شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
پربیننده ترین ها
محسن رضايي:
اگر دلاری از آن سوی آبها بیاورید به بالاترین قیمت از شما می خرم
نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم دین خودشان را به نظام، انقلاب و اسلام ادا کردند و امروز نوبت دولت است که به مردم توجه کند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی"قم فردا"، محسن رضایی در مسجد جامع شهرستان دیر در جمع مردم این شهر افزود: ملت پیروز ملتی نیست که مشکل و سختی نداشته باشد بلکه ملتی است که تهدیدها را تبدیل به فرصت کند.
وی گفت: عبور از بیکاری و گرانی خودش پیروزی است اما اگر بتوانیم به گونه ای عمل کنیم که دیگر مشکلات اقتصادی پیش نیاید پیروزی دوم محقق می شود.
رضایی افزود: طی 40 سال گذشته این سومین بار است که ایران در چالش گرانی و بیکاری وارد می شود.
وی گفت: در جنگ تنها سرزمین هایمان را ازاد نکردیم بلکه قدرت دفاعی و بازدارندگی کشور را بازسازی و تحکیم کردیم و به همین دلیل است که کسی جرات حمله به ایران را ندارد.
نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: برنامه من این نیست که فقط گرانی ها و مشکلات اقتصادی فعلی را حل کنم بلکه با یک برنامه اساسی قصد دارم اقتصاد ایران را نوسازی و شکوفا کنم تا در اینده دیگر شاهد ورود هیچ مشکلی به پیکره اقتصاد ایران نباشیم.
رضایی گفت: در زمینه صنعت، شیلات و صنایع مربوط به دریا اگر دانشگاهها متصل به شغل مردم شود وضعیت اقتصادی مردم تغییر می کند و شکوفا می شود.
وی افزود: تمام شهرهای ما باید تبدیل به محل تولید ثروت شود و اقتصاد هم مثل دفاع مقدس باید با مشارکت و حضور مردم شکوفا شود.
رضایی با بیان اینکه اقتصاد کشور ما باید صاحب پیدا کند و برنامه داشته باشد گفت: سقوط پول ملی کمتر از سقوط خرمشهر و مرزهای کشور نیست بنابراین پول ایران باید تبدیل به پول بین المللی شود.
وی افزود: باید آستین ها را بالا بزنیم بیکاری و گرانی را از میان بردایم تا موجب ارتقای ارزش پول ملی شود که در واقع تکیه گاه مردم ماست و قدرت خرید مردم را با افزایش اعتبار پول ملی بالا ببریم.
نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: تولید ملی برای شما مردم دیر از همین دریا شروع می شود و من موانع صادرات و واردات را برای شما از میان برمی دارم و اگر دلاری از آن سوی آبها بیاورید به بالاترین قیمت از شما می خرم تا آنقدر دلار وارد کشور شود که ارزش ریال ما ارتقا یابد.
رضایی افزود:کشور مستقلی مثل ایران نباید اینقدر وابسته به دلارهای نفتی باشد.
وی گفت: برای صیدگاه باید نظم و انضباط بهتری وضع شود تا صیادان بهتر بتوانند از منابع دریایی استفاده کنند.
رضایی افزود: یارانه سبز را به کسانی اختصاص می دهم که شیلات، کشاورزی، زراعت، دامداری و صیادی کشور را از شیوه سنتی به مکانیزه تغییر دهند.
وی گفت: صنایع تبدیلی و بسته بندی مربوط به دریا و کشاورزی باید در این شهر بندری ایجاد شود تا خرما و محصولات شیلاتی درهمین جا بسته بندی شود.
نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: این مهم باعث افزایش تولید می شود و ما از آن پشتیبانی می کنیم.
رضایی گفت: با عزم ملی، جهاد اقتصادی و بنا به گفته رهبری با حماسه ملی می توانیم از دل این فشارها و سختی ها به پیروزی ملت بزرگ ایران برسیم.
وی در پایان سخنان خود افزود: از سی انتخاب گذشته تنها در 2 انتخابات شرکت کردم و اگرامروز واردصحنه انتخابات شده ام فقط به خاطر این است که احساس خطر کردم.
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .