يكشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
تلویزیون نیاز به «کمیته انضباطی» دارد
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، 

بهروز مفید تهیه‌کننده سریال «محکومین۲» درباره آخرین وضعیت تولید این مجموعه که این روز‌ها به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی در حال ضبط است، به خبرنگار مهر گفت: به تازگی بازیگران جدیدی به مجموعه اضافه شده‌اند و این روز‌ها در منطقه حصارک و بزرگراه شهید ستاری کار تصویربرداری ادامه دارد.

وی درباره تصویربرداری این سریال در لوکیشن‌های مختلف اظهار کرد: به دلیل اپیزودیک بودن سریال، ما دایم در حال جایجایی هستیم و، چون کار به صورت رج‌زنی پیش نمی‌رود چندین بار در طول تولید پروژه مجبوریم به یک لوکیشن برویم.

این تهیه‌کننده در بخشی دیگر درباره کمبود بودجه سریال‌ها و مشکلاتی که می‌تواند در بر داشته باشد، بیان کرد: ما سال گذشته سریال «کوبار» را به کارگردانی فریدون حسن‌پور، به تولید رساندیم که اسفندماه از شبکه دو پخش شد، اما هنوز ۱۰ درصد از بودجه این سریال را نگرفته‌ام. البته مشکل بودجه نه تنها در صداوسیما بلکه در دیگر سازمان‌های کشور هم وجود دارد.

وی اظهار کرد: این مسئولیت بر عهده تهیه‌کننده است که بودجه سریال را تامین و حتی بخشی از بودجه را از خودش پرداخت کند، اما برخی از بازیگران انتظار دارند تا پروژه‌ای تمام می‌شود پول خود را کامل دریافت کنند که این امکان‌پذیر نیست.

تهیه‌کننده «محکومین۲» درباره مشکلاتی که برای هر دو طرف تهیه‌کننده و بازیگر رخ می‌دهد، تصریح کرد: یک راه این است که هیاتی مثل خانه سینما یا یک فضای صنفی در صداوسیما وجود داشته باشد که نمایندگان اصناف مختلف تلویزیون در آن حضور پیدا کنند. باید یک کمیته انضباطی شکل بگیرد که توسط سازمان صداوسیما جدی گرفته شود، آن وقت این کمیته می‌تواند جلوی سواستفاده‌های دوطرفه تهیه‌کننده و عوامل را بگیرد.

مفید در پایان بیان کرد: متاسفانه ما در صداوسیما چنین کمیته‌ای نداریم تا هرکسی از وظیفه‌اش تخطی کند با او برخورد شود درحالی که چنین کمیته‌ای بسیار لازم است.

 

انتهای پیام/

 

منبع : مهر
برچسب ها : تلویزیون
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .