پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷
استقبال باشکوه مردم قم از دکتر لاریجانی!!
در حالی که روز گذشته سیستم انبوه پیامکی، برنامه استقبال نمادین از رئیس مجلس پس از قضایای راهپیمایی 22 بهمن را اعلام میکرد امروز کمتر از 200 نفر در این برنامه حضور یافتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، لاریجانی ساعت نه صبح امروز وارد شهر مقدس قم شد و در ساعت مقرر که از پیش تر انتخاب شده بود بصورت غیر رسمی در محل بیت پدری اش حضور پیدا کرد و با اقشار مختلف مردم قم دیدار و گفتگو کرده و رسالت نمایندگی خود را در امور استان قم پیگیری کرد.

استقبال کنندگان در این مراسم از لاریجانی عذرخواهی کرده و اقدامات افراد اندکی که در مراسم پایانی 22 بهمن امسال در حرم مطهر حضرت معصومه (س) هتک حرمت کردند را اقداماتی از طرف برخی افراد خائن خواندند و اعلام کردند آنها مردم قم نبوده و از شهرستان های دیگر به قم آمده بودند.

لاریجانی پس از یک ساعت و نیم ملاقات مردمی و دیدار و گفتگو با استقبال کنندگان و سخنرانی در درب بیت پدرش با تمام مردم دیدار کرد که قبل از سخنرانی لاریجانی، حجت الاسلام مقتدایی و طیفی از نمایندگان از جمله هنرمندان، ورزشکاران، دانشگاهیان،خانواده های ایثارگران و.. به سخنرانی پرداختند.

افراد استقبال کننده شعار های مختلف بصیرتی و معذرتی از خود سر میدادند.

از جمله تشکل هایی که با نصب بنر در اطراف منزل پدری رئیس مجلس، برای دلجویی از وی حضور یافته بودند می توان به  شرکت مرغ مادر یاسان، حزب موتلفه اسلامی قم، جبهه پیروان خط امام و رهبری ، ساوه ای های مقیم قم و... اشاره کرد.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .