نماینده مریوان خطاب به دولت: مشکل کولبران با پیام تسلیت حل نمی‌شود

نماینده مردم مریوان در مجلس گفت: آقای جهانگیری با تسلیت و همدردی مشکلات کولبران حل نمی شود. آقای روحانی تا کی می خواهید شرمنده مردم کردستان باشید؟ کولبران برای کسب روزی حلال و لقمه نانی، جانشان را از دست می دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، منصور مرادی نماینده مردم مریوان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه اول دی) پارلمان و در تذکر شفاهی ضمن تسلیت به خانواده‌ دو کولبری که در سرمای زمستان برای لقمه نانی، جانشان را از دست دادند و با تشکر از مردم مریوان و سروآباد گفت: آقای روحانی وقتی از مظلومیت کردستان و کولبران سخن می گوییم قصد سیاه نمایی نداریم.

وی افزود: در سراسر استان کردستان به ویژه مریوان و سروآباد که مستعد سرمایه گذاری هستند، کارخانه های صنایع تبدیلی وجود ندارد و با ایجاد محدودیت های سرمایه گذاری، مانع از ایجاد کارخانه ها شده اید.  آقای رئیس جمهور چگونه انتظار دارید این شهرستان با جمعیت بیش از 250 هزار نفر بدون ایجاد اشتغال پایدار به کولبری روی نیاورند.

نماینده مریوان در مجلس تصریح کرد: آیا اگر مسئولان فرزندانشان در فقر و گرسنگی به سر ببرند، برای سیر کردن فرزندانشان به شغل کاذب روی نمی آورند؟ ما نمایندگان با چه زبانی با دولت مواجه شویم که بالاخره به فکر معابر کولبری باشید. به تذکرات ما هیچ توجهی نمی شود.

مرادی در پایان مطرح کرد: آقای جهانگیری با تسلیت و همدردی مشکلات کولبران حل نمی شود. آقای روحانی تا کی می خواهید شرمنده مردم کردستان باشید؟ کولبران برای کسب روزی حلال و لقمه نانی، جانشان را از دست می دهند.
انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/14409
اخبار مرتبط

نظرات شما