هجوم ناگهانی فیل‌ها اتوبان را بست

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه ورود یک گله فیل به داخل یکی از اتوبان‌های هند را به تصویر می‌کشد. این گله فیل با شکستن نرده‌های فلزی  و ورود به داخل جاده، موجب بسته شدن اتوبان شلوغ موتوپالایام شدند. 

ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و با تلفن همراه ضبط شده است لحظه ورود فیل‌ها به داخل اتوبان را نشان می‌دهد. در این ویدئو در حالی که یک گله فیل وارد اتوبان شده‌اند یکی از فیل‌ها با شکستن نرده‌های فلزی وسط اتوبان راه را برای عبور این گله باز می‌کند. در این ویدئو مشاهده می‌شود که پس از شسکته شدن نرده‌ها توسط این فیل، سایر فیل‌ها نیز پشت سر آن به راه می‌افتند و خود را به سمت دیگر اتوبان می‌رسانند.

ورود ناگهانی این گله فیل موجب بسته شدن هر دو لاین این اتوبان شلوغ شد. در ویدئوی منتشر شده در حالی که رانندگان منتظر عبور فیل‌ها از اتوبان هستند، دیده می‌شوند. این ویدئو توسط یکی از مأموران جنگلبانی هند با نام "پروین کَسوان" در توئیتر منتشر شد. او در توضیحات این ویدئو نوشت: «رهبر گله، وظیفه خود را به خوبی انجام می‌دهد. فیل ماده با شکستن نرده‌ها راه را برای عبور پنج عضو خانواده دیگر خود باز می‌کند. فیل‌ها هرگز مسیر خود را فراموش نمی‌کنند( گم نمی‌کنند).»

 


انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/13996
اخبار مرتبط

نظرات شما