printlogo


تهیه‌کننده قمی:
رژیم صهیونیستی ویروس واقعی جهان است / ضرورت مشارکت همه مردم در راهپیمایی مجازی روز قدس
کد خبر: 19817
تهیه‌کننده قمی بابیان این‌که یکی از آرمان‌های اصلی انقلاب حمایت از مظلومان جهان است، گفت: رژیم صهیونیستی و کودک کش ویروس واقعی جهان است.
محمود آرزومندی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،با اشاره به یوم‌الله روز قدس اظهار داشت: امام خمینی (ره) با نام‌گذاری آخرین جمعه سال به نام روز قدس درواقع موجب شدند که تمامی نگاه‌ها به سمت فلسطین و بیت‌المقدس جلب شود.

وی ادامه داد: در طی این 4 دهه همواره با این ابتکار امام خمینی (ره) میلیون‌ها انسان آزادی‌خواه در کشورمان و بسیاری از کشورهای جهان در روز قدس فریاد و انزجار خودشان را از جنایت‌های رژیم جعلی اسرائیل اعلام کرده‌اند و درواقع می‌توان گفت همین حضور پرشور بوده که موجب تقویت جبهه مقاومت در سال‌های اخیر شده است.

آرزومندی تأکید کرد: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا شاهد این هستیم که راهپیمایی روز قدس به‌مانند هرسال برگزار نمی‌شود اما این دلیل نمی‌شود که ملت ولایتمدار ایران اسلامی روز قدس را فراموش کنند.

وی ادامه داد: امسال راهپیمایی اعلام انزجار از رژیم غاصب اسرائیل و حمایت از مردم فلسطین به‌صورت یکپارچه و سرا سری در فضای مجازی برپا خواهد شد تا پایه‌های رژیم منحوس اسرائیل بار دیگر به لرزه دربیاید.

تهیه‌کننده برنامه فرصت با اشاره به سخنرانی رهبر انقلاب در این روز تأکید کرد: امسال رهبر معظم انقلاب به‌صورت زنده به ایراد سخن خواهند پرداخت و درواقع راهبرد و خط‌مشی کلی را مشخص خواهند کرد.انتهای پیام/110
لینک مطلب: http://www.qomefarda.ir/News/item/19817