تساوی تیم ملی امید مقابل قطر در ثانیه پایانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، تیم فوتبال امید کشورمان از ساعت 17:50 امروز (شنبه) در دیداری دوستانه در دوحه به مصاف تیم المپیک قطر رفت که نتیجه این بازی تساوی 2 - 2 بود.

رضا شکاری در دقیقه 30 از روی نقطه پنالتی برای امیدها گلزنی کرد و در ادامه مهدی قائدی موفق شد در دقیقه 36 روی یک ضربه ایستگاهی از پشت محوطه جریمه، گل دوم تیم ایران را به ثمر برساند. برای قطری‌ها نیز عبدالرشید ابراهیم در دقیقه 83 و 6+90 موفق به گلزنی شد.

این در شرایطی بود که قطری‌ها از دقیقه 30 و به دنبال اخراج یکی از بازیکنان‌شان 10 نفره شدند، اما با موافقت حمید استیلی بازیکن جایگزینی در ترکیب قطر قرار گرفت تا هر دو تیم با 11 بازیکن مقابل یکدیگر بازی را ادامه دهند. در نیمه دوم هم در دقیقه 48 یکی دیگر از بازیکنان قطر اخراج شد که بار دیگر حمید استیلی موافقت خود را برای 11 نفره به بازی ادامه دادن تیم قطر اعلام کرد.

حمید استیلی، سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان در این دیدار با ترکیب معراج اسماعیلی، امید نورافکن، عارف آقاسی، مجتبی نجاریان، متین کریم‌زاده، رضا دهقانی (76 - سینا زامهران)، مهدی مهدیخانی، علی شجاعی (70 - امیر روستایی)، رضا شکاری (66 - جعفر سلمانی)، محمد محبی (66 - محمد خدابنده‌لو) و مهدی قائدی (70 - رضا جبیره) تیمش را روانه میدان کرد.

به گزارش تسنیم، اردوی تیم فوتبال امید کشورمان با برگزاری این بازی دوستانه در دوحه به پایان رسید و شاگردان حمید استیلی فردا به تهران بازمی‌گردند تا پس از استراحتی کوتاه روز 11 دی ماه ایران را به مقصد تایلند برای حضور در مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا و انتخابی المپیک 2020 توکیو ترک کنند. قرار است لیست نهایی امیدها برای حضور در این مسابقات پس از بازگشت تیم به تهران از سوی استیلی اعلام شود.
انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/14707
اخبار مرتبط

نظرات شما