يكشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
حضور یک مجری آمریکایی در شبکه دو
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، 

«اقیانوس آرام» با حضور یک مجری آمریکایی روی آنتن شبکه دو می‌رود.

به گزارش روابط عمومی برنامه تلویزیونی «اقیانوس آرام»، در هفته چهارم پخش برنامه «اقیانوس آرام» که پس از سال‌ها به طور اختصاصی برای نوجوانان طراحی شده است، ٣ مهمان جدید از تجربیات خود برای نوجوان‌ها می‌گویند.

در بخش مهمان بزرگسال پنجشنبه شب ۱۵ آذرماه حجت الاسلام شهاب مرادی از تجربیات نوجوانی خود می‌گوید.

جمعه شب ۱۶ آذرماه نیز مرضیه هاشمی مجری رنگین پوست آمریکایی برای نوجوان‌ها از تجربه آشنایی با اسلام و زندگی پر فراز و نشیبش می‌گوید.

همچنین در بخش نوجوان امشب ۱۴ آذرماه بهنام عبدالهی، نوجوان فعال در حوزه خبرنگاری مهمان «اقیانوس آرام» می‌شود. عبدالهی با فعالیت در نمایندگی خبرگزاری مهر و خبرگزاری پانای شهر تبریز، اقدامات موثر زیادی انجام داده است.

«اقیانوس آرام» که سال گذشته به صورت زنده پخش می‌شد در سری دوم با تغییر فضا به سمت موضوعات مختلف نوجوانانه رفته و تلاش می‌کند در هم‌کلامی با نوجوان‌های مختلف، آسیب‌ها و چالش‌های این رده سنی حساس را مورد بررسی قرار دهد.

قسمت دهم این برنامه که خود نوجوان‌ها در ساخت و تولید آن مشارکت دارند، ساعت ٢١ امشب چهارشنبه ۱۴ آذرماه از شبکه دو پخش خواهد شد.

«اقیانوس آرام» محصول مرکز اوج کودک و نوجوان به کارگردانی هادی نعمت اللهی و تهیه کنندگی وحید ملتجی است که هر هفته در روز‌های چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه از ساعت ٢١ روی آنتن شبکه دوم سیما می‌رود.

 

انتهای پیام/

 

منبع : مهر
برچسب ها : تلویزیون
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .