سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
ثروتمندترین مردان ایران + عکس

غول گردشگری ایران: حسین ثابت

 

حسین ثابت

 
حسین ثابت بکتاش متولد ۱۳۱۳ در مشهد است. از عناوین او، کارآفرین ثروتمند ایرانی، دلال فرش، و صاحب گروه هتل‌های ثابت را گفته‌اند.

ثابت تا پنج سال قبل در جزایر قناری ۵ هتل (۵ هزار تخت) داشته و در ایران نیز هتل بزرگ داریوش را به سبک تخت جمشید در کیش ساخته است.

وی، غیر از این هتل، چهار هتل دیگر نیز در کیش دارد و شرکت تجارت بین‌المللی ثابت و مجموعه پارک دلفین‌های کیش (دلفیناریوم و باغ پرندگان با مساحت بیش از ۶۵ هکتار) متعلق به اوست.

او کلنگ سرمایه گذاری هتل ۷ ستاره کوروش را نیز در جزیره کیش بر زمین زده که سیستم‌های آن با انرژی خورشیدی کار می‌کند (به عنوان نخستین هتل سبز ایران) و ۵۰۰ اتاق خواهد داشت.

سوئیت‌های هتل داریوش او در زمان‌های عادی سال هر شب ۴۰۰ هزار تومان و در ایام عید نوروز و… تا ۷۰۰ – ۸۰۰ هزار تومان هر شب اجاره داده می‌شود.

حسین ثابت چند هتل نیز در جزایر قناری اسپانیا تاسیس کرده و هم‌اکنون نیز بزرگترین شرکت هتل‌داری اسپانیا را صاحب است و خود او نیز در یکی از دو جزیره اختصاصی خود در اسپانیا زندگی می‌کند.

در خرداد ۸۷ رئیس سازمان میراث فرهنگی از فروش هتل‌های لاله تهران، یزد و سرعین با قیمتی معادل ۱۲۰۰ میلیارد ریال خبر داد. اسفندیار رحیم مشایی در مورد خریدار این خرید بزرگ گفته بود: «خریدار این هتل‌ها یکی از سهامداران این مجموعه است که دارای سوابق درخشان و موثری در صنعت گردشگری و هتل داری در داخل و خارج از کشور است.» این خریدار همان ثابت بود.


  

 

غول فولادی: محمد جابریان

محمد جابریان

 

محمد جابریان مدیرعامل مجتمع فولاد آرین سهند خریدار بلوک فولاد خوزستان بود که حتی افزایش ۸۷ درصدی قیمت عرضه نسبت به قیمت پایه نیز او را از دور رقابت خارج نکرد و سرانجام با اضافه کردن یک ریال سهامدار عمده فولاد خوزستان شد. او به همراه شش برادرش حدود سه دهه است که در بازار فولاد فعالیت می‌کنند. ارزش سهامی که تنها در این معامله خرید ۱۳۶۰ میلیارد تومان بود که حتما تمام ثروت این مرد نبوده است.

جابریان که «بچه کف بازار» است، درحال حاضر یک کارخانه فولاد دارد ودربازار آهن تهران یکی از سرشناس‌ترین‌هاست. یک نفر جدی یا شوخی گفته بود حاضر است سرقفلی موبایل جابریان را ۱۰۰میلیون تومان بخرد. فکرش رابکنید او با این خط موبایل چه می‌کند.

  

 

غول بازار پول: محمد صدر هاشمی‌نژاد

محمد صدر هاشمی‌نژاد

 

از مؤسسان اولین بانک خصوصی کشور و رئیس هیأت مدیره بانک اقتصاد نوین، مدیر عامل شرکت توانمند ساختمانی استراتوس، کسی نمی‌داند او چقدر ثروت دارد، اما در زمینه ساختمان‌سازی و بازرگانی از بزرگان به شمار می‌رود.
محمد صدر هاشمی‌نژاد سال گذشته در یکی از نشست‌های هیات نمایندگان اتاق تهران، زمانی که فرهاد فزونی یکی از اعضای هیأت نمایندگان این اتاق با حرارت به انتشار نامش در فهرست ۳۰میلیاردر اعتراض می‌کرد، اعضای هیات نمایندگان را خطاب قرارداد و گفت: «بیش از این گزارش مواظب جریانی باشید که چندین قرن است در ایران ریشه دارد و مدام چنگ می‌زند، ربطی هم به این دولت و دولتهای قبل ندارد.»

 

غول صادرات: اسدالله عسگر اولادی

اسدالله عسگر اولادی

 


اسدالله عسگر اولادی، رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین است و وضعیت واردات ایران از چین هم معلوم است.

وی از یکی از روزنامه‌های کثیرالانتشار گله کرده بود که چرا از او با عنوان «حاجی ترانسفر» نام برده‌اند. عسگراولادی اهل تهران است و چه کسی است که او را نشناسد.

براساس روایتی معتبر و مستند پیرمرد خوش‌قلب در جریان نگرانی بخش خصوصی از واگذاری نمایشگاه بین‌المللی تهران با آن وسعت در آن نقطه اعیان‌نشین تهران در جمع هیات نمایندگان اتاق چنین گفته بود: «جناب رئیس (آل اسحاق) اگر اجازه می‌دهید، بنده به عنوان یک کاسب جزء همین حالا چک خرید نمایشگاه را بکشم.»

از اعضای به نام مؤتلفه، رئیس اتاق مشترک ایران و چین، دارنده شرکت بزرگ «حساس» که در عرصه صادرات خشکبار و به خصوص پسته ایران در سطح جهان صاحب نام است. تابستان سال گذشته هم گفته شد دو بانک چینی را خریده، البته بعدا متذکر شد که کل بانکها را نخریده، بلکه سهام آنها را خریداری کرده است. چندین سال قبل، مجله آمریکایی فوربس که یک نشریه معتبر اقتصادی و مالی است و همواره وضع مالی شرکتهای بزرگ و افراد ثروتمند جهان را دنبال و در باره آنها گزارش تهیه می‌کند دارایی‌های او را به تخمین یکی از بانکداران ایرانی چهارصد میلیون دلار برآورد کرده بود. والبته فراموش نباید کرد که در یکی از همایشهای صادراتی، یک نفر گفت آقای عسگراولادی ۱۳۰میلیون صادرات دارد که او تکذیب کرد وگفت: «به ۱۰۰میلیون دلار نمی‌رسد.»

  

 

غول تکنولوژی: علاءالدین

علاءالدین

 

امکان ندارد موبایل داشته باشید و نام علاءالدین را نشنیده باشید. صاحب پاساژ علاءالدین مردی است به همین نام. همان پاساژ سرخ رنگ حافظ – جمهوری که در کنار ساختمان سازمان بورس واقع شده است.

سرمایه حاجی علاءالدین مشخص نیست. این مرد همیشه در اتاقی کوچکی می‌نشیند که در طبقه همکف پاساژ قرار گرفته است. ظاهر مغازه چیز خاصی ندارد و رنگ و رو رفته هم هست، اما از پله‌های آهنی باریک انتهای مغازه که بالا بروید، حاجی، بزرگ بازار موبایل جمهوری، آنجا نشسته. سرمایه‌دار بازار موبایل جمهوری در دفتری با سقفى کوتاه، عرضى کم و طولى حدود ۲ تا ۲.۵ متر می‌نشیند.

  

 

غول ورزش: حسین هدایتی

حسین هدایتی

 

محمدرضا هدایتی ۴۵ ساله و متولد تهران از محله دولاب است. مالک صنایع استیل آذین، مالک کارخانه‌های فولادسازی و ورق، دارنده بزرگترین شرکت پرورش میگوی ایران، برج‌ساز در دبی و دارای ملک و املاک در حاشیه خلیج فارس، مالک زمین‌های کشاورزی، سهامدار بازار مبل ایران، رئیس شرکتهای تجاری در ایران و خاورمیانه و چندین و چند فعالیت تجاری دیگر، عناوینی است که به حسین هدایتی نسبت می‌دهند.

خودش می‌گوید: «۲۲ سال است در کارخانه داری، کشاورزی و ساختمان سازی فعالیت می‌کنم. یک بچه مسلمانم که وجوهات خود را می‌پردازم و یک ریال هم بدهی بیمه‌ای و مالیاتی ندارم.»

عابر بانک پرسپولیسی‌ها (لقب هدایتی) حاضر است ۲۰ میلیارد تومان برای تصاحب این تیم و پر طرفدار بدهد، اما هنوز بحث خصوصی سازی در ورزش ما آنچنان جدی نشده که کسی به پیشنهاد اغوا کننده حسین هدایتی توجه کند.

  

 

غول بازار مبل: علی انصاری

علی انصاری

 

محله و خانه قدیمی‌اش در مهرآباد جنوبی، ۲۰ متری زاهدی (شمشیری فعلی) و دقیقاً روبه روی مسجد امام جعفر صادق بود اما حالا دیگر آنجا نیست و در شمال شهر تهران باید سراغش را گرفت.

می‌گویند بخش کوچکی از اموال و دارایی‌های علی انصاری، بخش زیادی از زمین‌های یافت آباد است که الان بازار مبل ایران در آن بنا شده است. علی انصاری، اگرچه رئیس گروه سرمایه‌گذاری تات است و رئیس اتحادیه مبل سازان تهران، اما برای چهره شدن، ورود به عرصه فوتبال را انتخاب کرد. علی انصاری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری است، اما با حضور در هیات مدیره باشگاه استقلال تبدیل به چهره خبرساز شد و حالا او را با حسین هدایتی مالک باشگاه استیل آذین، مقایسه می‌کنند. مشکلات مالی استقلال تاحدودی به دست انصاری حل و فصل شد.

  

 

غول نوکیا: احمد ابریشم چی

 
احمد ابریشم چی

احمد ابریشم چی، متولد سال ۱۳۱۷ قم از کسانی است که در واردات تلفن همراه و وسایل جانبی و دستگاههای مخابراتی یکی از چهرههای شاخص در ایران به شمار میرود. همه نام او را در کنار ایراتل، نوکیا میشناسند. روزنامه اعتماد ملی از او با عنوان پدرخوانده نوکیا در ایران یاد کرده بود. همان «الف.الف» که در تابستان داغ سال ۸۸ و همزمان با حاشیه‌های انتخابات، گزارشی در روزنامه اعتماد ملی درباره وی منتشر شد و در روزنامه کیهان هم چند باری به وی حمله شد.

ابریشمچی در امور خیریه هم فعالیت‌هایی داشته است. از آن جمله می‌توان به پذیرایی از مهمانان در تمام طول سال در ویلاها و مهمانسراها در شمال و مشهد، اشاره کرد. همان چیزی که یکبار مورد نقد و حمله شدید روزنامه کیهان نسبت به او شد.

کیهان معتقد بود میهمانان خاصی به ویلاهای او سر می‌زنند، از جمله برخی مقامات. در هفته اول اسفندماه سال ۸۵، و در جریان فرار شهرام جزایری، حسین شریعتمداری در یادداشتی به بررسی احتمال دست داشتن برخی از افراد در فرار شهرام جزایری می‌پردازد که به دلایلی از سوی برخی از افراد حمایت می‌شدند.
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
مجید تابع
۱ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۰۴
150
78
سلام
قربوندون
ی 200 میلیارد پولادونو اخ کنید بیاد
ایمان
دوستان من برا پول به هر دری زدم ولی نبود،اما تحصیلم پرداختم،با24سال سن مدرس دانشگاه شدم والان دارم دکترای مکانیک میگیرم،پول فقط به اندازه تحصیل دارم ولی بجاش اعتبار دارم،و بنظر خودم خیلی خوشبختم
۹ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۲۴
پریا
خوشبختی فقط پول وتحصیل نیس. هدف ها متفاوته آرزوها متفاوته.
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۴۷
مجيد
پول هميشه خوشبختى نمى اورد
۲ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۰۸
حامد
چی میگی
۱ تير ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۴۹
مهران
دوستان عزیز لطفا شعار ندین پول همیشه همه چیز برای آدم میاره! شرمنده!
۱۳ تير ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۳۹
خوشبخت بدبخت
پول هميشه همه چيز نمياره فقط ميتونه نياز ماديتو حل كنه ! پول كم ندارم اما پسرم عاشق يه دختري شده كه اصلا به خانوادم نميخوره دخترم هم داره با يه نفر ازدواج ميكنه كه حتي با اخلاقاي هم نتونن يه روز باهم بمونن همسرم هم با اينكه چيزي براش كم نذاشتم...
۲۴ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۴۰
عزیزی
قوی باش عزیز
۱۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۳۵
امیر همت پور
تو ایران هر کی پول نداشته باشه باید سرش بذار زمین و بمیره ، نون دونه ای 250 تومن فکرش بکن ....
۱۱ دي ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۱۸
یکی از زیر خط فقر
پول دارن که دارن به ما چه،،،،،،،،،،،،،، اگه خاستین لیست بی پول ترین ها را بزنین منو خبر کنین
۱۲ دي ۱۳۹۳ ساعت ۷:۴۴
غریب روزگار
کی گفته پول خوشبختی نمیاره من به خاطر 500 هزار تومن نتونستم به تحصیل ادامه بدم.الآن هم بعد از شش ماه که فقط واسه 400 هزار تومن پول دوماه بیشتر بیگاری میکشم تا بجای قرضم کار کرده باشم.دعا کنید از دست بی پولی خلاص شم
۲۲ دي ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۵۳
امیرحسین
غریب جان اولین شرط زندگی پوله اون کسی که میگه علم بهتر یا ثروت مگه علم بدون ثروت تونست بمونه؟
۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱:۰۶
مبینا
پول برای انسان همه چیز می آورد.خوشبختی، زیبایی، باعث میشود که مردم بهت احترام بذارن. هرکس درس میخونه فقط به خاطر پوله
۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۲
سیامک
والاماکه یک دوهزارم اونارم نداریم ولی قول میدم اونا ازماگداترن چون من نقاش ساختمانم توخونه خیلیهاشون کارکردم
۱۲ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۳:۰۷
السا(فروزن)
اصلا به نظر من هم پول خوبه هم دانش
اگه پول نداشته باشی دانش نداری چون پول ثبت نام هات رو نداری و اگر دانش نداشته باشی پول هم نداری

۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۹:۵۳
امیرعلی
پول واسه آدم خوشبختی نمیاره،اما بی پولی صد در صد بدبختی میاره
۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۶:۰۸
محسن
خدا بهمون سلامتی بده،تنت که سالم باشه میتونی کار کنی و از همه ی اینا بهتر بشی
۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۴۳
حسین
هم پول مهمه هم سلامتی هردوش به هم ربط داره پس ساکت شین پول هم خیلی چیزا میتونه بیاره بیشتر از اونی که فکرش رو بکنید والبتههههههههههه سلامتی هم همینطور
۱۸ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۲۶
رضا رحیمی
بنظرم پول در اوردن خیلی راحته.من خودم تا سن سی سالگی هیچی نداشتم الان خونه ماشین و یه پس انداز جزیی دارم...فقط باید بخایی پول دار شی...بدون حتی سرمایه گذاری هم میتونی پول دار شی....فقط هواستون باشه سراغ شرکت های حرمی نرید. یه مثال میزنم برا پول دار شدن

یه صد هزار تومن برو بلال بخر کنار دریا بفروش بعد کم کم بلال خودت برو از جنوب بخر بیار ده برابر سود می کنی بعد کم کم فروشگاه بعد حجره بزن تو میدون بار بعد کارخونه و .....
۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۱
سید محمد حسینی
درود
پول مکمل خوشبختیست
برای به دست آوردن پول زیادتر از مصرف لازم است خلاق باشین در هر دوره از زمان فعالیت خاصی جواب میدهدو...
۱۸ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۹:۵۶
بی پول
۱۲ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۹:۴۶
211
41
بابا خوش بحالتون
عباس
موش بخورتتون
۲۲ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۴۹
ندا
عباس خيلي ب جوابت خنديدم
۱۷ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱:۵۴
ایمان
میشه به نظر منم بخندی
۲۸ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۷
امیرعباس
ایمان دمت گرم خخخخخخخخخ راست میگه والا
۱۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۰۶
مهرداد
هرکی به پول فکر کنه جذبش میکنه
۲۲ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۲۸
مجتبی
اینکه فقیر بدنیا بیایی مشکل از تو نیست ولی اگر فقیر بمیری مشکلااز توست!!
۲۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۳۸
ملیحه
قبول ندارم مجتبی شانس باید داشته باشی 65 ماه جبهه باشی نطامی بوده براشش ماه غیبت بی هیچ حق وحقوقی اخراج شدم همش کارکردم نون حلال دراوردم ی کارت ایثاربهم دادن که نمیدونم به چه دردی میخوره مثل مدرکی میمونه که فقط بایدقاب گرفت
۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۰۱
شیشی
خوش بحالتون باز اونو دارید ۳۵۰روزو کارکردم والان حتی برای عیدم نتونستم جوراب بخرم
۱۲ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۷
النا
منم کل سال در حال گریه کردنم واسه چیزی خریدن
۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۰۱
REZA
پول خوبه
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۶
لیدا
پول خوبه حتی بیشتر از اونچه فکر میکنید ...بی پولی فقر وگرسنگی وتوهین و خشم میخوایند بازم بگم؟؟؟
این حرفها شعار بیش نیست مثل موضوع انشاء دوران کودکی ...منم میگفتم علم ...وقتی پول نباشه علم که سهله زندگی هم نیست با این حرفه شکم پر نمیشه فقط فقط پول من برای اون روزی زندم که اینقدر پولدار باشم یه تراول اتیش بزنم به جای سیگار البته تاحالا سیگار نکشیدم فقط میخوام پول دار بشم آرامش بگیرم از رنج وغصه ها وغم...
۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۳۴
محسن
غم بی پولی نخور زود پیر میشی این همه رنگ زندگیه
۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۲۵
محمد رضا
۱۳ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۵۴
77
24
بابا ایول راه هاشو به ما هم یاد بدید تا ماهی ده ملیون هم در بیاریم بسه
یاسین
خداوندا همه ی این سروتمندان را هدایت بگردان
۱۵ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۲۴
محمد
میگم ثروتمنده ها!خوبه اول یاد بگیریم بنویسیمش
۵ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۰۹
سمانه
راهش که کارى نداره فقط کافيه زمان بزارى و برنامه نويسى کامپيوتر و چند تا نرم افزارو حرفه اى ياد بگيرى
اکثر غولاى پولدار جهان غول کامپيوترن.موفق باشيد
۱۹ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۰۱
احمد
خوب بودمرسی
۲۱ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۶
مامان امیرعباس
والله چی بگم لابد دارن پول زحمتهاشونو میخورن من که چند ساله با دوتا بچه دربه در خونه های مردمم و درد های مستاجریرا به جون میخرم هنوز نتونستم با قناعت پول رهن جور کنم چه برسه خونه بخریم خوش بحالشون....
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۷:۰۱
چی بگم والله
۱۷ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۰۲
82
22
خدایا این همه پول رو چجوری خرج میکنن بخدا ادم میترسه. من که از خدا در درجه اول سلامتی بعدم یه 300 میلیون برام کافیه همینو میخوام.
مهدیه
خوش به حالشون.تو این دوره زمونه هرکی پول زیاد داره واقعا خوشبخته
۲۰ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۵۹
ابوالفضل
ای خدا شانس مردم رو
۲۴ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۰۹
الی
خداشانس بده
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۴۶
کریم
خرج نمی کنن که جمع می کنن...
۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۵۸
لیلا
بعدشم تمام اینایی که میبینید مثلا احمد ابریشم چی فقط پول هایشان را برای خوش گذرانی نمی زارن گه شما به اران وبیدگل بیاین می بینید که ابریشمچی چقدر زحمت کشیده متلا تا حالا 1دبستان ساخته و1دبیرستان وتازه داره یک بیمارستان خیلی بزرگ هم می سازه
۴ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۰۰
محمد
اگه میبینید ادمای پولدار مثل این اقا مدرسه یا بیمارستان میسازه از سر دلسوزی برا من وشما نیست اینا میخوان با ساختن چیزای کوچیکی مثل مدرسه از دست مالیات های کلان فرار کنن.
۲ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۴
aria
برای اینکه سلامتیت برو خدارو شکر کن دوم برا پول در اوردن باید زحمت کشید.
۱۵ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۰۲
على دادگر
پول دار وبى پول كسانى كه ازشرايط فعلى لذت مى برند خوشبخت هستند
۲ تير ۱۳۹۴ ساعت ۳:۲۵
؟
۱۷ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۲۱
52
20
هیچ کس نگران نباشه.فقط شماره حساب بنویسید تا پول بیاد.
->->O
قربونت یه 100 تا بفرستی کافیه برات خورد خورد پسش میدم شماره حساب بدم جوابما بده ؟
۲۰ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۲۳:۰۴
السا
شماره حساب بدیم که همون یذره پولم خالی کنی..ههههه
۲۱ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۲۱
په ددونان
شماره حساب می دیم هر چقدر بزنی ما راضی ایم
۲۲ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۰۰
کامکار
از درس خوندن که نمیشه به این سرمایه ها رسید می شه راهشو به ما یاد دهید
۲۳ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۲۰
salihn
داداش 1یک میلیارد تومن فقط 2ماه به من قرض بدید بسه.سر2ماه هم بر میگردونم به حسابتون.هر کی مرده بهم خبر بده
۲۶ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۵۷
بلق
چشم دیگه چی
۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۰۷
محمد
صبحانه ندارم منزل دانشجویی هستم یه دوهزاری بفرستید بیاد دمتون یه ذره گرم
۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۳۵
محمدرضا
نابرده رنج کنج میسر نمیشود
مزد ان گرفت جان برادر که کار کرد
۲۹ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۹:۴۵
فاطمه صمدی
۲۵ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۴۲
52
14
خوش به حال دختر وپسرش با این پولا جکار میکنند؟!
علی رضا
یه کمی دست فقیر هارو بگیرید
۲۵ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۵۵
نوری
دمتون گرم یکم بهمونم برسین
۳ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱:۲۰
احسان قلی زاده
خدا به هرکس اندازه ظرفیتش میده.
شاید این پول دست هر کدوم شما باشه به راه گمراه کوشنده بشید
۹ دي ۱۳۹۲ ساعت ۱:۱۹
آتنا
افرین بعضی از انسان ها چون هیچ وقت نمی تونن به این مقام و درجه برسند یا می گویند اموال اینگونه افراد حرام است یا می گویند شانس است من نمی گویم همه ی پولداران مالشان حلال است اما اینگونه افراد اگر مالشان حرام بود الان این عزت و مقام را نداشتند شانس هم نیست بلکه اول لطف خدا دوم دعای پدر و مادر وقطعا سوم تلاش و نواوری و خلاقیت خودشان است. زمانی خیلی از اقایان دنبال کارهای ناشایست و یا در خواب بودند ان ها شبانه روز کار می کردند.امیدوارم همه ی ما به این جایگاه برسیم و سطح توقعمان را بالا ببریم درامد ماهیانه ده میلیون نباید برای جوانان ما رویا باشد یک جوان با یک نو اوری درامد ماهیانه پنجاه میلیارد را از آن خود کرد...
۳۰ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۱۳
علي
اين چه حرفيه يعني ما چي از اونا کم داريم؟؟؟؟
۲۰ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱:۳۲
Mr.right
راستي دوستان

من الان ٢٧ سالمه
تا تير ماه ٩٢ هيچ سرمايه اي نداشتم،و وقتي يارانه رو ميريختن انگار دنيارو بهم ميدادن.
پدرم باز نشسته نيرو هوايي ارتشه و در حال حاضر حقوق بازنشستگيش ١.٧٦٨.٤٥٢ تومانه(دقيقا دريافتيه اين ماه رو نوشتم)
و تا زماني كه مسير زندگيمو پيدا نكرده بودم مثله خيلي از شماها موفقيتهاي ديگران رو با "يارو دزده" يا " پارتي داشته" و... توجيه ميكردم.
بازم تاكيد ميكنم كه چند سال رو تو چند خط خلاصه كردم لطفا بجاي اينكه غلط املايي بگيرين يه كم به فكره آينده خودتون و فرزندانتون باشيد.من درس نخوندم ولي راه پول در آوردن رو بالاخره پيدا كردم،اميدوارم شما هم پيداش كنيد.
۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۷:۵۶
بهرام
راه پول درآوردن چیه خوب؟
۲ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۸
عباس
سلام دوستان
خواستن توانستن است وقتی خداوند از روح خودش در ما دمید پس ما جز هستیم از کل حضرت مسیح میفرماید انسان میتواند با توانمندی خودش کوه را جابجا کند باور کنید که میتوانیم به هر آنچه که اشتیاق سوزان ما هست برسیم ثروت حالتی از ذهن است 70 درصد تاش ذهنی 30 درصد تلاش فیزیکی
۶ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۲۷
حمید
۱۰ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۲۷
34
15
با سلام
لطفا اساتید محترم رمز موفقیتشون رو یک اشاره کوجولو بگن من یک جوان 30 ساله هستم و در حال ترقی و میدونم که هیج جیز نا ممکن نیست ولی این همه ثروت همش با تلاش بوده؟!
وحید محمدی زاده ارجمند
یه کار خوب به من بدن برام بسه
۱۲ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۲:۲۵
سارا
به قول وحید نظر خاصی ندارم
۱ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۱۲
آآآوا
خوشبحالشوووووووووووووووووووووووووووووون من فقط پول میخوام لعنت به بی پولی هق هق
۸ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۱۲
علی
خدا انشالله بیشتر بهتون بده
۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰:۰۳
الهه
سلام بچه ها من یکیرو میشناسم بخاطر جهییزیش که خونوادش نمیتونن جور کنن داشت خود کشی میکرد هر کس میخواد کمک کنه بگه ممنون
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۱۰
یه عاشق
۱۴ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۴۶
39
13
ایول بابا . راستی معذرت میخوام بین این پولداراهیچ کدوم نیست که یه دختر مجرد داشته باشه
hamed hamedi
دمت گرم
۱۸ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۷:۲۷
محمود فردی
نه بچها اشتباه نکونین همه چی پول نیست من تجربه دختر پولدارو دارم
۶ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۰۰
ﺳﻌﯿﺪ
ﺩﺭﺳﺘﻪ پوﻝ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﯽ ﻧﻤﯿﺎﺭﻩ ﻭﻟﯽ ﺍﮔﻪ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺗﺸﯽ ﺑﺪﺑﺨﺘﯽ!
۲۶ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۰:۱۵
قاسم
خدابه همه بده کسی لنگ کسی نباشه
۷ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۰:۲۱
مجتبی
۱۵ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۵۴
26
20
دم اون وکیل گرم که به غول ورزش و اقتصاد ایران دستبند زدو تحویل قانون داد..
ata
۱۷ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱:۴۳
28
18
لیاقت داشتن ،،،،،، حالا از هر راهی ...
farhan @ rasht
khoda bishtar kone
۱۴ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۲۳
m
ازهرراهی اشتباهه؛درسته پول هرچی بیشترزندگی راحتترولی فقط این دنیا نیست بایدفکروقتی بود که پولداروفقیر تویه وجب جامیخوابن.
۲۲ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۰:۲۴
مسعود
ااون دنیاهمینجاست .ولی واقعامن بهش رسیدم ادم بدون پول یعنی مرده وکسی نمیبیندش .خدایاارامش واسایش راباهم بهم بده
۸ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۸:۴۵
آریا اقبال
ما بسیار پولداریم
۱۵ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۱۰
نلی
خب حالا که چی زدی ما خیلی پولداریم
اگه خیلی پولداری برو آدرس این بچه ها رو پیدا کن استعلام بگیر بهشون وام بدون سود بده
صدقه هم هیچ کس نمیخواد
۱۵ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۰۱
امین
۱۸ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۲۹
46
10
آقای هاشمی رفسنجانی که در سدر جدول هستن چرا جاشون اینجا خالیه
حسام
موافقم چرا اسمی ازشون نیست یا فقط ما اینطوری شنیدیم؟
۲۱ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۵۰
مهتاب
واقعا چرا؟؟؟؟؟؟
۲۵ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۱۸
؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
امین جان میخواستی اصلا صدر رو اینجوری می نوشتی:ثدر
زیادی تو شکی حواست به خودت باشه.
۲۹ دي ۱۳۹۲ ساعت ۲۳:۴۴
محمد
۲۰ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰:۵۳
17
5
ثابت جون به من یه وانت دوگانه بده هر وقت یادت افتادم برات دعا کم .دمت گرم
بنده خدا
خدایا فقط 3 میلیون بدی به ما شوهرم از این وصع عصبی در میاد و قسطای عقب افتادش جبران میشه ما که این همه پول نخواستیم
۲۶ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۲۵
ثریا
بابا مقداری از این پولهایی که به نظر خودتون به کارتون نمیاد به ما بدید
۲۹ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۴۹
غریبه
۲ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۲:۳۴
34
7
آیا مثل داراییشون آمار دلهایی رو که بدست آوردن رو دارین؟؟؟؟؟
ناصر خلافکار
۳ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱:۱۲
28
8
ما که خونه هرکیو زدیم خالی بود
آدرس اینارو میشه بدین?
کاریشون ندارم. فقط میخوام شکل خونشونو ببینم
حسن خطر
اشکال نداره...
۱۱ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱:۲۸
شاهدبی پروا
من دیدم بیا بریم دباره تاببینمش
۱۱ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱:۳۲
احمد علی جهان بین
۸ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۶:۳۲
16
3
با سلام اینها که هم را می فرمائید غول پس آدمهش کجایند
جواد
زیادن پولدارا پس چرا 8 نفرو گفتید؟
۱۵ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۳۷
حسن
بابا از خدا بخواه خدا هم به هر کسی به اندازه لیاقتش میده
۲۰ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۴۵
بهار
مثلافکرشوبکن اسم ماهم یه روز بجای ایناباشه هه.....
۴ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۲۰
یونس دلیری
ولله بول خوبه بازنت میری بیرون هرچی خواست براش بگیری ببینم چیزی میمونه نگیری فک نکنم حداقل راحت بمیری
۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰:۵۵
نا آشنا
۲۰ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۲۰
10
3
ای بابا این ها که پولدار نیستند خودم پولدار هستم ماهی 400 هزارتومان دارم خوشا بحال خودم با این پول فقط قسط می پردازم
کوخ نشین
من همونم ندارم فقط23سالمه که 17سالش درس خوندم وهنوز ادامه داره.
بنظرتون کارم اشتباهه؟؟؟؟
۲۴ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۰:۳۶
سلطانی
بهترین کار رو میکنی.بخون اخرش نتیجش رو میبینی.
اینایی که میگم من خودم تجربش رو دارم
۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۲۷
محمد
برادرانه بهت میگم تا دیپلم بسه بعد برو نجاری و mdf یاد بگیر یک سال بعد کارگاه میزنی و اگه مخت کار کنه به تجارت mdf و چوب هم میرسی دانشگاه اشتباه محضه. من شاگرد نجار بودم مهندسی قبول شدم الان حسسسسسسسسرت میخورم
۶ تير ۱۳۹۳ ساعت ۸:۵۸
محمدرضا حسنی نسب
پول یعنی زندگی پول یعنی عشق ........
۱۵ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۳
راستین
۲۶ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۲۴
15
4
پول چیزه خوبیه در واقع عالیه ولی همه چیز نیست توکل بر خدا انسان سلامت باشه و دلش خوش باشه و به فکر اخرت هم باشه این دنیا گذراست . سلامت باشید و اینو بدونید خیلی از این ادمان ثروتمند از زیر 0 شروع کردند پس امید وار باشید.
امید
همشو قول میدم باپول بخرم
۲۱ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۲۱
مهدیه
خدا انشالله بیشتر بهشون بده
۱۸ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۴۲
علی جون
شک نکن
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰:۱۶
رضا
۱ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۲۹
13
5
سلام به همه پولداره خوش بحالتون خداکنه منم یه روزی پول دار بشم که یه ماشین خوب بخرم چون عاشق ماشینم وای خدا فکر کن یه اف جی کروزر سفید وای
وحید عشقی
۳ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۵۵
10
4
اگه راست میگی پولداری یه دو میلیارد شماره میدم کارت به کارت کن
mmt-ترابی
۳ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۵۱
14
3
من هم یکی از این سرمایه دار ها هستم اینکه چرا اسم من نیست تعجب میکنم
حمید
خدا کنه این پول حلال باشه
۷ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱:۰۳
محمد
خوش به حالتون یا ارث رسیده یا پارتی داشتید در هر صورت نوش جونتون
۹ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۲۴
علی کرمی
۹ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۲۳:۳۶
17
11
یه میلیارد بسه دست دردنکنه . من عشق پرسپولیسم بچه همدان
حامد پاى بست
۲۲ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۳۴
20
4
خدايا خودت 200ميليون بده تا باهاش بتونم به عشقم برسم...
پوریا خان
آقا یه شارژ 2تومنی ایرانسل برا من بفرستید هیچی نمیخوام پولاتونم بذارید زیر بالشتاتون که کسی ندزده
۲۷ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۰۲
نسرین گودرزی
یه پولدار از خدا بیخبر همه دسترنج زنگی منو که باهاش یه اپارتمان 100متری خریده بودم بالا کشیدو بدبختم کرد
۲۷ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۵۸
علی
۲۹ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۱۶
8
4
سلام.خدا را شکر!!!ما که از نداری وبدبختب داریم میمیریم
بنده ی خدا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۲۹ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۲۴
9
4
سلام. خدارو شکراوناکیفی این دنیا رو ببرن وما درد بی پولی.!!!!
پ.ب
۲۹ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۵۲
9
4
فک کنم اسم بابک زنجانی رو جاگزاشتید.
رحم خطر
این همه پولدار بودن چه فایده چند سال زنده ایم فکر اون دنیا یاشیم صددرصد از این دنیا میریم
۲ دي ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۴۱
اعظم .جهان
۴ دي ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۳۶
10
7
يكي را داده است صدنازو نعمت/يكي را نان جو آلوده در خون /انقدر تو زندگي حساب دو دو تا چهار تا كرديم جونمون بالا اومد.كاش خدا تو وجودشون طلوع كنه كمي.ام دست مارو بگيرن..
freshteh
کاش باهاشون مصاحبه هم میکردین
قول میدم تا 7 سال آینده اسم من هم باشه با اینکه الان فقط یه پراید دارم و 5 م پول؟!!!!!!
۷ دي ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۲۸
ali kurd
آقا یکی به اینا بگه ما هم این پایین هستیما..... بابا بزرگمون نمرده پنج ملیارد جا بزاره واسمون!!!!!! البت ما که همچین شانسی نداریم یارو میمیره باید یه چیزیم دستی دستی بدیم البت این چیزا پیش خدا عزیزه ولی خب به بد بختیش نمی ارزه
۱۰ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۱۶
رضاحیدری
خدا همیشه به کسایی که لیاقت ندارن پول میده تا یکی مثل منو زیره پا له کنند وچرخ جهانو روزگار بچرخه.قانون طبیعته کاریش نمیشه کرد قسمت امسال من گرسنه به دنیا اومدن وگرسنه مردنه.انقدر هرس اینارو نخورید دلتون بمن بسوزه که زندگیمو ماشینمو بخاطر نزول ازدست دادم ولی اونی که نزول میده زندگیش توپ وتکپتر میشه وهست.برای این ونیا واین روند متاسفم
۶ دي ۱۳۹۳ ساعت ۰:۵۸
اباذر شيرزاد
۷ دي ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۴۰
4
5
باسلام
والا يه شخصي رو من ميشناسم كه از قلم افتاده
اقايان منوچهر تبريزي تاجر بزرگ فرش و شهرام وطن خواه وارد كننده عمده لوازم يدكي پورشه هستند كه از ليست اين سايت جامانده اند اين اشخاص اكنون ساكن اكبراباد هستند
رضا
پول خوشبختی نمی آره باباجون
۱۰ دي ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۰۵
ماهان
من همه این میلیاردر را ثروتمند کردم پول بهشون قرض دادم این شدن
۱۰ دي ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۰۵
رضا
منظورتون اکبر اباده کواره ، قلی زاده ها رو جا انداختی که یه تاج 50 میلیونی برا عروس 16 سالشون خریدن
۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۸:۱۴
blue
۱۱ دي ۱۳۹۲ ساعت ۰:۱۱
8
8
والا 100 میلیون تو این دوره زمونه پولی نیست ولی ما که نداریم
شعر
۱۱ دي ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۲۵
9
4
پول پول پول خسته شدم
غزال دانش
۱۱ دي ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۲۹
17
6
مهم پول نیست.....مهم خوشبختی و.......... صافی... هیچکس مال دنیا رو با خودش نمی بره.
بی نام
خوشبختی کجاست. اونم رفته با پول میاد
۲۳ دي ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۵۸
sajad
جواب همه اين سوال ها رو از ياس بگيريد دوستان
۹ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۲۰
آرمان
اگه هرسال یک ده درصد از دارایی هاشونو میدادن برای جلوگیری از ورود مواد مخدر الان هیچ معتادی نداشتیم
۷ دي ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۵
فرید
۲۱ دي ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۱۶
14
3
خدایی اینقدر پول دارین فقط یکم به من بدین همش ۱۰ ملیون برم یه دوربین عکاسی بخرم استعداد فوق العاده ای تو عکاسی دارم بعد از یک سالم پس میدم بابا ما هم جوونیم داریم چوب نداری خانواده رو میخوریم خوش به حالتون
عسل صارمی
۲۱ دي ۱۳۹۲ ساعت ۲۳:۱۵
4
5
... و بروبچه هاشو یادتون رفت بگید.
ایلام
قربون دستتون یه مردونگی کنین یه سرو سامونی بهم بدین ثواب داره به خدا تراول بدین بهتره مرسی از لطفتون
۲۴ دي ۱۳۹۲ ساعت ۰:۳۳
بهروزی ایلام
بابا زندگی که همش پول نیست ادم باید دلش خوش باشه خدا میدونه همینا که ثروتشون کلانه تو حسرت یه شب سرشون رو راحت گداشتن رو بالش رومونده باشن.برین خدا رو شکر کنین که تنتون سالمه که انشااله سالمه
۲۴ دي ۱۳۹۲ ساعت ۰:۴۱
گل گل
بیچاره ترین افراد روی زمین پول دار ترین آنهاست اینها در قیامت بخاطر انباشته کردن پولهایشان و رنج بردن همنوعانشان بسیار در عذاب خواهند بود و حاضر خواهند شد که تمام ثروتشان را بدهند و کمی از عذابشان کم شود ولی سودی به حالشان نخواهد داشت این فراز قسمتی از مناجات امیر المومنین علیه السلام که معمولا در روز جمعه قبل از اذان ظهر پخش میشود الحمدلله که ما به قدر نیازمان داریم و بیشتر نمیخواهیم چرا که جوابگو نمیتوانیم باشیم و هرگز حسرت چنین سرمایه ها را نمیخوریم
اللهم الجعل عواقب امورنا خیرا
۲۷ دي ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۵۷
محمدجواد
خدایی به هردرمیزنم 30میلیون نمیتونم جورکنم نمیدونم این همه پول یامفت ازچه راهی میادواقعن خداپیشونی بده خودمون علکی جون میکنیم خدااگه بخادبده نمیپرسه پدرمادرت کی هست خودت کی هسی
۲۸ دي ۱۳۹۲ ساعت ۳:۵۰
SARINA
خوش بحالشون ماکه برای ی لقمه نون موندیم خدا
۲۹ دي ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۵۱
ارش
نتيجه ميكيريم ثروت بهتر از علم است
۳۰ دي ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۳۸
رجب علی آژانسی
همون آخرش می رسیم به کار آژانس
۲ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱:۰۰
بهروز
بعضیها خیلی فقیرند چون تنها دارئیشان پول است
۲ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۳۲
گرفتار
سلام اقای ثابت شایدهمه اینومینویسن ولی من واقعاگرفتارم یایه شغلی براشوهرم پیداکنیدیایه سرمایه بدیدکارکنه بخدابرا اخرتتون پس اندازمیشه شماره حساب بدم؟؟
۵ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۲۹
محمد
خوشابه حاله شا
۵ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۳۷
reza
از من میشنوید بیاید تو سایت فقرا
۶ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۲:۴۰
همون گرفتار
اگه خواستین ازوضعیتم اگاه بشین ایمیلتونو بدین تاتماس بگیرم منو باش انقدر بی پولی بهم فشار اورده که دارم چه کارای بیهوده ای میکنم که مشکلم حل بشه اما همیشه میگن خدا بزرگه
۶ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۲۳:۳۳
های
من میخوام به این ثروتمندا کمک کنم
۸ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۵۵
دنیا
ثروت حقیقی نزد خداست
۸ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۵۵
گرفتار
خواهش میکنم کسی جواب بده چراشماره حسابم روحذف کردید؟؟من واقعانیازمندم.یه جوربهم خبربدیدکه میخواین کمک کنید
۸ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۵۵
فاطی ایلام
بچه ها خدایی پسر مجردندارن تورشون کنم؟
۲۶ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۱۷
من
تورشون کنی؟ چندتا میخای؟
۳۰ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۵۶
....
۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۵۹
9
7
بابا من میدونم راه این پول در اوردن چیه میخوای بگم؟؟؟باشه میگم !! خب ببینین از درس خوندن نمیشه همچین چیزی شد یه راه داره باید یه سرمایه بزرگ داشته باشی تا بتونی باهاش یه کار راه بندازه خب مغازه و اینجور چیزا مثلا 3 یا 4 تا مغازه میخری کار میکنی و پولش رو جمع میکنی مثلا دوتا مغازه دیگه میخری و پول رو دوباره جمع میکنی مثلا یه اتوموبیل فروشی میزنی و باید بگم که همونطور که عکسای این ادما رو دیدین سنی ازشون گذشته بود یعنی جوون نبودن اینا تو جوونی همین کاری رو که من گفتم کردن الان اینجا رسیدن اوکی؟؟؟؟؟!!!! خب یه راه دیگش هم اینه مثل خر حمالی کنی پولت رو جمع کنی بزنی تو کار اوکی؟؟؟؟!!! بای
وحید
۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۰۲
3
6
چه پولداری کم لطفی کمکی به ما نمی کنند
محمد علی
۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۵۵
7
5
آخه این همه پول از کجا آوردین ما گیر هزار تومنیم راستی سبد کالا هم به ما ندادن
محمد طارم
ای کاش یه دو هزار تومنم به حساب من میریختن
۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱:۲۲
علیرضا امامی
اقا شماره حساب بدم
۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۲۸
نرگس محمدی
یکی مثل مامان بیچاره ی من فقط با پول یارانه ی 3 نفر زندگی میکنه و یکی...!
پس عدالت الهی کجاست؟
کاش حداقل یکمی از این ثروتشون رو با بقیه قسمت میکردند!
۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۰۰
رسول رشیدی
بخداکم نیشه ازمالتون یکمشم براما بفرستیدب خدا
۷ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۴۱
محمد
خداروشکرکنیدتن سالم دارید پولدارا وقت دیدن این چیزاروندارن
۹ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۴۹
صابریاسوج
شیرمادرت دست ما رو هم بگیر 4سال میخوام عروسی کنم بول ندارم اولین بار اینو دیدم خدا بیشتر بهتون بده
۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۱۵
پولدار
من ثروتمندترین فرد روی زمینم چون تن سالم دارم
۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱:۳۹
آتشی کرمان
۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱:۴۷
3
3
هرکی هرچی داره حتی اگریه سرگردن بیشتری به چیزی که داری ظرفیت نشون بده!میلیاردرم باشی هیچی همرات نمیبری حتی یه قرون!!اگرم مثل منی خداروشکرکن یه زندگی بدون دقدقه بخواه از خدا!!!زندگیت قشنگتره !!!﷼
رضا
۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۴۸
1
6
اینا همشون غول واردات هستند و هیچ چیز دیگه.
بصيرم
۲۵ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۰۱
4
2
باالخره خدا شماها رو انتخاب كرده تا هواي ما كه پول نداريم رو داشته باشيد.يادتون نره.انشاالله
محسن
حتما هواتو دارن
۲۷ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۲۰
تقریبا بی پول
۲۵ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۲۵
6
6
مهم پول نیست مهم دله که باید خوش باشه
مینا
اولا دمشون گرم ون عقلشون کار کرده که راه پول در اوردن رو پیدا کردن بعدشم به نظرم اگه ادم پول داشته باشه همیشه شاده
۲۶ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۴۸
محسن
اصلا اینجوری نیست
۲۷ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۲۰
محسن بیدار
۲۷ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۱۸
4
2
به جیب بزنین پول مردم ایران رو
زاپاتا
آخه چيكار كردین كه اين قدر پولدار شدين.....ميشه راهو چاشم به ما بگين البته بدون پدر پولدار
۲۸ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۱۷
محمود پرند
پول داری اما شده یه هفته جایی باشی با آزادی کامل باشی یا بچه هات شب خونه دیر بیان نترسی پول ندارم اما آرامشی دارم که با هیچ چیز عوض نمی کنم
۱۲ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۵
حسن
۷ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۵۲
1
2
خواهش میکنم یکی ازاین میلیادرها فقط 10 میلیارد لازم دارم برای شما که بولی نیست
محمد نیک زاده
سرما مارا دراردبیل زده علف نداریم به گوسفندان بدهیم 1میلیون کافیه خیلی سردها در عوض ماست دوغ پنیر میدهیم هر کی مرده بسملاه
۱۲ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۵
ت.م
۱۳ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۰:۴۷
2
7
امیدوارم هرکدام از این ثروتمندان با تلاش این ثروت های هنگفت را بدست آورده اند حلالشان باشد و بتوانند لذت آنرا ببرند. ای کاش من هم فقط 15 میلیارد داشتم .
ميلاد جهاني
۱۹ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۰۳
1
4
پدر من من از بي كفني زنده ام اگر ميتوني جان بچه ات دو متر كفن و پول يه خاك قبول كنم ما از اين دنيا رفع زحمت كنيم
ناصر محمدی
۲۰ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۸
6
2
سلام بچه ها امیدوارم خوب باشید نگای این غولا نکنید همین قد که داشته باشی دست جلو نامرد دراز نکنی خوشبختی
روژین
ماکه حسودنیستیم ماهم راشو پیدا میکنیم
۲۱ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۶
کارمند 30سال کارکرده ومظلوم مانده
درجایی ثروتی ندیدم مگردرکنارآن حق مظلومی پایمال شده باشد حضرت علی علیه سلام خوش بحال مابااین اوضاع اقتصادیمون
۲۲ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۲
هادی
۲۲ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۴۴
3
2
حکمت پولدار شدن این افراد با لیاقت و با شخصیت، فقط یک راز بیشتر نیست وان هم آزمایش الهی.
همانان ثروتمندان باید به فکر فقیران هم باشند و در راه خدا انفاق کنند و از یاد کسی که صبحانه ی زن و بچه اش را ندارد که بخورد فراموش نکند
ویسی
۲۳ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۶
4
2
سلام ان شالاخدا بهشون بیشتربده باسلامتی...من خودم جندسال میخوام یک سیستم بخرم جون پول نداریم نخریدم بااینکه دانشجوم شدیدا نیاز دارم
مهدی
۲۴ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۲:۵۴
3
2
یکی میمرد زِدرد بینوایی یکی میگفت رفیق زردک میخواهی.
نوش جونشون زحمت کشیدن خدابهشون بیشتربده نصیب ماهم کنه
والااااااااااااااا
ناصر خیری
شخص ثروتمندتر از گارون نداشیم چه شد
۲۵ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۰:۴۸
دلمون خواست
با سلام
چه خوش گفت بابا طاهر ......

برای یکی ریزش ثروت برای یکی فقط آنقدر که زنده باشد ببیند حسرت بخورد آه بکشد ... آیا خدا می خواد یا ما.............
۲۷ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۰۱
ebi
به نظر من که اینا فقط حاصل زحمت وتلاشه وهر کس بخواد و تلاش کنه و هدف داشته باشه میتونه یکی از اینا باشه و یا شاید هم خیلی بالاتر از اینا رو داشته باشه.
۲۸ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۸
مجید
۲۸ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۳
2
3
تلاش=پولداری
موسی از موسی تا عیسی
چه خوش گفت فردوسی که ز گهواره تا گور دانش بجوی
بیایید به این اقایان بگیم شما به ایران کمکت کنیم تا از تورم بیرون بیاد. تایید کنید
۲۸ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۱۵
سجاد
من از خدا ميخواهم كه اين ثروتمندان دست تمام دوستان دم بخت را بگيرند
۲۹ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۳۴
حمیدرضا
روی این بانکارو کم کنن یه وام کم سود بمن بدن تا یه ماشین بگیرم باهاش کار کنم.
۳۱ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۲:۰۰
ازاده
۳۱ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۹:۱۲
5
3
به نظر من همه ادمها میتونن پولدار بشن فقط باید راهشو پیدا کنند
ابوالفضل
دقیقا همیطور است با نظر شما موافقم
۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۳:۲۹
پویا
آدمای کمی هستن که خودشون رحمت کشیدن پولدار شدن آقایون کلا به راس قدرت وصلن از بیچارگی مردم فلک زده نهایت استفاده را کردن چون دولت اجازه رقابت و امتیاز به آدمای عادی را نمیده از دولت بریدیم خدا کنه ماهم شغلی داشته باشیم تا رنده بمونیم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی
۴ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۰:۳۹
سجاد
۴ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۴۲
7
2
خدایا ما هر نوع خریتی رو تجربه کردیم جز خر پولی ان را نیز به ما عطا بفرما...
الهی امین
فرهاد
20000000اینقدر به من بدید لطفا
۲۷ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۹
مرتضی
با 20 میلیون تومن میخوای چیکار کنی نکنه میخوای یه پراید بخری ههههه
۲۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۲۱
امیرحیسن شیخ پور
۴ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۰۷
4
3
این ها تازه قانونی هستن وای به حال اونایی که غیر قانونی این همه پولوجمع کرده اند
سعید محمدی
مطمئنی
۹ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۳۱
الیزاابت الر
امیر جان من از امریکا امدم ایران تمام پول دار های امریکا از تقلب پول در اوردن
۶ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۳۶
بابک
۹ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۲۶
4
3
واقعا خوش به سعادتشون والا بهشت دنیا مال خودشونه
من که تو پنج میلیون واسه ازدواج موندم کاش ما هم............
ارشیا
انقدر اه ناله نکنید اینها انقدر تو پول غرق شدن فکر این چیزا نمی کنن
۱۰ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۰۶
حمید
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۵۶
5
2
ثروت اصلی ایمان است اون که کسی تو این زمان نداره ثروت بشرم باید انسانیتش باشه ن پولش
7حوض
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۰:۳۴
3
2
ای نامردا......
چشم قشنگ
اینابااین همه پول چیکارمیکنن؟
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۵۱
اقا
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۵۱
3
3
حالا پول بهتره یا علم؟؟؟!!!!
ميلاد مير
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۹
2
4
احتياج فوري به بولم كوشيمو ميفروشم)اج تي سي وان ايكس ال( 800 تومان ميفروشم
محمد
ثروت بهتر است از علم
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۵۲
امید محمدی
خوش به حالشون تو این زمونه اگه ثروتمند نباشی خدا هم ازت خوشش نمیاد
۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۴۰
مهدی
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۱۹
6
3
11 سال پیش سرطان خون داشتم پول هم نداشتم ولی به خدا توکل کردم و تلاش کردم الان خدا همه چیز بهم داده هم سلامتی هم پول و هم خوشبختی
سوگند
تو رو خدا اگه راس میگی راهشو به ما هم بگوو خیلی گرفتارم
۲۸ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۸
پرازدرد
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۳۴
2
3
تاشقایق هست زندگی باید کرد,خداوندورحمتش ازان همه است کافیه ایمان داشته باشی.
یونس
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۰۹
0
4
خدایا مارو یه پولی بده پولدارارم یه عقلی خخخخ
الناز
۱ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۸:۵۷
1
4
به قول سارا و سعید نظر خاصی ندارم
ایزابت
سلام الناز جان من از امریکاامدم ایران دوست دارم اطلاعاتی درباره ی ایران بدست اورم
۶ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۳۹
فرناز
الناز جان این جور افراد گولت نزنن
۷ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۳۵
امیر حسین
۵ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۰۵
5
3
به نظر من اگه ما کارمون و درست انجام بدیم و یه خورده خلاقیت و قدرت ریسک پذیری داشته باشیم و همش یه خورده هم شانس داشته باشیم میتونیم مثل اینا باشیم
علی روحانی
۶ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۳۳
5
4
زندگی بدون پول می شود کاری کرد اما بدون عقل وهمنشین نمی شود ولی می دانم ...
علی نظری
۷ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۵۶
2
2
دوستان سلام......
چن تا ازین دوستانی ک نام برده شد زندگی نامه هاشونو برین بخونین...اینا از تو هوا پولدار نشدن..یکیشون نوشته بود بچه کف بازاره..!زحمت کشیدن سختی کشیدن قوی بودن با تمام ناملایمان زندگی کنار اومدن و یه عزت نفس و اهداف بسیار والا داشتند ..اگه دقت کنین اکثرا سنشون بالاس..زحمت کشیدن تلاش کردن "درست عمل کردن"
امیدمون باید ب خدا باشه..تا میتونیم تلاش کنیم و درست عمل کنیم...مطمعن باشید ب یه جایی میتونیم همه ی ماها برسیم...
دنیا اون چیزی رو به تو میده ک تو خواسته باشی...!
اگه هدفت رو باور داشته باشی مطمعن باش به اون میرسی....!
امیر
پول خیلی خوبه ولی تو زندگیت با زنت تفاهم نداشته باشی میخوای چی کر
۹ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱:۵۶
محمد
۸ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۰۹
1
6
منم یکی از اون ثروتمندان ایرانم:)
هر کی پول میخواد کافی فقط یه اشاره کنه
علیرضا
۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰:۳۸
2
6
سلام آقایون محترم شما چه جوری به این درجه موفقیت رسیدید که هم باعث افتخار ایرانی همه۰۰۰۰من خیلی کار میکنم ولی۰۰۰تازه دانشجو هم هستم
کریم
۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۰
5
6
من از بی نیازی به ثروت رسیدم
که از بی نیازان غنی تر ندیدم
............................
مهرداد
حضرت علی ابن ابیطالب می فرمایند نیست ثروتی مگر حق ضعیفی در کنار آن پایمال شده باشد . این آقایان سوپر میلیاردر ایرانی نمیدانند که تورم کمر مردم را خم کرده ولی همین تورم باعث پولدار تر شدن آن ها شده یعنی به نوعی املاک آنان گرانتر شده ومیفروشند وحالش را میبرند ولی مردم کم در آمد میخرند ورنج گرانی را بر دوش میکشند وآن وقت میگویند پول ما حلال حلال است !!!!!
۱۴ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۱۹
ح ح ر ی
سلام آقایان پولدار عزیز من بچه بازار هستم تو بورس خرید فروش طلا کاسبی خوبی داشتم پولهایم را بردن چند نفری اگر دارین پول پنج کیلو قرض بدین برای مدت کوتاه دوکیلو میزارم روش میدم به لطف خدا میدونم در میارمش من از دبی جنس وارد میکردم وخیلی کارهای دیگه لطف کنید دست من را بگیرید منم دست 50 نفر دیکه را میگیرم وبرای پدر مادرتان خیرات ودعای میکنم مرد باشید تون خدا بهشت این دنیا هست گفتم باز پول پس میدم دوکیلو هم هدیه روش میذارمت یا کمک میکنم هرجا شما خواستید خیر پدر مادرتان
۲ تير ۱۳۹۳ ساعت ۲:۴۵
عسل
۵ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۳۷
1
9
بچه ها باید درس خوند درس درس درس مثلا لیسانس بگیری که حواست بره سمت درس خوندن 4سال کمتر به بی پولی فکر کنی بعد از اون به اندازه ی کافی وقت واسه فک کردن به بی پولی هست قققققققققققققققققول میدم
دربه در
خدا یه عقلی به توبده یه پولی به من مربا خانم
۹ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۶
حاجی
خداخیرتون بده ماشاا..‌ همتون کارشناسید
۹ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۸
حمید
۹ تير ۱۳۹۳ ساعت ۵:۱۹
2
5
سلام.انشالله خدا بیشتر بهتون بده فقط یکمی بفکر بی سرپرتها باشید که خدا سلامتی بهتون بده.
sahil
۱۳ تير ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۳۰
0
5
مرایک دانه ی پوسیده خوشتر
زدیهیم وخراج هفت کشور
الماسی
داشته باش تا بتونی برای خودت و دیگران کارآمد باشی
۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۳
سامان
۱۴ تير ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۵۸
4
2
آقا مجید درسته پول خوشبختی نمیاره اما نبودشم بدبختی میاره اونی که پول داره همه چیز داره ما تو 7تا آسمون 1ستاره هم نداریم چون پول نداریم دیگه.خدایا 1نیم نگاه هم به ما بکن قوربونت بشم
vahid
۱۴ تير ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۰۰
0
2
چرااسمی از من توفهرست نیست
حتمااشتباهی شده لطفا پیگیری کنید
حسين شيرازي
خوش بحالشون
۱۹ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۶
ارسام
اقا برین کنار من....
۱۱ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۳۰
یه بابایی از همدان
۲۰ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۴
0
3
پــول چرک کف دستــه؛ با آب دهان بشوئید
پیمان زارعی
واسه نگه داشتن پول باید اورضه و وجود داشت . ربطی به چرک و این حرفا نداره
۴ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۵
مینا
۲۲ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۰۹
5
0
من با 23 سال سن و داشتن شغل های مختلف از تولیدی تا خدماتی و ورشکستگی تصمیم گرفتم آخرش هکر بشم .نامردم اگه همه اینا رو هک نکنم .هه هه
دنیا
۲۲ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۲۱
4
0
خوش،بحالشون ما ک 2ساله نامزدیم پول نداریم ازدواج کنیم!
پردیس ایزدهی
۲۲ تير ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۱۴
3
3
پول همیشه خوشبختی میاره.من خودم تجربش رو داشتم
حسن از همدان
سلام به همه دوستان این همه به این اون التماس کردن به خدا خودت التماس کن مطمئن باش دست خالی بر نمی گردی اول سلامتی بخواه بعدن ثروت امیدوارم روزی فقیری پیدا نشه
۲۵ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱:۴۹
ساناز محمدی
خدایا به اینا دادی بما هم بده
الهی امین
۲۷ تير ۱۳۹۳ ساعت ۳:۳۵
بورسباز
بچه ها من با بورس پولدار شدم و از آقای Warren Buffett راه پولدار شدن رو یاد گرفتم و الان به جرات میتونم بگم که سهامی نیست که من نتونم باهاش سود کنم،
۲۷ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۴۹
سدنا
خوش بحالت آقای بورس باز
۷ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۲۷
علیرضا توکلی
۲۷ تير ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۱۲
2
1
شما که پیامهامونو نمیخونین ولی خواهش میکنم 50 میلیون داشته باشم از همه زندگیم راضیم
ناصر
۲۸ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۳۲
2
1
آیا این افراد دلشون هم به همون اندازه ثروتمند است ? اگر نبست به نظر من خیلی فقیرند.
نادعلی الله یاری
۲۸ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۴۸
1
0
خوش به حالشان ما که اینروزها در حال تامین جهیزیه برای دخترم هستم تا خرخره زیر بار وام و قسط هستم وقتی اینها را میخوانم از خدا ابتدا شاکر و بعد گوشه نظری هم به ما و دیگرنیازمندان کند با تشکر
نفس خانی
۲۹ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۵
1
1
به این پولدارای عزیزبگین یه کمی هم به مابدن.انقدرمیخوان چیکارکنن؟
مجتبی
دم اون کسایی که این ثروتارو دارن گرم چون مطمئن باشید یه جا یه کاری کردن که بقیه ترسیدنو نکردن الانم دارن پول جسارتشونو میخورن نوش جونشون
۳۰ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۵۹
دنیا
آورین آورین آورین
۳۰ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۹
پیمان
همش که جسارت نی دادا . شانس پول بابا قرار گرفتن تو موقعیت باعث این شده . ادم هر چه قدر جسور و فکور باشه بازم اگه پشتش یا مشتش پر نباشه پیشرفت نمی کنه .
۴ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۸
وحید
جسارتم به خرج دادیم هیچی نشدیم جسارت به خرج نده هیچی نمیشی
۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰:۵۹
رضا
۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱:۱۹
6
1
ماروباش برایک میلیون موندیم خوشبحالت که اینقدرپول داری باده میلیون زندگی ماعوض میشه البته تنی سالم دارم
پیمان زارعی
۴ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۴
4
0
درسته ک خوشبختی فقط پول نیست ولی به هر حال نمی تونیم تاثیر پول رو انکار کنیم . همیشه این ننگ پولداره که بی صدا میمونه . همیشه عیب های پولدار پوشیده است . اینم بدونید که تو این زمانه برای پیشرفت یا باید پشتت پر باشه یا باید مشتت پر باشه .
هادی خلیفی رام
۴ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۵
1
1
دوستان من همیشه به پرسنل یاداور می شوم:اگه کسی درست فکر کنه، و از ته دل کار کنه و به کارش احترم می گزاره ،قطعا به مکان های که شایسته او می باشد می رسد. خود به شخصه در15سالگی در میدان تجریش دستفروشی می کردام.
الانم مدیر عامل یک شرکتم
بي نظر
اهان اين واقعاايول داشتا مردبازن فرقش تودوتاچيزه توكار اولي فكره دومي بازو اين جفتشوداشته
۱۳ دي ۱۳۹۳ ساعت ۲:۵۹
amin
۵ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰:۰۵
2
0
نوش جونشون
سونیا
۵ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۵۴
2
1
کاش تو این دنیا با اینهمه ادم پولدار یکی بود حال منو بفهمه وقتی تو چشمای غمگین برادر کوچیکترم نگاه میکنم که فقط غصه میخوره,شده پوست واستخون,ولی کاری ازدستم برنمیاد.دریغ از یه کار خوب.خدا باماقهره.شماواسمون دعا کنید
فاطمه ب
۶ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۷:۵۵
1
1
سلام وخسته نباشید میخواستم بدونم آقای ثابت ازچند سالگی به این ثروت رسیدن وپشت وانش چه کسی بوده همه ثروتش نوش جونش اولین سرمایه چقدربوده.شاید ماهم اگه خدا بخواد توزندگی به جایی رسیدیم ولی خدایی اول سلامتی بعدش خوش به حاله بچه،های گلش موفق باشید
حمید
با آب نبات فروشی هم میشه شروع کرد ولی نباید آب نبات فروش ماند.سن هم مطرح نیست اگر او از بچگی شروع کرده شما از همین الان شروع کن،فکر می کنی چه لازم داری؟ پول، دیگه چی؟
۷ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۲۲
فاطمه عبداللهی
۸ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۵۶
2
0
با عرض سلام شما که اینقدر دارین اگه میشه دست یکی رو هم بگیرین خیلی ها هستند احتیاج به مقداری پول دارن مثل خودم دلم خیلی میخواد همسرم یه ماشین بخره اما وسعمون نمیرسه خواهش اگه براتون کاری نداره بهمون کمک کنید. موفق و موید باشین
رامی. دولت شاهی
درود بر شما...
۲۲ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۲
دوئل
۹ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۴
1
1
مسخرست
پانیذ
شماساکت.
۱۱ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۳۶
میلاد
۹ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۱
0
2
نه پول برتر از علم هست و نه علم برتر از پول باید هر دوتاشونو داشته باشی تا موفق بشی اما تنها علم و پول واسه موفقیت لازم نیست ممکنه یکی هم پول داشته باشه و هم علم اما اصلا موفق نباشه.باید در کنار این دو تا از ذهنت کمک بگیری تا از پولت به درستی استفاده کنی و از علمت در راه درستی استفاده کنی به نظر من این یکی از راه های موفقیت هستش.
مهراب
۹ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۲۴
1
0
سلام دوستان من 20سال دارم وبه نظرخودم من به اندازه خودم پول دارم وبه نظرخودم به سن اینا برسم ازیناثروت مند ترمیشم
صمدباقری
۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰:۲۳
0
1
اقاواقعاشماحقشوداشتین که انقده پولدارشدین زحمت کشیدین حقتونه نوش جونتون.
عارف
۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۵۹
2
1
کاش 100میلونشون مال من بود
محمد رضا تقوی
۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۲۳
3
1
خوب بود
بنيامين
من كلي پول دارم واز خدا هيچ چيز نمىى خواهم
۲۲ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۶
فرشته
۱۳ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۲
6
0
سلام کی میگه پول خوشبختی نمیاره......
ناقر میری
۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۰۷
6
0
خوش به حالتون
جمالپور
پولدار بی سخاوت ارزش گدا را دارد
۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۲۱
فریبا
من هیچ نظری ندارم
۱۹ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۴۶
مرجان
آقای جمالپور کاملا با شما موافقم
۷ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۴۳
نانا
۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۹
1
1
اگه ما یزره از اون پول هارا هم داشتیم به فضا پرواز می کر یم
شمنس
شانس اوردي نداريا
۱۳ دي ۱۳۹۳ ساعت ۲:۵۴
رضا رحیمی نوجه مهر
۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۲۰
3
0
اگه راضی هستی به این شماره حسابم پول بریز ماشین پژو بخرم به عشق شما سوار شم اگه بچه روستا هستم
بدبخت
۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰:۵۴
3
0
خدایا عزت به عیان دادیو ثروت به خزان پس ما به تماشای جهان امده ایم؟!
مرجان
بچه ها دیگه بهتره ناشکری نکنیم خدا بهمون سلامتی داده خیلی چیزا داده ن باس فقط ب بالا دستیا نگاه کنیم ب پایین دستیا ی نگاه بکنی خیلی هستن ک شبا با شکم گشنه میخوابن.
۷ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۴۲
صبا
۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰:۲۶
3
0
سلام من یه خانمم دوساله باهمسرم عقدکردیم الان سربازه وازسربازی بیادمعلوم نیست سرنوشت ماروبه کجاببره نمیدونم چه اتفاقایی درانتطارمونن بااین بی پولی وحامی مالی نداشتن همتون برامون دعاکنیدماهم میخوایم خوشبخت شیم و نمیخوام ازروم خجالت بکشه
مرجان
میدونی صبــــــا جون♥♥♥ همیشه دلم میخواست وقتی یکی مشکل مالی داشته باشه بیاد فقط ب من بگه منم اونقدر دستم تو کار بود و اونقدر پول داشتم ک کمکش کنم من برات دعا میکنم تو هم برای من دعا کن در آینده همون چیزی بشم ک دلم میخواد
۷ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۳۹
sina
۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰:۲۹
1
0
از طریق نتورک مارکتینگ میتونید به ازادی مالی برسید حتی ثروتمندتر از این افراد بشید در عرض 5 سال.
آدا
۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۱۸
2
0
خدا بیشترش کنه....من که به شخصه از خدا خوشبختی جوونا و خودم رو میخوام.....همین.
امیر
به نظرم هرکی پول داشته باشه خوشبخته
۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۱۴
مهران تقی زاده
۱ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۲:۰۶
1
0
سلام جناب آقای محمد جابریان تورو خدا کمک کن من از بدهکاری در بیام
محمد علی
۲ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۳
4
0
خداشناس بده...........
انا
ماکه خرشانس نیستیم
۴ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۴۹
در ب در
۴ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۵۴
1
0
کارگر نمیخواین ؟ =)
-)
مهدی
۴ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۱۴
1
1
بابایک کم ازاین بولهابدن ماخرج کنیم چی میشه یه کارخیرانجام بدن
نههههههههه
۴ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۴۱
1
0
ایول ولی واقعا پولشون حلاله
مرجان
تو از کجا میدونی پولشون حلاله؟؟؟؟؟
ی چیزی میخواستم بگم ولی بهتره نگم
۷ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۳۳
پانیذ
نظر منم اینه ک چیزی نگی
۱۱ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۳۹
امير تات
۵ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۵:۱۶
0
0
ممنون
نگار
۵ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۹
2
0
به نظر من فقط پول میتونه آدمو خوشبخت کنه,وگرنه علم و دانش به هیچ دردی نمی خوره.اگه از همه ی پولدارا بپرسی معدل,همه میگن مردود.
نرگس
۷ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۵۴
1
0
واه واقعا بهشون می خوره فقیر باشند تازه پولداری به این نیست که 10 تا شرکت پیشرفته تو ترکیه داشته باشه 5 هتل و....... به این نمیگن پولداری
علی
۸ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰:۳۹
0
1
چگونه میتوان با 140 میلیون ثروتمند شد خواهشا راهنمایی کنید
بدبخت
۸ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۵
1
1
یه پولی هم به ما بدین بابا ....
علیرضا
با عرض شرمندگی وپوزش طلبیدن از همه ی عزیزان باید بگم نظرمن در مورد این مطالب اینه که حالم از همه ی کسانی که فقط به پول فکر میکنند به هم میخوره مثل خودم
۱۷ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۴۴
غمگین
۱۱ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۱۲
0
1
سلام دوستان من
مرضیه
۱۸ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۱
3
1
سلام
کی گفته پول خوشبختی نمیاره
این حرف مال زمانهای قدیم بود ن الان
بخداقسم تواین دوره پول نداشته باشی باید بری بمیری
مرتضی
مرضیه خانم دختر و پسر اگه بساز باشن تو زندگی بازم زندگی جاریست امیدت بخدا باشه با نیت پاک
۱۳ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۲۹
محسن
۱۹ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۲:۴۶
0
0
٥ميليون به من بدن فقط يه پيكان بخرم مسافركشي كنم همين
طاهری
۲۰ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۴
1
5
باسلام
من دختری 25ساله که در یک خانواده زیرخط فقر هستن بزرگ شده ام,الانم به مدت 1سالو 3ماه است که عقدم و به هر دری که میزنم اسبابه زندگیم فراهم شود امکانش نیست و همین باعث نگرانی و اختلافهای بین من و همسرم شده از کسانیکه میتوانند به من کمک کنند خواهش میکنم واقعا احتیاج دارم و اگه امکانش هست کمکم کنند.هزینه خرید جهیزیه من تقریبا 20میلیون میشود
امیرحسین دریکوندی
۲۱ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۲:۰۷
0
0
خوش آمد
مازیار
۲۲ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۲
3
0
سلام پس من چی؟
اسم من کوووو؟
************يه نفر با يه راه حل************
۲۴ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۲۹
7
0
سلام من خودم الان يه پزشكم تو زندگيم از نظر مالي هيچ مشكلي ندارم قبلا يه مغازه كوچيك داشتم كه پلاستيك ميفروختم ولي تصميم گرفتم درس بخونم ده سال با زنم و بچه هام رفتيم تو يه شهر غريب خيلي سخت بود ولي ارزشش رو داشت پول ميتونه خوشبختي بياره اما نميتونه شخصيت ادمو تغيير بده مهم اينه كه بدوني چجوري استفاده كني همه تو زندگيشون مشكل هاي خيلي بزرگي دارن حتي من مهم اينه كه ادم قدر زندگيشو بدونه
احمد هاشمی
۲۸ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۳۶
1
1
دوستان بنظر شما چطوری خرجش میکنن
د ظ
۳۱ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۸
5
0
بابا دمتون گرم
ما از ساعت 5:30 صبح تا 10 شب عين ... كار ميكنيم
هنوز اجاره خونمونوكم مياريم
يه راهي به ما هم ياد بدين
کیوان کیوانی
۸ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۵۴
1
0
اول خدا باید بخواد بعد خوده ادم باید تلاش کنه تا یکی از اینا بشه ! یعنی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آرش
۱۳ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰:۳۳
5
0
خدایا شکرت که ما با اینا که داریم خوشیم. شکر بزرگوار
احسان.بهنام.کرمان
۱۹ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۲:۰۵
2
1
ما که پولداریم ازدل بقیه خبر نداریم شماره حساب بدین یه کمکی هم بکنیم!!!!﷼
mortezaa
۲۱ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۴۸
1
0
خوش به حالت
alireza
۲۳ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۰
1
0
ای کاش منم پول دار بودم
پوچ
۲۳ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۲۴
2
0
میخوام بهتون ثابت کنم با پول همه چیو میشه خرید حتی بهشت. میتونی یه مسجد بسازی میتونی به فقرا کمک کنی میتونی مدرسه بسازی این از بهشتت میخواین دوباره از خواص پول بگم ؟.... خودتون بهتر میدونید
روزعلی نجفی
۲۴ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۲۶
3
0
شمارابه خدابگوییدمن بایدچکارکنم که ازفقرامسال دوبچه رابه مدرسه نفرستادم همیشه گریه میکنندازبیماری ومستاجری به نان شب محتاجم
محمد رضا عبادی
۲۶ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۳۰
0
0
پول چیز خیلی خوبی است
امیرعلی
۲۶ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۲۱
0
0
الهی خدا زیاد کنه
امین باقری
۲۷ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۲
3
0
میگم نمیشه شماره این افراد یا ایمیلشون رو بدین.
کارشون داریم،ما هم طرح داریم.
شاید به دردشون بخوریم
علی.زارع
۲۷ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۰۴
0
0
20.میلیون.برای.سرمایه.کاری.میخام.
رها
۳۰ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۸
1
0
خداییش این پولا حاصل رنج بازوهاتونه؟؟؟؟؟؟؟؟
شروین
ن حاصل پول باباشونه
۱۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۲۱
اصغر جنكجو
۳۰ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۳۲
0
0
يه تحقيقي هم اگه درباره حاجاقا ترامشلو بكنيد ممنون ميشم
ی.ع
۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۳
0
0
کدوم از اینا حاضره به من کمک کنه!شرایطی هست که مطمئنم با شنیدنش کمک خواهید کرد
مهران تقی زاده
۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۲۶
1
1
تورو خدا کمک کنید از نظر مال یاحسین
فاطمه
۳ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۰۸
1
2
باور کنید همه چی پول نیست وقتی پول داری اما خانواده آسایش آرامش سلامتی و حتی بعضی وقتا یه خواب راحت هم ندارین چه فایده من پسرم مریضه بردمش آمریکا برا درمان درسته به جای یه سال دو سال زنده موند ولی چه فایده آخرش از دستم رفت الان پول خونه ماشین و ...دارم ولی دیگه سلامتی کامل ندارم آرامش ندارم بهتره بگم زندگی ندارم پس بیخودی دلتونو با این عکسا و اینا خوش نکنید و خدارو شکر کنید
افرا
۴ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۵۹
0
1
خوش به سعادتتون بابا
بچه بابام
سپاس
۱۴ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۶
محمد صالحي نژاد
۵ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۰:۰۱
0
3
من زياد نميخوام يكيتون ده ميليارد بده من باهاش شروع به كار كنم لازم دارم
ابوالفضلم
۵ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۲
4
1
سلام به همه اونا که پول ندارن اما آبرو دارن پارتی ندارن اما توکل میکنن
فاطمه صادقی
هر کی پول داره تو این دنیا زندگی می کنه، هر کی هم که نداره باید یه عمره بدوه بعدم به هیچی نرسه، یا بشینه و به خوشبختی اینا نگاه کنه!
بیماری و مرگ برای همه پیش میاد و خدانکنه برای قشر ثروتمند پیش بیاد اونوقته که میگن پول خوشبختی نمیاره اما این هم پاره از زندگیه، برای خانواده های سطح پایین هم هست، اما در آخر این ناعدالتی برای چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۶ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۰۳
بچه بازاری
۷ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱:۳۴
2
1
من اکثر این پولدارها رو میشناسم همشون اول تو بازار شاگرد بودن و زحمت میکشیدن شماها حتی حاضر نیستید از شاگردی و دست فروشی تو بازار شروع کنید بعدم این جور آدمها اگه هزار بار دیگه بدنیا بیان بازم پولدارند شماها همینید که هستید کسایی که میشینن فقط میگن این پولها حلاله و حرومه تا آخر عمرشون هم هیچی نمیشن.
یا باید از چهارده سالگی رفت بازار حمالی یا هم بیست و دو سال درس بخونی و چهل سالگی شروع کنی به برداشت کردن مردم ما عجله دارن یه شبه میخوان میلیاردر بشن.
محدثه
۷ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۳:۴۶
1
6
ایشاالله خدا روز به روز بیشترش کنه یه عقلم بهشون بده تا به بقیه کمک کنن
Ali Esmaeli
۹ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۳۲
0
1
خدا بیشترشون بده ما که بخیل نیستیم به جون داداش/ ولی در کل همه چیز بول نیست اون سلامتی ودل خوشه همین باز هم شکر فعلا
مهدی آذریان
این نظرخوبی نیست
۱۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۵۴
Ali Esmaeli
۹ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۳۵
0
1
سلام محدثه جون میخوام به شما عرض کنم بنده کیه خدا بده بگو خب!!!!! باز هم بگو شکر از ما بد تر هم هست
رضا
۱۰ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۴۰
1
0
خداوند به کسانی که کمک به مردم خودشون میکنند بیشتر وبیشتر ببخشد از صمیم قلب آرزوی سلامتی برای تمامی ثروتمندان ایران دارم کاش تجربیات وکمک ذهنی چگونه پول درآوردن را در اختیار تمام جوانان این مرزوبوم قراردهند.
شروین خرپول
۱۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۲۰
1
2
من تو فرقون سازی افغانستان سهام دارم خرپول منم
پرهام
۱۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۰۱
1
2
به امید روزی که عکس منم در داخل این عکس ها باشه
مرتضی
۱۳ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۱۵
1
1
دوستان عزیز سلام
ثروت در دستان همه ی ما هست به شرطی که قدر ان را بدانیم
1.کنار خانواده بودن و احترام به پدر و مادر خودش ثروت عظیمی هست پس قدرشان را بدارید
حمید
۱۳ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۳۵
2
1
خوبه
میلاد
۱۳ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۲۷
0
2
شماها اینقدر پول دارید چی میشه از هزار یک درصدشو بعم بدید منم پولدار بشم
ناشناس
شاید راست باشد
۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۱
محمد هاشم
۱۴ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۱
1
2
الککککککککککککککککککی میگه
سمانه
۱۸ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۲:۰۳
1
2
دوستان عزیز ادواردو انیلی از همه اینا ثروتمند تر بود ولی چه کار کرد.
سینا
۱۸ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۲:۰۷
2
1
بی خیال بابا
ارمین
۱۸ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۰۲
2
3
پول همه چیزه اگه شما پولدار بودین الان تو این سایت دنبال افراد معرو وپولدار ایرانی نبودید بلکه داشتین تو ویلای مسافرتی خود لذت میبردین اینه قدرت هون پول کثیف
علي ضربعلي زاده
۲۰ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱:۲۶
1
2
اميدوارم ما هم بتوانيم به گردپاي اين بزرگان برسيم
حسین هدایتی
۲۰ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۱
1
3
دوستان پولدار شدن یک امر ذاتیه.هر کسی یک سرنوشتی داره.مهم نیست چقدر پولدارید مهم اینه که چقدر خوشبختین
اشکان
۲۰ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۰۴
5
0
پول خوشبختی نمیاره ولی بی پولی بدبختی میاره!!!
بهنام
پول به اندازه اي خوبه كه بتوني خرجش كني آخه وقتي خدا به يكي پول ميده قدرت خرج كردنشو ازشون ميگيره تا اونا هم درس عبرتي بشن براي مردم عادي .اقتضاي شغلي من ايجاب ميكنه كه هر روز باپولدارا نشست وبرخاست كنم مستندمستند هر روز مي بينم . در موقعيتتان حال كنيد تشكر
۲۰ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۵۲
رسپينا
۲۲ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۴۵
2
1
پدر من و مادرم هردو ميلياردرن ولي خيچ وقت خوشبخت نبودم ًنيستم فقط يك بچم و هميشه تنها.... وخيلي مشكلات ديگه.....
أرشام هویدا
۲۸ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۰:۳۶
1
0
پول که با فکر درست باشه همه چیزو برای خود فرد وجامعه میاره مثل استیو جابز ریس شرکت اپل یا صاحب شرکتهای دیگه ولی پول دزدیده شده از مردم یک نفر بی فکرو زورگو رو تحویل اجتماع میده که کارش بیفکری و دلال بازیه وداغون کردن کشورش به نظرم هیچ کدوم براساس فکر بالا نیومدن
پوریا
۲۹ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۱
6
1
پول خوشبختی نمیاری ولی بی پولی قطعا بدبختی میاره
مصطفی
شاید ما به اونا نرسیم اما هر دو ما یه روز به اون میرسیم .(مرگ )خیلی شانس بگیره کفن با خودمون میبریم
۱ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰:۰۱
بیتا قدیری
افرین مصطفی جان کاملا درست گفتی
۵ دي ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۳۰
امیر خان
۳۰ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۴:۲۸
4
0
بهترین ثروت خوانواده است ...ابرو...اخلاق مهربانی ایمان به خدا ثروت همراش میاره و بی ایمانی یعنی بدبختی .گدایی..هر کی پولو دوست داره یه سر به بهشت زهرا بزنه ببینه از کی چی باقی میمونه ...
بدهکار
۳۰ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۵۲
5
1
غول وام گیرندگان ایران منم
علی
سالیانه 80درصد درامدم راقسط بانک میپردازم دخه را وام بانکی بهره 27 درصد
و تورم موجود میشه ....
۱ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۲۰
ایمان
منم غول بدبختام با روزی 17 ساعت کار کردن به عالم و ادم بدهکارم
۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۱۱
نغمه
خدا بزرگه
۲۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۰۳
احااحترام خسروی
۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۵۳
0
0
من دختری بیست وشش سال هستم خیلی بیچاره م برای خرید جهیزیه به هشت میلیون تومان احتیاج دارم پدرم بیمار وبیکارو پیراست
محمد
جای شکرش باقیه خدا به همه بده اول سلامتی بعد پول همه چیز به خواست خدا درست میشه
۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۹:۵۰
بنده خدا
جای شکرش باقیه خدا انشالله به همه بده اول سلامتی بعد پول همه چیز درست میشه نگران نباشید فقط توکل به خدا
۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۹:۵۲
سجاد ایاغ
۸ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۱۵
2
0
غول دارایی هتل
ناشناس
من یه دوست دارم باباش فرش قاچاق میکنه درسته حرومه اما اونم بگید بچش متولد 76 هست و ازرا سوار میشه
۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۰۱
فاطمه محمدی
خداوند به هرکس به اندازه ای بده که محتاج نباشه،،،، امیدوارم همه پولداربشید و وقتی پولدارمیشید کمک کردن به دیگران هم بشه کارتون چون تواون دنیا باید به خدابگید با پولش چیکاراکردید
۱۰ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۱۷
امیرسلطان
۱۱ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۹
1
0
شاهان همه رفتند دنیا به جا مونده-شاه و گدا مردند کاخا به جا مونده
امید زد
۱۱ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۰۱
2
0
اینا دختر هم دارن که قصد ازدواج داشته باشه؟؟؟؟.......
فاطمه
۱۱ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۵۶
2
0
سلام ای کاش کمی کمک پدر من می کردن تا بدهکاریهاش می داد ما هم یک زندگی راحت می کردیم دیگه از دست طلب کارها خسته شدیم
س
انشاللله که خدا پولی هم در دامن شما میگذارد تا بتوانید بدهی هایتان را بدهید
۱۸ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۴۷
مهران
۱۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۱۹
2
0
در جواب دوستی که میگه پول خوشبختی نمیاره باید عرض کنم به قول یه بنده خدایی درسته که پول نمیاره خوشبختی اما اگه نداشته باشی حتما بدبختی.من واسه تموم این عزیزان که اسمشون رو اوردین آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون دارم و امیدوارم تموم خوانندگان مطالب بالا و نظر بنده حقیر هم موفق و پیروز و صد البته سلامت باشن
گلنازعلیزاده
۱۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۲۵
1
1
ازخدامیخواهم برگت درمالشان بگذارد
حسین
۱۸ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲:۵۵
3
0
شاید پولداری خوشبختی نیاره,اما نداشتنش حتما بدبختی میاره.
البته دست کم توجامعه ما متاسفانه اینجوره
صادق کرم زاده
۱۸ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۰۷
6
0
سلام فقط سلامتی خوبه بابای ماهم پولداراه ولی چه فایده وقتی نتونه پسر جوانش درمان کند الان دوسال هست که برادرم سکته کرده حافظه اش از دست داده حتی زبان حرف زدن هم نداره دکترهاجوابش کردنند به نظر شما پول میتونه کاری کنه
یاسمن
اینشا الله برادرتون خوب میشن
۱۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۳۹
مهران غفوریان
۱۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۳۷
0
0
سلام خواهشا نظرهایی که درمورد غولها میدهید صحیح نظر بدید حاج عزیزالله علی الدین یکی از بزرگترین پولدارهای ایرانی است ، و باید بگم که این افرادی که نام بردید یکی از انگشتای منم نمیشن و اکثریت این افراد برای من کار میکردن انصاری کار اصلیش پادو بودو از پادویی که تعطیل میشد به قهوه خونه میرفت و چای پخش میکرد. در مورد آقای عسگر ائلادی باید بگم که این آقا از شاگر بنگاه داری شروع بکار کرد و الان تاجر هست .


امیدوارم روزی همه ملت ایران پولدار بشن .
فردین
واقعا تو مهران غفوریان هستی؟؟؟؟
۱۲ دي ۱۳۹۳ ساعت ۷:۳۶
محمد ال
۲۰ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰:۳۵
0
1
سلام ماکه ارزوی یه پراید داریم چیزی واسه گفتن نداریم فقط میگیم خدا بزرگه آخرشم میمیریم
علی فتاحی051
سلام.دوستان من دارم پولدار شدن وحس میکنم وراهشوپیداکردم
۲۰ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۵۳
صادق
۲۰ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۲۸
1
0
با سلام پول یک وسیله برای خرید کردن کالا است اونم نه هر کالایی خدا به همه ما سلامتی بده پول زیادی به خدا دردسره البته خدا همه این آقایون به خاطر جماعتی که تو تشکیلات و کارخانه های اونها کار میکنند حفظ کنه.
رعنا
۲۱ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۳۶
1
0
سلام.فقط میخام بگم خوشبحال بچهاتون که پدرهای مثل شمادارن وخوشبحال خانمهاتون که زیرسایه شماطعم خوشبختی کشیدن من بهتون افتخارمیکنم خواهش میکنم ازخدابخواین به همه حسرت دلان ارزوشونوبده ومن هم همچنین فقط یک خونه بخرم تاازمستاجری خلاص بشم خسته شدم شماروجون بچهاتون وعزیزتریناتون منم فراموش نکنین التماس دعا
میلاد
۲۲ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۳
0
0
همش همینه؟؟؟؟؟خب من که بیشتر شماها پول دارم؟؟؟دقیقا الان 2700 تومن تو جیبمه...حال کن..پس فقط شماها پولدار نیستین
محمودونرگس
تف بر پول بخشکن ایشالا
۲۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۰۵
پوریا
۲۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱:۳۸
0
0
یه قانونی هست که می گوید:برای پدیده شدن باید شگفتی بیافرینی.یکم فکر کنیم بد نیست...
سمیه صدیق
۲۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۳:۵۲
5
0
من یک دختر ۱۷ ساله هستم یک مادر مریض و یک خاهر دارم خرج خانه را من در میاورم مادرم خییلی مریض هست و نیاز ب عمل جراحی دارد ولی هزینه اش رو ندارم خاهش میکنم کمکم کنید من دلم نمیخواهد مادرم را از دست بدهم
راضیه
۲۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۳
1
0
سلام خوش به سعادت کاشکی می شود یک کمی هم کمک ما می کردید
مسعود جهانبخشی
۲۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۳۶
0
0
بنده در زمینه تولید وفراوری وبسته بندی پا وپنجه مرغ فعالیت دارم وتقاضای یک شریک مالی وسرمایه گذار را دارم.کارخانه من در شهرستان کوهدشت لرستان هست وخودمم خوزستانی ام
شهریار
۲۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲:۱۰
1
0
من به خاطر جهیزیه دوتادختردارم شوهر نمیدم انوقت ای بابا خدایامددی
ادریس
به نظر من پول ی چیزی دیگه س .که میتونه زندگی انسان رو بچرخونه....
۲۷ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۳
علی
۲۷ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۲۷
0
0
فقط سلامتی
پروا
مشکل اينجاس سلامتى هم نيست نه
۱۲ دي ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۴
رضا
۲۸ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۹
0
0
خوش بحالتون ما که هرجا کار میکنیم آخر سر فرو میکنند........ الانم گوشه خونه نشستم
ونوس...
۲۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۴۸
0
0
ای باااااااابااااااا
...منم یه روزی جز این افراد میشم...

همه ی شما،، میتونید روکمک های نقدی من حساب کنید.
البته، خدا به خودتون بده.
سارا
۳۰ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰:۵۸
0
1
اللهم عجل لولیک الفرج
fatima
۱ دي ۱۳۹۳ ساعت ۹:۵۷
0
0
هرکه بامش بیش فرفش بیشتر!!!والا!
ناصر
۱ دي ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۲
0
0
بی پول تو این زمونه مثل میته هیچ کاری ازش بر نمی یاد
فروغ زرین
۱ دي ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۱۳
1
1
مشکلات خانوادگی،مرگ وبیماری فقیر و غنی نمیشناسه همه برابرند و واسه همه پیش میاد.
اما وقتی اسم از زندگی نه عالی در حد خوب میشه اونوقت باید ببینیم که آیا همه برابر هستند یا بازم پول حرف اول رو میزنه.
که گفته همه پولدارا تو مشکلات خانوادگی و مریضی غرق هستند و همه فقیرا با وجود بی پولی توی آغوش گرم خانواده خوشحال و سلامت.این همه بیماری که حتی هزینه درمان با وجود درمان پذیر بودن بیماریشون رو ندارن نباید بگن پول همه چیزه ؟(یا حتما الان میگین فقط پولدارا هستن که بیماری لاعلاج دارند و پول همه چیز نیست .)
علی
۲ دي ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۵
1
0
تواین دنیاتو فکر فقیربودن بهتره چون همه تو فکرپولدارشدنن پس برتری
جواد
۳ دي ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۴۸
2
0
به نظرم پول خوبه ولی به شرط اینکه وقتی پول میاد وسط خدا رو کنار نذاریم و زکاتمونو بدیمو فقرا رو هم فراموش نکنیم
رضا زمانی
۵ دي ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۴۳
2
0
دنیا رو باپول میشه خرید
امید رسولیفر
۵ دي ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۵۵
0
2
به دومیلیون تومان احتیاج دارم موفق باشید
بنده ی خدا
۷ دي ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۲۳
0
2
مطمعنا پول حوشبختی نمیاره اما نبودش بدبختی میاره
.
جوونم
٢٨ ساله
پنج میلیون وام گرفتم که کار کنم که ضرر کردم و همش از دستم رفت ده میلیون وام گرفتم تا هزینه های تحصیل و ... رو بدم که اونجام نتونستم کاری پیدا کنم. الان دارم قسط ماهیانه ١٧٠هزار تومنی اون رو میدم بدون ی قرون درامد تازه اجاره خونه و اب و برق و گاز و... رو اضافه کنید
پدرمم وقتی بچه بودم فوت کرده ارثی هم نگذاشت برای ما
به توصیه یکی از دوستام الان دارم دانشگاه ازاد دوباره لیسانس میگیرم ولی نمیدونید به چه سختی دارم زندگی میکنم الان تو حسابم ٣٠٠٠تومنه
روزی یه وعده غذای دانشگاه
هیچکسی رو تو این کره خاکی ندارم
خواهشن کسایی ایده ایی دارن بگن چکاری بکنم تا از این اوضا خودمو نجات بدم
ناشناس
صبر صبرصبرفقربري همه ايده اوراست سعي كن تورشته ات سرنخي برايش بيابي
۱۳ دي ۱۳۹۳ ساعت ۲:۲۷
.....
۹ دي ۱۳۹۳ ساعت ۱:۳۴
2
0
تورو خدا حداقل یکم دسته اونایی رو که پول غذا خوردنشونو ندارن بگیرید بخدا گناه که نداره تازه ثوابم داره آخه خدارو خوش نمیاد منی که دارم درس میخونم واس آینده الان باید با عضه شلخته برم بیرون و مورد تمسخر بعضی افراد قرار بگیرم بعد موقعی که یکم تازه میخوام خودم و پیدا کنم بیان بهم بگن تو همونی هستی که تا دیروز داشتی فعلان کارو میکری بعد من با شرمندگی سرم رو بندازم پایین چون الان اینقدر پول ندارم که جلوی حرف و تمسخر دیگران رو بگیرم فقط خواستم بگم که شماها خودتونو رو میبینید فک می کنید که هیچ کس مشکلی نداره واقعا متاسفام!!!!!!!!!!!
قاری العظام
۱۱ دي ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۲۸
1
0
مهم اینکه مگر قرار نبود انقلاب.انقلاب کوخ نشینها در برابر کاخ نشینها باشه چرا باید این همه کارخانجات و صادرات دولتی نه در دست تعاونی های مردی و بخش خصوصی بلکه در دست چند خواص باشد.؟صد رحمت به سرمایه داری آمریکا
رضا
۱۱ دي ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۵۵
0
0
سیچه عکس گووم امیرحسین خان ورناصری نزیدین
حامد خدان
۱۲ دي ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۱۲
1
1
سلام خدا چرا مساوی نمی دی
علی اکبرآب جامه
۱۲ دي ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۱۳
0
0
خدابیشترشونم بده کاشکی به ماهم کمک کنه تاازاین گرفتاری دربیایم.17سالم است
کیومرث یو
۱۳ دي ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۳۲
0
2
سلام .شما کجاو ما کجای راهیم دسته خالی مردن بهتره
حاجی
خدانکند بمیری کیومرث
۱۹ دي ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۰۳
مهدی
۱۹ دي ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۱۳
0
1
سلام
شاید پول خوشبختی نیاره ولی نبودش حتماًبدبختی میاره.
رحمان ندایی
۱۹ دي ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۴۴
2
0
من خیلی شدیدبه یک میلیارد تومان حداقل نیاز دارم اما به خداووسیله سازیش اعتقاد دارم توزندگیم به کسی نارو نزدم همیشه عاشق کمک کردن به مردمم هستم عاشق مردمم تاجایی که تونستم انجام دادم افسوس که پول به دست من نمی افته که فدای رضای حق کنم خداجون باهمه وجود میخوامت
وحید رمضانی
۱۹ دي ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۴۶
0
0
سلام و عرض خستته نباشید من اهل ایران هستم ای کاش من هم مثل این آقا های ثروت مند می شدم که همه چیز داشته باشم خدا به این آقاها ثروت بیشتر بدهد
ابوالفضل
۲۰ دي ۱۳۹۳ ساعت ۷:۲۷
0
0
سلام از شما یه خواهشی دارم دنبال ادم خیر میکردم "
على ضابطى
۲۰ دي ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۴۲
0
1
اينا چيزى به ارزش هاشون اضافه نميكنه...
حسن فرومدی
۲۰ دي ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۴۵
0
0
سلام بچه هاتموم پیام هاتونوخوندم میدونم چی میگین منم مثل خودتون بودم همیشه حسرت اینو اونو میخوردم ولی خدارو شکر چند وقتیه نمایندگی ی شرکت بزرگ خصوصی رو گرفتیم که یکی از قطب های اقتصادی کشور به شمار میاد خدای من شاهده دیگه رویاهام برام تبدیل به هدف شده
کریمی داوداباد
۲۰ دي ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۱۱
1
0
به نظر من بول چرک کف دسته از خدا تن سالم بخوایدکه نعمته خدا روشکر تن سالم دارم کار میکنم بول هم خدامیرسونه هرکس دندان دهد نان دهد.......
مصطفی
دمت گرماز خدا بخواه که بدون منت میده بنده کیه من شخصا هرچی از خدا خواستم به اندازه جنبم داده همیشه دعا کنید سلامت باشید بعدشم اول جنبه بده بعد پولشو
۲۷ دي ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۲۰
سامان پیرای
۲۱ دي ۱۳۹۳ ساعت ۰:۱۱
1
0
سامان پیرای غول بی پولی 000000000$$$$$$$$
سجاد
پول پول میاره
۲۱ دي ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۰۵
farzad
باو مگه نمیگن هر چی رو از خدا بخوای بهت میده منم یه خواسته کوچلو دارم امیدوارم خدا بر اوردش کنه
خواستمم اینه که چهارصد میلیارد تومان داشته باشم و سلامتی کامل و شیصد هزار سال عمر مفید و یک کاخ دو هزار هکتاری تو اون دنیا و یه ماشین لنکروز اخرین مدل یه باغ پونصد هکتاری تو بهشت
خدایا این یه خواسته مارو براورده کن امین
۲۲ دي ۱۳۹۳ ساعت ۱:۵۶
مهدی
خدا شانس بده کاشکی منم پول داشتم
۲۴ دي ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۲۴
nubsibo
۲۱ دي ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۱
1
1
نام افراد ذکر شده در قسمت نظرات فقیرترین افراد ایران
معصومه زاهدی
۲۴ دي ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۲۶
1
1
سلام من یه دختر 16ساله ام که تو خونواده ای فقیربزرگ شدم حسرت یه خرید تو دلم موند به اجبار بایکی از اقوامون ازدواج کردم که اونم وضع مالی خوبی نداره نمیتونم مستقل باشم حداقل خودم برم کار کنم حتی دیگه نمیذاره برم مدرسه موقع ازدواج هیچ طلایی نتونستم بخرم نمیتونم واسه زندگیم تصمیم بگیرم الان هم یه دختر تو شکمم دارم که هیچ وقت هم نمیخواستم این اتفاق بیافته چند بار سعی کردم بندازمش ولی نشده الان میخوام نگهش دارم ولی شوهرم نه کاری داره پس اندازی نمیخوام دخترم هم مثل خودم با زجر بزرگ بشه خواهش میکنم کمکم کنید بتونم براش چیزی بخرم تامینش کنم حاظرم جونمو بدم تا سختی نکشه تو روخدا کمک به این کوچولو کمک کنید
ارمان حسن پور
۲۵ دي ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۱۴
0
0
sسلام پ چرا اسم پدر من نیسسسسسسسسست اینا جیب پدر منم نیستن والله. شماسرچ کنین شهباز حسن پور متوجه میشید
تنها
دمت گرم عجب بابايي داري
۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۳
کامران
۲۶ دي ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۴۰
0
0
چی میشه گفت به اونی که میگه پول خوشبختی نمی یاره
اویس ایراندوست
۲۸ دي ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۳۰
0
0
خیلی ثروتمند بودن واسه من مهم نیست
امین
۲۹ دي ۱۳۹۳ ساعت ۲:۲۸
2
1
نمیدونم این ضرب المثل قدیمی چقدر درست باشه:هر که از حد گذشت پول و زرش یا خودش دزد بود یا پدرش
انشالله که اینا شامل این قضیه نیستند
فرشاد
۲۹ دي ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۱۸
0
3
اگه دنبال پول میگردی، یکم پول بردار حداقل -50 میلیون بیا کرج سهیلیه، تهراندشت، سبزدشت آران. ظرف چند ماه چند برابر
بچه مشهدوم یره
اینا ماله 50سال پیشن نه الان دیگه به قول محمود او ممرو لولو برد دیگه مثل قدیم نیست که هی بره رو مالت الان همش از رو مالت مره زور بیجا نزن که باد فتح میگیری همینی که داری محکم بچسب نقاپن...
۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۲۰
yas
۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۴۱
0
2
نوششششش جونشششون .... دارن بزارید حالشو ببرن
رضا
۲ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۸:۰۹
1
1
خوش به حالشون
محسن
۲ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۱۱
0
0
سلام.می گن پول همه چیز نیست ولی بی پولی رو کسی در باره اش چیزی نگفته
فرزام
۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۸:۲۳
0
1
به نظر من این جور آدما از ثروت خدادادیشون استفاده کردن یعنی از عقلشون ....ما هم این ثروتو داریم باید استارتشو بزنیم ،، واینو هم بدونین دوستان از استارت تا مقصد باید صبور باشیم .........
فهیمم
تورو خدا کمکم کنید خیلی مشگل دارم .اینقدری که گاهی فکر خودکشی میکنم یا ..............مشکل مالی دارم پول بهره ای گرفت نمیتونم نفس بکشم .
۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۶
امیر حسین طالبی
۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۲۸
0
1
سلام مطالب زیاد جالبی نداشت و من زیاد خوشم نیامد امید وارم که مطالب جالبی یگذارید.
رادین
۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰:۰۵
0
0
کاش منم یکی از این غولها بودم
محمد م
۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۵:۲۷
0
1
خوشبحالتون
نیما
۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۵۶
0
1
کی میتونه یه چندمیلیاردی دستی به من قرض بده؟
مانی
۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰:۰۷
0
1
به من چه که ثروتمندند و به شماها چه...به شما چیزی میدن که میایند نظر میدید...فکر میکنید ثروتمند میشید...خخخخخ
نازی
کسی تو رو دعوت نکرده بیای اینجا این مطالبو بخونی. راست میگی اصلا تو کی باشی که بخای خودتو با انسان های موفق مقایسه کنی.
۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۳۵
رضا صالحی
۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۲
1
1
سلام
چرا اسم من توی سایت نیست شاید پولدار نباشیم ولی شادم
انور
باچی شادی پسر؟
۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۱۶
کانی بوکانی
۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۱۴
0
2
سلام.خوش به حال شون
مهدی
نچ ... ... خوش بحال ما ک نداریم.والا خیلی از پولدارا ک من میشناسم و میبینم حالشون از منو شما بدتره . . .
۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۵۵
مینو حسنی
۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۴۷
1
1
احتباج به کمک دارم خواهرم زندانه میتونید به اون کمک کنید
پریا
۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱:۰۰
1
0
نمیگم پول خوشبختی نمیاره ولی وجودش مشکلات زیادی هم داره چ فایده بابای یکی اخلاقش گند باشه و پولدار باشه توی زندگی داشتن پول خیلی مهمه ولی باید بدونیم چطور ازش استفاده کنیم اینارو میگم چون من هم خودم درد بی پولیرو چشیدم هم پولداریو فقط اینو میتونم بگم تا چند ماه قبل تمام خونه زندگیمونو گذاشتیمو از دست بابام در رفتیم تا بتونیم راحت زندگی کنیم چون پول داشت فکر میکرد مالک ماست هرروز عیاشی خونه فامیل نموند ک نریم شیشه میکشید قرص مینداخت اون همه عظمتو خونه زندیگمونو ول کردیم رفتیم ی خونه اجاره ای چقدر سخته بابای آدم اون همه پولدار باشه ولی بچه هاش نتونن ازش استفاده کنن دگ تو وضعی بودیم ک خالم اینا فرش داده بودن ک رو زمین خشک نشینیم ولی خداروشکر بابام چند ماهه ک خوب شده بازم برگشتیم همه آدما هزارجور مصیبت دارن هم پولداراش هم بی پولاش فقط مال بعضیا بیشتره مال بعضیا کمتر خدا اون بالا همه چیو میبینه فقط توکل کنید من باور نمیکردم بابام ی روز خوب بشه ولی تو زندگی معجزه هم وجود داره این ادماهم تلاش کردن ک این همه دارایی دارن یهو نازل نشده ک با آروزی خوش بختی برای همه ببخشید زیاد حرف زدم
فریبرز
۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۱۵
2
0
من17 سالمه. دو سه سالیه ک دارم کار میکنم اما تونسم فقط ی موتور 200 بگیرم الانم ک آه در بساط ندارم 10ساله دیگه هم مث الان.آخه اینا چ جوری ای همه پولدار میشن؟ یه پوتداری نی راه و چاهشو ب منم بگه شاید منم پولدار شدم چه عیبی داره
علی
خودتی
۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۰۸
فریبرز
آره من خودمم تو ک حتی خودتم نیسی چ؟
۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۵
علی قدمی
۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱:۰۹
1
0
بابا دمتون گرم خدایی نونه لاتی حلالتون اگه واقا مردید ی خورده پول بریزید به حسابم من توقع تشکرم نداشته باشید ولی بهتون قول میدم .به سه نفر کمک کنم وازونا هم میخام به سه نفر کمک کنن بعد اون سه نفرم به سه نفر کمک میکنن بعد به مرور
ببین چند ملیون میشن اگه دوست دارید شروع کننده زنجیره خوبیها باشبد بسم اله
غففف
۲۲ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲:۵۰
5
0
از اونایی که پشت پرده هستند نام ببرید اگر راست میگویید!!!!!!!
معترض
۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۳۹
0
0
شما که مزنه دستتونه خودتون از جانب من وکیلین بدون تهمت و افترا و هتکی. دست مسیولین و شخصیتهای حاظر در این لیست و غایب در آن از جمله (ب-ز) (م-ر) (م-ک) (ع-د) (ب-ا) (م-ک) (م-م) (م-خ) (ح-ر) (ا-م) (م-پ) (ک-ر) وو... را باز کنید.خلاص
معترض
۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۴۹
1
0
من رمز ثروتمندشدنو میدونم و اون 3تا پله داره و چون توانایی اولین قدم رو هیچ کدوم از اون 3 تا پله رو ندارم پس به همین آب باریکه قناعت میکنم قبل از خداحافظی صلاح دونستم اسم ان 3تا پله رو بهتون بگم شاید شما 3 تاشو داشتین و وقتی ثروتمند شدین فقط همینکه منو دعا کنید ما رابس پ مثل پول پ مثل پارتی پ مثل پررویی فقط خواهشا میدونید که چند نفر نمیتونن با هم از یه پلکان رد بشن .خلاص
شایان
۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱:۴۶
5
0
تنها سرمایه ای که من دارم یکی بیشتر نیست فقط مادرم
سعید
۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۷
2
1
سلام به نظر من اصلا نه پول ممهمه نه هیچ چیز دیگه چون خیلی ها برای پول جون خودشونو به خطر میندازن.آیا میشه با پول جان را خرید ؟.اما با جان میشه پول را خرید.اگر پول دار ترین آدم دنیا هم باشی از آخر جز یک کفن با خودت چیزی نمیبری
گلی
من بدبخت آس و پاس و اینا غرق در پول و ثروت
بازم خداروشکر
۴ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۰۲
آسیه
۷ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۰۹
3
1
بچه ها من تو زندگیم خیلی سختی کشیدم الان با وجود اینکه دختر هم دارم برا شهریه دانشگاه و خوابگاه کار میکنم هم برا خرج خوردوخوراکم چون پدرم حتی 10 هزار تومنم نمیتونه ب دخترش کمک کنه.نمیدونم سختیام تموم میشه یا تا آخر زندگیم باید یدک بکشمشون پول خیلی خوبه تقریبا تموم مشکلات با پول قابل حله تو رو خدا نگین ن چون حقیقت دارهدعا کنین مشکلات منم حل شه.
PiP
خدا بزرگه.انسان هایی مثل ماها باید این قدر تلاش کنن تا ب یه اسودگی نسبتا خوب برسند.انشالله خدا هواتو داره
۸ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۳۹
علی
$$$$$$$$$$ این پولای من بین خوتون تقسیم کنین دلم سوخت من خودم دانشجوئم وارزوم پولدارشدنه ولی هیچوقت غصه نخوردم چرا ندارم همین که زندگی میگذره جای شکرش هست به قول متین درسته پول نمیاره خوشبختی ولی وقتی نداری حتما بدبختی
حقیقت محضه .ایشالا مشکلات همه ادما حل بشه
۱۴ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۰۶
قاسم خرمی
۷ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۰۶
2
0
خدایا برای چی؟ ؟؟؟
اکبر رمضانی
۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۴۸
0
1
تو آرزوی پولدار شدنم ، دعا کنید خدا بهم بده واگرنه دق می کنم . دوستون دارم ...!
کوروش
سرمایه من زن بچه هامن ی لقمه نون خالی ولی با دل خوش 25سالمه خدا بزرگه فدای همه فقیرا
۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۹
کامران
۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰:۰۷
0
1
پول همه چیز است دمتون گرم بچه های مایه دار
ناشناس
۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۰۸
1
2
خوش بحالشون
غول بی پولح
۱۴ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۵۱
0
1
هیچ ثروتی تا دزدی وخوردن مال دیگرون توش نباشه انباشته نمیشه
حضرت علی(ع)
imanm
۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۰۶
2
2
اقایومن خانوما من پدر ثروتمندام شماره حساب ومقدار نیاز رو بفرستید
مهدی
علی الحساب پانصد میلیون تومان مرحمت فرمایید جهت سرمایه گذاری توی ی کار پر منفعت اونم به عنوان قرض
ممنون
۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۱۱
اسماعیل
۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۰۴
2
0
بزرگترین ثروت انسان سلامتیه که خدا به هر کسی نمیده بعدش هم ثروت خوبه باید اول ظرفیتش رو داشته باشیم خیلی ها بودن اول درست زندگی کردن بعدش که ثروتمند شدن از راه راست منحرف شدن
عباس فتحی
۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰:۱۲
0
0
سلام .. خدا کنه این عزیزان خیرشون به ادمای بیچاره و فقیر برسه و در داخل کشور سرمایه گزاری کنن تا ی کمی اشتغال برا جوونا فراهم شه انشالا عباس اراک
میلاد
۱۷ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۲۱
0
0
ما که نداریم اگه زیاد دارین به ما فقیرابدین
حميد
۱۷ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۵۵
0
0
خدايا عظمتتو شكراينا اينطوري دارن يكي مثل من شرمنده ي خانوادش ميشه خوشا به حال خودشون و بچه هاشون حالالشون باشه اين دوستان و چه به ما كه محتاج اجاره خونمونيم بدهي ما پول تو جيبي يك روز بچه هاشونه و منو الان غصه ي عالم گرفته كه زندگيمو چطوري نجات بدم خدايا شكرت
ناهید هستم
۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۹
1
0
ادم بدبخت شوهرور شکست شده نه خونه دارم نه پول توبانکی نه وضعه مالی خوبی داریم بایه پسر ۶ساله از روی ناچاری تاپای طلاق رفتم ولی بخاطر بچم برگشتم ولی این زندگی نیست که من می کنم این درست که حسرت لباس شب عید تودل منو بچه بمونه وچیزهای دیگه بمونه تورو حمایتمون کنین ازتون خواهش می کنم
میثم
امیدوارم پولدار شی
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۴:۰۹
عباس قاسمزاده
۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۲
2
0
وااااااااا ی خدا دیگه دلم نمیخواد برم سر کار. من نگهبانم باید تا صبح پست بدم واسه ماهی نهصد هزار تومان
عباس قاسمزاده
۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۵۵
0
1
سلام خوش به حالتون. من که ازتون حال میکنم. به شرطی که زندگی کنین
ماه منطر فهیمی
۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۰۴
2
0
این همه ثروت میخوان چه کار یه کم به ما جوانهای بی خانه بیکار کشاورز کمک کنید
mohamad reza
حضرت محمد ميفرمايد.به فقر فکر کني فقير ميشي به ثروت فکر کني ثروتمند ميشي
۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۹:۵۶
رضایی
۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۲۷
1
1
چرا از کجا این همه پول مسولان کجاست
محمد علی
۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۷:۴۳
1
1
فقط باید به حال خودمون غصه بخوریم
رحیم
۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۵:۱۹
1
3
بقران من فقط۱۰۰میلیون میخوام فقط همین این همشو نمیخوام.یعنی کسی پیدا میشه کمکم کنه.من عشقم چن ساله منتظرمه ولی پول ندارم.بقران شبا از بغض و گریه خوابیدن خسته شدم.کاش یکی هم پیدا بشه ب من کمک کنه.هی خدا
حاج عباس
۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۸:۳۸
1
0
من خیلی بهم برخورد من 2میلیون پول توحسابم دارم چرا اسمی از من نبردید بعنوان غول سرمایه دار
علی اصغر
۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۲
0
0
غول ساختمان ایران حاج حسن ندیمی رو یادتون رفته . فقط کمی تحقیق
غول ساختمان ، فروشگاه ایران خودرو ، بزرگ ترین دام دار ایران و بزرگترین کشاورز از که از همدانی های موفق در ایران می باشد
زهرا
۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۰۲
3
0
الله یرزق من یشابغیرالحساب.خداوند به هرکس که بخواهد بی حساب میبخشد.مال دنیا تو همین دنیا میمونه.مارو همینجوری خاک میکنن.داداش من همیشه میگه اشتباه کردی فوق لیسانس خوندی بروبازارکار.بهش میگم بعد ۱۲۰سال که هردومون مردیم منو بامغزوفکرم خاک میکنن.اماتو روباپولات خاک نمیکنن.همه دوستدارن پول داشته باشن وخوش بگذرونن..اما.....
علی
یعنی میشه منم یه روز پولدارترین بشم . خدا رو چی دیدی
۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۲
امیدوار
۲۷ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۳۹
3
0
درسته پول شخصیت نمیاره اما بی پولی عجیب داغون میکنه شخصیت آدمو
محمد
خدا کنه ازراه حلال بدست آورده باشن که اونم خیلی سخته
۱ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۹:۵۲
یه دختر خوشکل
دنبال حلال بودیم نشد باید گرگ باشی
۲۸ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۰:۳۵
میلاد
۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۷:۰۴
1
2
باید عقلتو کار بندازی تابه جاهای خوب برسی منم میرسم
pms
۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۳۹
0
0
اولا باید بگم اینا به گرد پای افراد معروف آمریکایی هم نمیرسن.بعدشم اونایی که میگن همه آخرش یه جور میرن باید بگم بله همه آخرش یه جور میرن ولی یکی تو دنیا لذت زندگی میبره یکی نه و این خودش مهمه.بعدشم همین پولی که میگید چرک کف دسته،همین چرک کف دست آدم رو اینجوری بالا میبره.اگر پول داشته باشی زن داری بچه داری خونه داری ماشین داری مسافرت خارجی میری ولی بدن پول باید بری بمیری.زمانه الانم جوریه که با کار خالی آدم به جایی نمیرسه فقط باید سرمایه داشته باشی

...
خلاصه تمام چیزی که میخواستم بگم این بود که پول ارزشش الان از علم خیلی بیشتره ومیتونه مسیر آینده زندگی انسان ها رو مخصوصا تو کشور ما رقم بزنه
عارف
۱ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۲:۴۱
7
1
هیچ ثروتمندی ثروتمند نشده مگر حق فقیری را پایمال کرده باشد .حضرت علی (ع)
nafas
لایک داری با این حدیثی ک گذاشتی
۱۲ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۵
افشین
۲ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۴۷
0
0
99درصد مشکلات پوله.اون 1درصدم بیشترداشتنه.که بهتر زندگی کنید
محمد احمدی مغانلو
۳ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۲۴
0
0
سلام می دونید موضوع چیه هر کسی بخواد ثروتمند شه باید فکرش کار کنه شما اینجا نشستی می گی وای منم پول دار می شدم خوب نمی شی اگه بخوایی بشی باید زرنگ باشی نه تنبل فکر کن خدا به هر کسی بخواد روزی بی حساب می ده ولی نه به همه بس برو زحمت بکش.
شاهو محمدی
۴ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱:۳۶
0
0
کاش فقط 20ملیون تومان پول داشتم واینقدر حرص نمیخوردم ولی بی خیال ماکه روزی میمیریم
محمد غلامی
۴ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۱
0
0
سلام
ای کسانی که وضعتون خوبه من جوانی هستم 24 ساله لیسانس متالورژی منو ببرین سر کار حتی کارگری
علی باغم
۴ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۰۴
0
0
میگن دارا که باشی سارا خودش میاد.آدم. باید تو زندگیش مرد باشه ،معرفت جنسیت سرش نمیشه معرفت که نداشته باشی نامردی.پول هم باید مزد بازو خودت باشه مرد باش به اندازه بودنت سهم داریمم
عرفان
منم پول دارم
۶ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۲۷
mahdye
۷ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱:۴۵
0
0
Khosh be haleton ke pol das hastin
علی وحیدی
۷ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۳۸
0
0
سلام دوستان بلاخره تونستم راه پول در آوردنو پیدا کنم. اگه بخوایین میتونم کمکتون کنم.
فرهاد
۸ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۸
2
0
بی پول اگر رستم زال است ذلیل است
احتیاج به وام یا پول
۹ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۵۰
0
0
قا ما 30000میلیون پول یجا نداریم از پول دارهادمیخوام اگه بصورت وام بدن بهم ومن پس بگردونم خب گفتم شاید گره مل دست شما باز شد
ثریا جنگجوپور
۱۳ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۴۷
1
1
با سلام به همگی من نیازمند دو میلیون پول هستم
غزال
۱۳ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۲
1
0
وای چقدر پول خوبه
سردار
هر كي از پول بگذره از پل گذشته،مرد اونه كه اگه دو قرون هم داشته باشه عورضه خرج كردنشم داشته باشه و دست سه چهارتا رو بگيره
۱۹ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۸
علی اقا خان
۲۳ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۱۸
4
0
هر چه قدر هم که پول داشته باشی شب اول قبر تنهای تنهایی به فکر اعمالتان باشید پول را بعدا دیگران بعداز شما حیف ومیل می کنند
عاطفه
۲۴ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۳۸
3
0
اول اینکه جمع کردن و نگهداری این همه پول حتی از راه خلاف خیلی استعداد میخواد خیلی زرنگی میخواد دوم اینکه پول تنها ضامن خوشبختی نیست ولی میتونه از خیلی بدبختیا جلو گیری کنه ولی به همه شما قول بدم ادم این همه پولدار باشه هیچ وقت ارامش خیال نداره اگه مشکل شما داشتن این پوله مشکل اینا نگهداری و حفظشه
نادی هاشمی
۲۵ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۱۱
0
1
سلام من بدجور ب جهیزیه نیاز ندارم مادر وپدرم از هم جدا شدن منم خواستگار برام اومده جواب دادم حالاهم خانوادش گفتن باید تمام جهیزیه بیاری ب نظرتون من چکارکنم 19سالمه اما شدم شبیه پیرزن ها
حسن حبیبی
۲۸ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۱
0
0
روش و طریقه ثروتمند شدن را به ما هم بگید
hamid
۳۰ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۰۵
2
0
من هم پول دوست دارم هم بقیه چیزا.
پول داشته باشم آدم خوبی باشم
من پول را دوست دارم
م*ل*ط
۳۱ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۴۷
0
3
از تنگی چشم فیل دانستم من/////هر که غنی تر است محتاج تر است.
.................................
بقول خیام: سرتاسر آفاق دویدی هیچ است////وان نیز که در خانه خزیدی هیچ است
هوشنگ صحرایی
۱ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲:۳۱
1
0
پول دار واقعی خداوند است
مریم نیازی
کاش خدافقط 4 میلیون به من میداد
۱ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۳
علی
۵ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱:۳۳
0
0
من پول و دوس دارم همیشه به دنبال راهی برای پول دار شدن میگردم
معصومه
۶ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰:۰۱
0
0
به نظر من خوشبخت کسی ست که به چیزی که میخاد برسه. حالا میتونه پول باشه با تحصیلات باشه یا یه زندگی آرام و یا هر چیز دیگه ای.
حبیبه
۷ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۴
0
0
به درد نمیخوره
مینا مهرامی
۸ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۸
0
0
کاش مام یک کم پول داشتیم تا یک خونه بخریم
علي ك
آره بخدا
۸ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۸
جواد
۸ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۶
0
0
الله اجروزي ورسون
فائزه
۸ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۷
5
0
آدم های موفق واقعی، هم پول دارن و هم اعتبار دارن.
آدم های پولدار آدم های شریفی هستند که قابل تحسین اند.
بعضی از آدم ها چون فکر می کنند دستشون به پول نمی رسه یا پول دارها حق اونارو خوردن از پولدارها بدشون میاد.
یک فلسفه ای وجود داره به اسم فلسفه هونا: برای هر چه که طالب آن هستی دعای خیر کن.
اگه دوست داری پولدار شی برای پولدارها و هر آنچه که میخواهی دهای خیر کن.
بچه مسلمان
پولداربودن خوبه ولی بهترازاون خرج کردن قسمتیش درکار خیره البته اگر ازراه حلال بدست اومده باشه
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۷
دانیال
۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۶
4
1
همه عمرتان راصرف این بدنی که قرار است در آخر غذای کرمها شود نکنید،صرف یک چیز بکنید که فرشتگان میخواهند بردارند وببرند!
سهیل
من بعد از ورشکستگی در میوه فروشی میخوام یک شرکت کشاورزی بزنم که اگه خدا یاری کند من هم مثل اون پولدار ها ایرانی میشم هم به خودم کمک میکنم هم به کشاورزان
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۴:۳۴
اصغر
خدا به هر کس در زندگی شانسی برای پیشرفت میده اگر ما انسان ها قدرش را بدونیم در زندگی موفق میشیم من از خدا فقت یک شانس دیگه میخوام که هم به دیگران کمک کرده باشم هم به خود و آینده و ابروی از دست رفته ی خودم
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۴:۴۰
ر د
کاشکی من هم کمی پول داشتم خانه ی پدرم را ازتصاحب رباخواران درمیاوردم یاعلی
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۲
معصومع
به نظرم طرف باید انسانیت حالیش بشه و کمک کنه بی پولی هم تو این زمونه خیلی سخته
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۵۲
نورالدین داودی
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲:۵۹
0
0
میشه اون وسط وسطا اسم منم جا بدین شاید یه فرجی شد
امیر
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۸:۰۷
0
0
سلام اقایون سرمایه دار لیسانس مکانیک دارم باسابقه کار, پولتون اگه حلال و کمک ادم فقیر میکنید, بیشترش کن,مافقط کارمیخواییم.....توکل برخدا...
سعید جم
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۳
2
0
دوستان عزیز فارغ از هرگونه شعاری
باید قبول کرد که درسته که پول خوشبختی نمیاره اما مطمئنن بی پولی بدبختی میاره.......
پيمان راسخ
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۳۸
1
0
ايشالله هركس كه لياقت شو داره خدابيشتر بهش بده ولى اقايون پول دار من كارى بخدا پيغمبر ندارم ولى گاهى هم يسرى به بد بخت بيچارهايى كه بخاطر مبالغ نا چيز حاضر به انجام هر عملى هستند بزنيد يه دستى از اينا بگيريد راه دورى نميره خيلى ها ارزو دارن يه يخچال .دوچرخه.يه .......خيلى چيزهاى كوچك كه به چشم كسى نمياد داشته باشند ولى ندارندخواهشا به اين افراد كمك كنيد
ايشالله هروز ثروتمندتر و پول دارتر بشيد بر حسود بخيلش لعنت
محمد رضا
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۳
0
0
با سلام پس چرا اسم آقای علاقبندیان را قید نکردید؟
احسان
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۴
1
1
منم یه روز پول دار میشم
دانیال فرزین فر
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۴۹
1
0
پولداری مهم نیست ببین با چه کفشی راه رفته
حسن
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۵۴
1
3
این پولا روکجا میزارن
خدا پولا رو ازشون بگیره بده ما خرجش کنیم
اصغر قلی زاده علی اباد زانتیا
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲:۰۵
3
1
دوستان من برا پول کارگری کردم شاگردی کردم یخ در بهشت فروختم دست فروشی کردم کاسبی کردم مغازه داری کردم اما پول زیادی ندیدم چون به پول کم قانع نیستم خیلی ها ارزوی موقیت شغلی ومالی من رو میخوردن حالا میخوام شرکتی تاسیس کنم که چنین شرکتی را در ایران کسی ثبت نکرده که اگه مدیریت صحیح بکنم به اون لیست پولدار ها اضافه میشم به امید برگشت به انزلی
حسین سلیمانی
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰:۱۸
3
0
پول فقط بحدی خوب است که نیازت برطرف بشه
کوشا
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۳
0
0
ما ایرانی هایی داریم که در خارج از کشور هستن و ثروتی بیشتر از اینها دارن لطفا اسم اونها رو هم بگید
محمد
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۷
1
0
غول بدبختی:من
بهزاد خدایی
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲:۲۳
1
1
تا پول داری عزت داری زمانه اینجوری شده
مهران
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۳۳
2
0
در دنیا سه حرف مهمه
پول
عاطفه
اقایان پولدار من پول میخوام اما در حدی که یک زندگی مشترک و ساده شروع کنم...مث یه خونه ساده....هوووم....بهم پول بدید....التماس و خواهش هم نمیکنمااااا..راستی یادم رفت یه ماشین هم میخوام ..خب بدید دیگه.
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲:۳۳
حسین دلیری فر
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱:۲۸
0
0
باسلام خدمت شما برادران پولدارتاکنون دنیای تان رابااخرت معامله کرده ایدمیدانیدکه اگرتمام دنیارانیزداشته باشیدبایستی دسته خالی رفت. حال بیایددسته من جوان33سلاله رابگیریدتادربندزندان گرفتارنشوم به یکی بیست ودوملیون چک داده ام دوستانه چک خرج شوده وبرگشت خورده طرفم پانزده روزبه من مهلت داده دوروزدیگرمانده است حال شومامی توانیدکمکم کنیدیانه حسین دلیری هستم ازکاشان جوابی بدیدیااس؟ اول خدا بعدم شوما
عباس ق
آقای دلیری فر تو چی مینویسی چهار تا آدم بی پول بدبخت مث من وتو ای پیام ها رو میخونه. ساده هستی
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۵۵
حسام عزیزی
۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۱
1
0
منم به لیست ای پولدارا اضافه کنید.یه پرایدمدل91خریدم17مییلییون
sarah
۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۵۷
0
0
من تصمیم گرفتم با این درس خوندنم که 15دقیقه درس میخونم45دقیقه سرم تو گوشیمه برم تو عمود محو بشم.
واقعا نمیدونم میخوام به کجا برسم!!
سونیا
۲ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰:۵۱
1
0
سلام اقایون پولدار خوش به حالتون ثروت چیز خوبی هست ما که نداریم ولی شماها که دارید از وجودش لذت ببرید من دختری هستم که نمی تونم جهزیه بخرم برا ازدواجم ولی شماها هزار ماشالا همه تاجر هستین و پولدار به خاطر چنین نعمتی همیشه شاکر خدا باشید چون واقعا بی پولی سخته
دوستتون
22سالمه ارشدحقوق شرکت کردم رتبه ام شد1400 حالم خوب نیست برام دعاکنید.نمیدونم بخاطرپول ناراحتم یاجی؟ ففط میدونم گندخورده به اعتمادبنفسم.دوستتون دارم
۴ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۰۷
ع.ش
۵ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۳۹
0
0
این روزها پول همه چیه وبس
مسعود
۷ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲:۵۸
0
0
پول.بهترشه
سعید
۷ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۶:۲۰
0
0
این افراد بتو زندگی به همه چیز رسیدن از خدا میخوام که بهشون بیشتر بدن ولی اگه این مطلبو میبینن به جونا یکم کمک کنن یا کارخانونه هایی راه بندازن که یکم این بیکاری ها کم شه مردم نیوفتن به گدایی ترو خدا یکم به فکر باشین
محمد بندرعباس
۹ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱:۴۱
1
0
ما كه پول داريم ولي راحتي نداريم
سعید
۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲:۰۲
0
0
کاش منم پول میداشتم ب اندازه ای ک ی خونه و ب ماشین برا کارم بخرم....ولی حیف ک نشد... ن پشتوانه و ن ارث و میراث...ولی خدارو شکر تنها مشکل من و همسرمم و پسر 9 ماهم فقط پوله....خوش ب حال اونایی ک همین ی مشکلم ندارن..
پول
پول ارزش میاره
۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۳
علي از يزد
سلام حاج اقاها خدا قوت انشاا...ثروتتون از راه حلال بدست اومده باشه و حق كسي نا حق نشده باشه وانشاا...سالم باشيد واين ثروت باعث عاقبت به خيريتون بشه
۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۹
باران
۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۴۰
0
0
اتنا جان مگه مجتهدی که فتوا میدی حلاله یا حروم
م.ش
۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۲۲
1
0
باعرق ریختن و درآمد حلال کسی پولدار نمی شه مگر اینکه ...
علیرضا
حروم وحلالیم هم مگه دیگه؟ هست
۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۹
امین
۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۵
0
0
پول آسایش میاره ولی آرامش نمیاره...این به این معنی نیس پول بده.بلکه به نظرم پول بهترین چیز دنیاست.انشالاه منم روزی پولدار بشم.خدایا...
هم وطن
۱۸ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۶
1
1
خوش بحالشون. ماکه نداریم فقط باید حسرتشو بخوریم.
محمدرضا
۱۸ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۵۴
0
1
خدا شانس بده اشاالله همه ثروتمند باشند.
هادی جوون
۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۷:۵۴
1
1
سلام
منکه مثلا مهندس شدم و کارمند وزارت نیروام و توی شرکت برقم و سه ساله دارم به صورت یه تراکتور کار میکنم و بعد از سه سال یه پراید تونستم بخرم .
عاقا پولدار شدن چجوریه؟
درس؟
کار؟
نشد که
یه راه دیگه مونده برا پولدار شدن
یه زن پولدار بگیرم
درسته؟
اگه زن پولدار سراغ داشتین لطف کنین دست منو بزارین تو دستش
ثواب داره به مولا
شایان
من برات جور میکنم
۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۰
نگار
سلام دوستان هم پول مهمه وهم سلامتی اگه سلامتی نباشه باپول میتونه سلامتیو به دست بیارید واگه هم پول نباشه توایران برای ادم اندازه یه کرم هم ارزش نمیزارن
۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۵
امام
اول خدا بعد عقل
۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۵۷
ج
۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۸
0
0
کمکم کن
حرف دل
۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰:۳۶
1
0
میدونید علت فقر اکثر مسلمونا چیه؟
اینکه خودشونم نمیدونن خدا یا خرما،همه یکی به نعل یکی به میخن.
تا وقتی ثروت بدست بیارن خدا و حسین و علی و ‏... فراموش میشه
ثروت که بدست آوردن دبی و سوئد و آمریکا و دور دنیا در۸۰‏ روز...
یکی نیست بگه،این همه ثروتی که اینا دارن ،پس چجوری هنوز جوون بیکار هست ؟
اینا با N‏ میلیارد تومن سرمایه دارن چیکار میکنن؟
حمید
۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۹:۵۲
0
0
سلام متاسفانه سایت دیدم اسم بنده رو هم یادشون رفت اشکال نداره به پسرم گفتم (هنوز مجردم)که به پسرت بگو که اگه ازدواج کرد و صاحب پسری شد بره به این سایت واسمش ثبت کنه.نیت ما خیر....علا 28 سال سن داریم خدایش موجودیم تاالان البته 50000 هزار ریال دروغ هم نمیگم چون خیری نداره توکل به خدا
Shahram gharib
۲۲ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۵۵
2
0
با سلام خدمت دوستان پولدار نمیدونم چی بگم راستش حوصلشوندارم میخوانی باور کنید میخواین هم نکنید به پنج تومان احتیاج دارم
عروس ناراحت
۲۵ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۷
2
1
یه ماه دیگه عروسیمه فعلا نتونستم جهاز بخرم روزی صدبار خودمو سرزنش میکنم که اخه دختر الان وقت شوهر کردن بود با این وضع مالی بابات؟!!!! به خدا انقد قصه خوردم که هیچ ذوقی واسه عروسی ندارم. دعام کنید....
ی بیمارسرطانی
۲۵ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۴۸
1
1
باسلام؛توروخدادست مریضاروهم بگیریدمن۲۸سالمه سرطان نخاع دارم(آپاندیموما)وقادربه کارنیستم اوضاع جسمیم خرابه پدرمم کارگره بااوضاع بداقتصادی میتونیدبررسی کنیدفقط کمکم کنیدواسه درمان شایدانشاالله خوب بشم وبه زندگی عادی برگردم؛التماس دعا
علی زارعی
۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۵۷
1
2
سلام ممنون بابت اطلاعاتتون اما انگار شما تولیدکنندگان رو فراموش کردین که غول های اول اقتصاد و ثروتمندترین افراد هستن مثل غول صنایع غذایی یونس ژاله
حسین 6
۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۴
6
0
غول معرفت کیه؟
جمیله
۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۸
0
0
سلام خداقوت .ممنون از معرفی شخصیت ها وچهره های خوب وارزشمند که باید از تلاش وپشتکارشون درس گرفت .من 33ساله اهل فارس شهرستان اقلیدم خیلی دوس داشتم بدونم این شخصیت ها ی نمونه والگو از ابتدا دارای سرمایه وپشتوانه مالی بوده اند یا از صفر شروع کرده اند .چون شخص خودم در حال حاظر مدیر کافی نت وتنها سرمایه ام همین کافی نت است حتی خانه ای که دران زندگی میکنم اجاره ای است وهیچ نوع سرمایه ی ملکی یانقدی دیگر ندارم ولی سرمایه فکری طرح وایده واعتماد به نفس وانگیزه دارم برای شروع نیاز به یک مشاور وحامی واطلاعات خاص در این زمینه دارم وبسیار مشتاق اینم که درزندگی خودم واطرافیانم تغییراتی ایجاد کنم واوضاع واحوال اطرافیانم را صددر صد تغییر دهم از عزیزانی که میتونن به من مشاوره وراهنمایی هایی های لازم رابدهند خواهش میکنم لطف کنن ومرامورد محبت خود وتجربیات ارزشمند خود قرار دهند
جمیله
۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۰
1
0
ثروتمندان خیلی بخشنده‌اند. اگر به زندگی ثروتمندان در تاریخ مدرن نگاهی بی اندازید، حتماً پی به این نکته خواهید برد که اکثر افراد ثروتمند خیرانی بزرگ بوده‌اند: انسان‌هایی مانند راکفلر، اندرو کارنگی، بیل گیتس و … بیشتر ثروتمندان ایرانی که اغلب آن‌ها از قدیم‌الایام جزء طبقه‌ی بازاری بوده‌اند نیز از بانیان اصلی کارهای خیر در کشور عزیزمان ایران هستند. بخشندگی و سخاوت را برای خود عادت کنید و بدانید که همین عادت روزی شما را ثروتمند خواهد کرد (ان‌شاءالله).
ارین
۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۷
2
0
باپول میشه هرچیزیرو خرید جز وقت
محمد بدبخت دو عالم
۳ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۸
0
0
سلام آقا من کارم با یه 10 ملیونی را میفته الان موجودی بنده بک عبنک فیک ریبن و همچنین جزایر دانشگاه آزاد و امتحانشه خخخ
اسی
۷ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۶
3
0
۱۵ساله تو یه اداره کار میکنم مستأجر تو این پانزده سال حتی یه بار پول سفر نداشتم برم انوقت شما میگین پول بده بخدا آدم بی پول بمیره بهتره تا شرمنده خونوادش نشه
النا
۸ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۷
2
0
چرا همش تظاهر میکنید بابا یک کلام پول همه چیز با خودش میاره از خوشبختی گرفته تا بدبختی فقط استفادشه که اینا رو میسازه البته باید توجه داشته باشی که //نیم کیلو باش ولی آدم باش//
شاهین
واقعا درسته این نظر منم جذب کرده
۹ تير ۱۳۹۴ ساعت ۰:۵۱
شاهین دهفولی
۹ تير ۱۳۹۴ ساعت ۰:۴۶
2
0
ماشاءالله پول پارو میکنن
مهدی
حضرت علی میفرماید: سرمایه ای جمع نمی شود یا کاخی ساخته نمیشود مگر انکه حق مظلومی خورده شود...
۱۰ تير ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۰۶
امیرحسن
۱۶ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۲
1
0
خدایا هزار مرتبه شکر به عدالت که نمیدونم چه حکمتی داره یکی تو شهر ما بخاطر دو میلیون خودشو بچه هاشو سم میده بمیرن یکی مثل اینا ک جزیره شون با دوتا چشم دیده نمیشه اخرش
فقط شکر به عظمت و کرمت خدا جونم
فاطمه سلگی
۱۶ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۵
2
0
سلام نمیشه به ماهم کمک کنید اگه لازم باشه بیاید به وضع زندگی مانگاه.کنید که حتی دوروز بوده هیچ نخوردیم کاش میشد تمام مشکلات زندگیمان رامینوشتم ولی خیلی میشه تورو خدا کمکمان کنید من الان بیست وچهار سالم هست وهزار مریضی دارم ودریغ از یک صدتومانی مرسی تورو خدا ازاین ثروتتان یه چیز ناچیز کمک ما کنیدهمین
محسن
فاطمه خدا خودش روزی رسونه
۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۳۵
مجتبی
۱۷ تير ۱۳۹۴ ساعت ۹:۲۹
2
1
اینومطمئنم اگه پول خوشبختی نیاره،حتما بدبختی رو به همراه داره،
حضرت علی هم میگه فقر از یک در بیاد تو خانه،
ایمان از دردیگر خارج میشود
امیر خان
۱۸ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۴۰
1
2
من یکی از ثروتمندای مشهد ثروتی میلیاردی دارم و معتقدم که خدا اگه بنده اش با جنبه باشه بهش میده.ادم باید کم خرج باشه و با مشتری خوش اخلاق از نسیه دادنم پرهیز کنه.
شیدا فلاحیزاد
۱۹ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۷
3
1
سلام، خواستم بدونم با این همه ثروت به کجا میخوان برسن بسه دیگه،بیان ثواب دنیا و اخرتو واسه خودتون بخرید انم تنها راهش منم، یه اپارتمون نقلی کوچک واسه من بخرید یه عمر دعاتون میکنیم،وسلام
شیدا ف
۱۹ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۳۳
2
1
سلام، شماها یه وام هم نمیتونین بدین??
پوریا
۱۹ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۱۲
2
0
تا پول نباشد تحصیلم مشکله
tanha. bipool
۲۱ تير ۱۳۹۴ ساعت ۶:۰۶
1
3
درسته الان 300 تومان ندارم واسه ترم تابستون دانشگام. اما یک روزی عکسم کنار اینا میاد قول میدم. اگه اینا غول شدن من خدایه پول بشم.
مریم محمدی
۲۳ تير ۱۳۹۴ ساعت ۳:۵۸
0
3
سلام بچه ها البته خانمهای گل فقط خواستم بگم درسته اینا پولدارترین هستن ولی ازتون خواهش میکنم اگر پول وخونه لوکس وماشین آخرین مدل میخواهید ازخدا بخواین اون ازهمتواناتره از آقام حضرت عباس بخواهید من خودم خیلی زجر کشیدم بی پول بودم اما خداکمکم کرد تاآخرعمر هم کمک میکنه دنبال پول مفت نباشید فقط پول حلالی که خدا میده یه ذره خداروتوی فشار بذارید میده ازمن بشما وصیت پول حلال ازهمه چیز بهتره
ابوذرمدرادی
لطفاشعارنده
۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۳۷
زهرا
۲۴ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۴
5
2
من ازصبح تاشب جون میکنم که خرج خونه پدربیغیرتم رابدم وقسط جاهازخواهرم میدونی باباهه فقط ازمن ماشین میخادچون من ندارم توخونه خوابیده حتی پول یه نون شکمی خودش روهم نداره منم بیخیال زندگی شدم تک تنها جون میکنم نه پولی برام میمونه نه تکیه گاهی دارم باهاش حرف بزنم نه امیدی درزندگی حتی پولی برای خودم نمیمونه که یک جفت جوراب بخرم
پاین شهر
۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲:۱۰
0
2
تا حالا واسه پول ....... که میگید پول مهم نیست
محسن علی یاری
۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۸
1
0
برعکس هرکی که فکرمیکنه پول همه چیزنیست من میگم همه چیزهست هم دنیاهم اخرت.خدایایک فکری بده منم پولداربشم
نبی احمدی 09378289094
۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۳۱
2
1
سلام آقا دم همتونم گرم خدا حتما لیاقت پولدار بودنو درتون دیده که به این جایگاه شمارو رسونده .در کنار خانوادتون شاد و سرزنده باشید .
ندا
۵ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۳۳
3
0
متاسفانه پول همه چیز لیسانس دارمو 3 ساله دنبال کارم پول که نداری هیچی نداری نه اعتبار نه.....
محمودحسن زاده
۵ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۳۰
0
1
اول بدنی سالم دوم انسانیت سوم لیاقت چهارم پول
فاطمه
چقد پول...چقد پول ...شدی از خودت چقد دور ...همه تهش قراره برن گور...حالا تا میتونی پاش بزن زوور...هه
۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۵۰
نسرین
۸ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۳۳
3
0
پول حتی اگر خوشبختی نیاره...بدبختی هم نمیاره..اما کسی که پول نداره بدبختی رو صد در صد داره...
این شعار ها و ضرب المثل های احمقانه که باعث فقر میشه رو بیرون بریزید...احتمالا یه آدم تنبل و فقیر این ضرب المثل رو ساخته...شما فقیر باشید و ایدز بگیرید وضعیت بهتری خواهید داشت یا پولدار باشین و ایدز بگیرین...شما اگه فقیر باشین و یه کلیه تون یهویی از کار بیفته احساس بدبختی بیشتری می کنید یا پولدار باشین و یک کلیه تون از کار بیفته...فرد پولدار این پانس و داره که راحت یه کلیه بخره اما فقیره باید روز شماری کنه تا بمیره...این افکار پوسیده رو بریزید بیرون لطفا
پناه
۹ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۵۵
0
0
اگه این افراد ذره ای به فقرا و بیماران و گرفتاران رحم داشتن اینهمه ثروت جمع میشد؟ کسی که اهل خیر باشه هرچقدر هم به داد مردم برسه به نظرش کافی نیست. مثلا دل نداره یه ماشین میلیاردی سوار بشه درحالیکه کسی داره عزیزترینشو بخاطر یه داروی صد هزار تومنی از دست میده.توی اقوام درجه یک و دوی اینا بچرخی دهها نفر پیدا میکنی که با یک میلیون تومن هزار تا گره از زندگیشون وا میشه.
مژگان آسيابان
۱۵ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰:۳۱
4
0
سلام،اينهمه آدم پولدار هست وما بايد از بي پولي ،خفت وخواري بکشيم،من يه دختر ده ساله دارم که شوهرم رو نه سال پيش توي تصادف از دست دادم و...واقعا موندم چجوري خرجمون رو در بيارم
پوريا
۱۶ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۲۳
0
1
دمشون گرم. ان شا الله خدا بيش تر بهشون بده.
جوان بی پول
۱۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۵:۲۲
5
0
پول برا همه خوبه هرکی بگه نه داره شعار میده ،اما ظرفیت ادماست که فرق میکنه خدا کنه هرکی اندازه ظرفیت و لیاقتش داشته باشه ...
بهروز حسنجانی
آخه بعضیها میگن هیچکس تا حالا از گشنگی نمرده مثال میزنند که هر آن کس که دندان دهد نان دهد ولی من اینو قبول ندارم چون آفریقایی ها بهترین دندون رو دارن ولی نون ندارن
۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲:۴۱
خواجه.سوپر پژمان
۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۸:۵۴
1
0
سلام پول از یه حد بالا بره دیگه برا صاحبش نیست اینو گفتم که پولدارا بسوزن برا مثال اگه هزارتا ماشین داشته باشی در یک زمان مشخص از یک ماشین بیشتر نمیتوان استفاده کرد
حسین
۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱:۰۲
0
0
خداییش بگین قربون خدا بشم چجوری روش میشه ما بی پولها رو بگه بیاین برین جهنم به نظرم جهنم ما بی پولها در این دنیاست
امید حسینی
۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱:۵۰
1
0
باعرض سلام من یک نفرمتاهل دنبال کارمیگردم
محسن الماسی
۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۰
1
1
پولدار بودن خوب است
انسان باید بکوشد تا توانایی خود را اثبات کند اما حفظ آرامش در کنار آسایش یک تکنیک برتر است
و اینکه منافع حاصله عاملی برای رشد دیگران باشد
علی
۲۸ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۸
0
1
بیل گیتس فقط
kafsabinasim
۲۹ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰:۱۰
3
0
امیدوارم در کار خیر فعال ومفیدباشند
فغان
۳۰ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱:۱۷
0
0
پولدارها به بهشت می روند فغان
محمد
۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۱۱
2
0
سلام راستش پول اندازه اش خوبه نه زیاد ونه کم ولی من فقیرم اگه کسی تمایل داشت میتونه ایمیل بده حتی یه خانه برای زندگی ندارم هرسال از این خونه به اون خونه ما را مقایسه کنید با اون پولدارایی که غذا درخواست میدن اضافه هاش میریزن توی سطل اشغال ولی ما لباس وکفش مان از حد 10 سال رد میشه شرکت ها هم حقوق ما را میخورند
جهانی‌ حامد
۱ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۶:۴۹
0
2
از علی دایی برام یه ماشین بخره کار میکنم پولشو پس میدم
حامد
۱ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۶:۵۵
1
4
از علی دایی میخوام برام یه ماشین بخره کار میکنم پولشو پس میدم
اسماعیل پرماه
۲ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۷
2
0
اکثر افراد میگن پول خوشبختی نمیاره پس چرا زندگی خوب و مساعدی ندارین این همه شعار ها بنظرم معناو مفهومی نداره چون اکثرافراد تلاشی نمیکنن براشون سخت هست پولدار شدن وارزش انسان بودنشان رو کمتر از پول میدونن...آدم توی زندگی سعادت مند باشه نه پولدار زیرا آدم سعادت مند راه های کسب درآمد رو کاملا بلد هست...دنیا دنیای انتخاب ها و باور های توست میتوانی انتخاب کنی که بهترین ها باشی...زندگی اگه ارزش زندگی کردن رو داره ارزش بهتر زندگی کردن رو نیز داره..تصمیم بگیر تو زندگی کی میخوای باشی ورسالتت از انسان بود چیه؟؟؟
alisalari
۳ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱:۲۳
1
0
سلام اقا شما که اینقدر ثروتمند هستین یه دستی هم رو سرمابکشید خداروخوش میاد دست ماهم نگیرید .
کلثوم
۳ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۱
0
0
سلام.فقط خواهش میکنم هر چقدر از دستتون بر میاد بهم کمک کنید دچار مشکل شدم.ممنون
محمد
سلام شماره حساب بده بامشخصات کامل در خدمتم
۶ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۵:۰۰
پري
۴ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۴
1
0
عقل داشتن فكر كردن براي ارائه فكرشون زحمت كشيدن نتيجه شم ديدن بايد تلاش كرد خداوند به انسان فكر و قدرت اختيار داده
امیر
۵ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۳۹
0
0
نه به این پول داره نه به ما که اخر ماه لنگه کرایه خونه ایم
یه بی پول
۶ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۷
2
0
پول همه چیزه.آدم بی پول مثل خود ما نباشه بهتره.سرویس شدیم با این چندر غاز حقوق.
رسول
اخیه راست میگی.
۷ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۴۴
جکی
۷ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۵۰
4
0
بنازم به خودم هرجا کار میکنم پول بهم نمیدن.داری حس وحالو
شیرزاد
۱۱ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۷
0
1
خوب بود ممنون
ایوب ثابت
۱۲ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۹
0
2
حسین ثابت عموی من هستن الان انقدر سرش شلوغه که 3 سال هم میشه خونه ما نیومده خیلی پول داری به درد نمیخوره همه چی اندازه ای داره
حسن افخم
۱۳ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۸
2
0
مادنبال پولیمو اجل درپی ماست
مانیازبه پول داریمو اجل به ما
حسین غضنفری
۱۴ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۰:۴۳
0
0
با تمام این تفاسیر من فکر می کنیم
این مطالب تا حدود خوبی غیر دقیق باشه و پولدارهایی هستند که جزو نفرات اولند ولی ازشون یاد نشده
نازی
راستش بنظر من سلامتی که داشته باشی این بزرگترین ثروته،بقیه مسائل فقط به تلاشو پشتکار ادم بستگی داره،قرار نیست همه تو این دنیا پولدار باشن،اخه مگه بهشته که همه پولدار باشن
۱۶ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۰۰
mobin
۱۶ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۵
0
2
ما کجای کاریم!!!!!!!!!!!!!
صدرا مدرسى
۱۶ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۷
1
1
زندگى وقت پول نيست
مهسااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
۱۸ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۶
3
1
اهای اونی که میگی پول خوشبختی نمیاره اگه تو پولت زیادی کرده شماره حساب میدم برام بفرست.
غوث
۲۴ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۳:۵۹
1
2
چه خوبه اینجام هم شده شبکه اجتماعی همه دارن چت میکنن...
بدون حامی
۲۵ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۴:۲۹
3
1
سلام خوشبحالتون که پولدارین....میگن پول خوشبختی نمیاره اما به نظر من کاملا برعکسه...اگه الان ساعت سه نصف شبه اگه من تا الان بیدارم فقط تو فکر اینم که یه کار گیرم کنه حتی برجی200هزار تومن که بتونم طی یه ترم فقط شهریه 800تومنه دانشگام دربیارم و منت خانواده نکشم.خوشبحالتون واقعا نمیدونم چجوری پولدار شدین اما قدرشو بدونین...خیلی شبا بخاطر پول گریه کردم خیلی شبا اه کشیدم که کاش منم پولدار بودم اما قسمت منم ی جیب خالی و هزارتا حسرت و یه قلب شکست خورده است اگه پولدار بودم عشقمو بخاطر صد میلیون از دست نمیدادم عشقی که هنوز شبا اهنگ گوش میدم و بخاطرش گریه میکنم...باور کنین انقد بی پولی بهم فشار اورده که دیگه به پایان زندگیمم راضیم...خلاصه حرفم شاید هیشکدوم از شما پولدارا این پستارو نخونید اما شما پولدارا قدر پولی که خدا بهتون داده بدونید
یکی از همین مردم
پول همه جا خوشبختی میاره تا وقتی که پول داشته باشی همه جا احترام داری وقتی بدبخت باشی کسی نگات هم نمیکنه
۲۶ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۴۹
آقای خاص
۲۶ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۲۰
6
1
فقط پول پول پول / پول همه چی میاره : خوشبختی شخصیت هر چی که بگی .................
دال
پول خوشبختی میاره
۲۸ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۳۴
احسان
۲۸ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۵
3
0
ب نظر من پولدار بودن خوشبختی حتمی نمیاره اما بی پولی حتما بدبختی میاره ی نمونش خودم
شبنم
۲۹ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۴:۴۳
3
0
سلام به مدیری که این پیاما تایید میکنن و به نمایش میذارن.میشه خواهرانه ازتون بخوام ب این اقایون پولدار بگین صد میلیون میشه کمکم کنن بهشون خرد خرد برمیگردونم پولشونو و تااخر عمر مدیونشونم....باتشکر فراوان
فرحان
۲۹ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۹:۳۰
3
0
حضرت مولانا:
دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
...
دانی که پس از عمر چه ماند باقی
مهراست و محبت است و باقی همه هیچ
احمد
پول چیزی هست. که ما ادم ها بزرگش کردیم به چیز دست نیافتنی
۳۱ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۱۵
گلی
۱ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۱
2
0
منم پول میخوام
Raha
۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۴
3
0
سلام نمی خوام نصیحت کنم خوبه آدم دو جانبه باشه هم از نظر مادی خوب باشه زیاد نمیخواد به حد خودش هم از نظر معنوی . از سایت خوبتونم متشکرم .
رسول
۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۴
5
0
منو یادتون رفت نام ببرید.غول آرزو و رویا بدون پول :-)
جواد حضرتی
۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۹
5
0
دوستان من 30 سالمه ولی هیچی ندارم مجردم دعا کنید منم پولدار شم به مستضعفان کمک کنم
سجاد
ایشالا به آرزوت برسی جواد جان
خدا به ما هم شانس بده
۱۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۴۹
محمد
داداش تو دعاکن من کنکور قبول شم پول اولین درامدم واسه تو.دمت هم ولرم.
۱۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۲۸
امیرحسین
۱۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۳۶
4
0
من 14سالم از همین الان هم میگم بی پولی بد ترین درد دنیاست
چاکریم
۲۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۹
5
0
منم یه غولم از نظر خودم
جدیدالاسلام
۱۱ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰:۵۸
3
1
سلام آقای ابریشم چی جان مادرتان تاج سرتان مادر بیمارو بی خانمان مرا کمک کنید من شرمنده مادرم هستم چرا که من چیزی از مال دنیا ندارم دو فرزند بزرگ ۲۵ ساله دختر و پسر ۲۳ساله دارم ولی قدرت مالی خیلی ضعیفی دارم مادرم همشهری شما ساکن قم است به احترام مادرتان به مادر من کمک کنید .من فقط دعای خیر در حق شما دارم .یا علی مدد خداوند نگهدارتان باد .یا علی.
بورس باز ایرانی
۱۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۰۲
2
0
سلام دوستان
چقد پست ها سرشار از ناامیدی خدا است
مائده
۱۸ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۰
3
0
بابا پولاتون توحلقم اینهمه پولو میخواین چیکار ای بابا
maedeh
۱۸ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۵
2
0
بابا منم ازاین پولا میخوام
لعیا
۲۱ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۱
2
3
سلام
عاشق مغز بابک زنجانیم
hoodi
۲۳ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲:۴۸
4
0
فقط کافیه دیوار های زهنی تون رو بردارید بعد میتونین معجزه رو حسش کنید
نورالدين علوى
۲۳ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۹:۴۰
5
1
من سعى كردم در كنار بدست أوردن پول خانواده رأ متحد ودرجات علمى رأ بالا ببرم ودر اين زمينه موفق بودم ، در حقيقت رونسانس كردم وبسيار راضى وخوشحال هستم ،

اکبری
۲۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۲۷
2
2
با عرض سلام خدمت شما وبا آرزوی سلامتی برا جناب عالیان،بنده به دلیل مشکلات مالی وتهیه جهازیه نیاز به کمک مالی دارم وبا مدرک سطح دو لیسانس در هر نهادی که مشغول به کار شده ام بیشتر از پنجاه هزار تومن ندادند با توجه به اینکه پدرم کارگری ساده می باشد تمکن مالی ندارد،باوجود نامادری که زندگی را بیست سال است که برایمان حرام کرده و پدرم بدون اجازه نامادریم حق خریدن چیزی را ندارد حق دریغ از خرجی برای ما، لذا با عنایت و لطف خداوندوهمکاری شما که وسیله هستید بتوانم جهازیه خود را تهیه نمایم.
وحید
۲۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۵۲
2
4
خوش با حالشون اونها غولند
وحید
۲۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۱۳
6
2
پول همه چیزه پول هم خوسبختی میاره هم محبت کلا همه چیز پوله.پول داشته باشی سالمی چون میتونی برا بدنت خرج کنی.پول زیبای میاره برو نوزاد فقیر رو ببین چقدر خوشگله اما بد بزرگ شدن زشت میشه بخاطر غمو غصه هاست.هرجا هرکجا بری فقط پوله پول داشته باشی همه چیز داری.
علي صابتي
هر كس سراغ بي پول رو گرفت لطفا من و خبر كنيد پول دارن كه دارن به من چه قسمت اونا هم بوده پولدار بشن
۲۵ دي ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۳۰
محمد یاسین صدیقی
۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۸
9
5
ما که بی پولیم خوشبحال اینا که دارند
زهرا رضایی
من که ملیاردرم
۳ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۰:۲۹
سعید خدری
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۰
2
4
سلام دوستان پول که داشته باشید همه چیز دارید گول حرفای دیگران رو هم نخورید.
مصطفی سارانی
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۳
7
4
خوش باحالتون
عیسی بلوچی
۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۷
13
6
من عیس هستم از شهرستان ایرانشهر من یک برادر دارم که از سر ساختمون افتاد ما خودمن کارگریم.الان پول هم نداریم میتونید یکمکی به ما کنید10 تومنی اگه میتونید به ما کمک کنید ممنون میشویم.با تشکر از حسن شما ما توی روستا هستیم.فقط شماره حساب داریم
سجاد
مرد باش خیلی گرفتارم6037691573203593
۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۲
عباس دوستی
۲۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۷
0
0
افراد ثروتمند واقعا قابل احترام هستند
احمد
۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۰
1
0
خدایا بده ثروتی فقط خودت بباید بدی ازبنده هات خیر نمیرسه.میخوام خدمت والدین کنم همین
احمد
۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۰
1
0
خدایا بده ثروتی فقط خودت بباید بدی ازبنده هات خیر نمیرسه.میخوام خدمت والدین کنم همین
حامداسدی
۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۳
0
1
همه چیز که پول نیست
جواد شوشتری زاده
۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۷
1
1
باسلام . من در حال حاضر . 5 تا خانه .14 تا زمین .20 تا کافیشاپ . 10 تا فست فوت .دارم و غیره . این همه رو از یه دکه فلافل فروشی دارم. اولش خیلی سخت بود و حالا که می بینید . برای ثروت مند شدن کافیست کمی فکر و بعد عمل به آن کنید .
محمد
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۶
1
0
سلام اگه هر چیزی بتونه جلوی مرگ رو بگیره من بنده اونم
رسول
خدا بهت بیشتر بده خیرت برسه خوب دست بگیری خوب گیر از کار مردم باز کنی خوب قشنگ ن این که فقط داشته باشی
۲۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۹:۵۹
سعید
۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۲
1
0
ماهم غول کارگری هستیم
بنی
۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۹
0
1
ثروت بهتر از علمه چون ما علمو یاد میگیریم که به ثروت برسیم
داود
۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱:۲۵
0
2
خدا بزرگه ما پولدار میشین
ازاده
۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۴
0
2
به نظر من پول خوشبختی میاره کسی چون خودم خیلی سختی کشیدم و بخاطر هزینه های درمانم کلی زیر بار قرض رفتم
بهمن
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۰
0
0
کی گفته پول خوشبختی نمیاره ب والا هم ایمان میاره هم شخصیت هم سلامتی هم خوشختی ایناهمش شعاره پول دنیاتو عوض میکنه مطمن باشید
اردشیر کامل
۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۴
0
1
6037997381220830واقعا میشه

اردشیر کامل
۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۶
0
1
6037997381220830واقعا میشه

فرشادشجاعی
۱۴ دي ۱۳۹۶ ساعت ۳:۳۶
1
0
من تا پنج‌سال دیگه غول ایرانم تو پول،،الانم دست کمی ازشون ندارم با۲۵سال سن،،همیشه میتونی بهترین باشی
ناهید
۳۰ دي ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۶
1
0
کاشکی از غول حمل و نقل یعنی فاطمه مقیمی هم اسم می بردید
اولین بانو ایرانی در صنعت حمل ونقل
مهدی
۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۱
0
1
این افرادپولدارچقدرازاین سرمایه وپولشون روهمراهشون میبرن
امید
۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰:۴۲
0
1
باباچرت نگین پول همه چیزواسه ادم میاره همه چیزهم این دنیاروداری وهم اون دنیاروپول که نداشته باشی حتی سگ هم بهت پاس نمیکنه
ساناز
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۸
1
0
به نظر من خوشبختی درون آدم هستش و آدم باید عقلا و قلبا ودر درون خودش احساس خوشبختی کنه درسته که امکانات ظاهری هم مهم هستش ....پس آدم باید با توکل به خدا و امیدواری نسبت به آینده تلاش خودش رو بکنه و رو به جلو حرکت کنه ونتیجه رو به خدا واگزار کنه که تو این حالت یا نتیجه دل خاه بدست میاد یا نمیاد و آدم درصورت اگر زیاد موضوع رو سختش نکنه واسه خودش تو هر حالتی احساس خوشبختی میکنه
سانازدورکی
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۲
0
2
باعرض سلام خدمت خیرین محترم من جزیکی ازضعیف ترین قرش جامعه هستم نیازکمک مالی دارم ازخیرین تقاضای کمک دارم برای پول پیش خونه اگه امکانش هست ممنون میشم باتشکرفروان
مبین
۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۱
0
1
دوستان دوماه سپاسگذاری کنیداگه جواب ندادی گذاری کنار سپاسگزاری روتوقران هم داریم هرروز برای ده تا ازنعمتاشکرگذاری کنیدازته دل
توحید آذری
۲۴ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۳
0
0
پول درسته خوشبختی نمی آورد ولی 90 درصد خوشبختیت بستگی به تمکین مالی دارد.ولی فکر نمیکنم هیچیک از نامبردگان بالا ثروتشان را از راه کارآفرینی و درست بدست اورده باشند.همه مثل بیل گیتس نمیشن که درست کارش رو بلد باشه و 100 هزار نفر پرسنل خلاق
shocker
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۴
0
0
هنوز ما از قانون دنیا فقط زرنگی و پول و لذت و حق و حقوق مادی و تقلید زرنگی از بقیه رو اموختیم در حالی که هیچ چیزی تو دنیا نیست که سود داشته باشه ولی ضرر نداشته باشه پولم همونه سر و زبون داشتنم همون زن و فرزند و زندگی هم همونه مثلا ماشین ممکنه یه عمر باهاش حال کنی و پز بدی ولی شاید با همون رفتی اون دنیا همه از زن و فرزند فقط تصور خوشبختی و آرامش در کنارشونو دارن ولی شاید همونا بلای جون ادم بشن.پولم همینه طمعش و دلبستنش یعنی بدبختی اون از دستت نپره تو یه روز همه رو میزاری به امون خدا و خلاص
شهروند بایگ
۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۵
0
0
رضا زیارت نیا 20هزار میلیارد مدیر طلا زرمهر ثروت