باشد.

وی افزود: اولین اولویت نماینده مجلس وقت گذاشتن برای طرح ها و لوایح است تا به درستی آنها را مطالعه کند تا رأی که می دهد بر اساس شناخت درست باشد  نه اینکه بر اساس سلیقه جناحی رأی بدهد و از ترس گروه خاصی رأی بدهد که به ضرر ملت باشد نماینده باید با وجدان خودش رأی بدهد.

قاضی پور گفت: من به fatf رأی منفی دادم و همه جا با افتخار هم اعلام می کنم اما برخی ها رأی خود را اعلام نمی کنند، ممکن است در انتخابات آینده رأی هم نیاورم اما نمی توانم به خاطر رأی، اعتقادم را زیر سؤال ببرم لذا نماینده واقعی باید پاک دست باشد تا به صورت مستقل بتواند از منافع مردم، اسلام، قرآن و نظام ، شهدا ومدافعان حرم دفاع کند.

نماینده مجلس بیان داشت: نماینده باید زرنگ باشد تا بتواند عواقب کاری را که انجام می دهد بداند، امروز نماینده واقعی کسی است که بتواند  با واردات بی رویه کالا که به اشتغال مردم آسیب می زند مقابله کند، مجلس باید تولید کارگر را مانند ناموس خود بداند و از آن دفاع کند.

 

 

انتهای پیام/170

 

برچسب ها : مجلس , روز مجلس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .