کوچ پیرمردها از لیگ ستارگان قطر

روزنامه مطرح دوحه امروز در گزارشی جالب به سرنوشت مبهم ستاره های پابه سن گذاشته و سرشناس لیگ ستارگان قطر پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، تغییر نسل فوتبال قطر و رو آوردن به استعدادهای جوان و دوملیتی در بیشتر باشگاه های حاضر در لیگ ستارگان باعث شد تا برخلاف سال های گذشته این دفعه سران باشگاه ها تمایلی به حفظ ستاره های سرشناس اما پا به سن گذاشته نداشته باشند.


روزنامه استاد الدوحه امروز در یکی از صفحات خود به تشریح آخرین وضعیت این بازیکنان پرداخت، ستاره هایی که از دید نویسنده تا قبل از تابستان امسال همواره جزو اولویت های باشگاه ها در راه تمدید قرارداد بودند اما این دفعه نه تمدید قراردادی در کار بود نه پیشنهادی از سوی سایر باشگاه های حاضر در لیگ ستارگان تا سرنوشت شان با ابهامات زیادی روبرو شود.


در گزارش استادالدوحه به صورت کامل به وضعیت بازیکنانی همچون تاباتا ستاره برزیلی الاصل و کاپیتان سابق عنابی ها و الریان، سوریانو مهاجم اروگوئه ای الاصل سابق تیم ملی و الریان، مشعل ابراهیم ستاره سابق الاهلی و ... از جمله این ستاره های پابه سن گذاشته و بالای 33 سال سن هستند که دیگر فرصت درخشش در لیگ ستارگان را نخواهند داشت و باید جای خود را به جوان تر ها بدهند.


این درحالی است که برخی رسانه های دوحه مدعی شدند این بازیکنان یا باید از قطر کوچ کنند یا فصل آتی را در تیم های لیگ دسته اول این کشور بگذرانند چون بعید به نظر می رسد اجازه یا فرصت بازی در لیگ ستارگان را به دست بیاورند.

 

 انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/10984
اخبار مرتبط

نظرات شما