حمله موشکی سپاه به پایگاه‌‌های آمریکا به آزادی‌خواهان جهان جسارت داد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حبیب‌الله دهمرده نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: حمله موشکی سپاه به پایگاه عین الاسد جواب محکمی برای تمام مستکبرین عالم و بدخواهان بشریت بود ضمن اینکه جمهوری اسلامی ایران با این پاسخ به دنیا ثابت کرد که آمریکا به عنوان شیطان بزرگ و بخشی از مستکبرین عالم و بدخواهان بشریت در عالم جایی ندارند.

وی افزود: ایران درسی فراموش نشدنی به آمریکا و اذنابش داد تا آزادیخواهان بشر با وحدت کلمه به شیطان‌ بزرگ داد تا در برابر آن بتوانند متحد شوند. 

حمله موشکی به آمریکا جوابی محکم به شیطان بزرگ بود

نماینده مردم زابل در مجلس تصریح کرد: آمریکایی‌ها حق ندارند از یک نقطه دیگر دنیا بیایند و ناامنی را در نقطه دیگر ناامن کند لذا پاسخ موشکی ایران جوابی خاص به مستکبرین عالم و بویژه آمریکا به عنوان شیطان بزرگ بود. 

دهمرده اظهار داشت: آمریکایی‌ها با حمله موشکی به پایگاه‌هایشان متوجه شدند که دوران بزن و درو گذشته است و باید پاسخ اقداماتشان را دریافت کنند و می‌دانند که هر جای عالم باشند در تیررس نیروهای مقاومت و آزادی‌خواهان بشریت می‌شوند. 

وی گفت: با این حمله آمریکا متوجه شد که اگر منافع ما در جایی به خطر بیفتد تمام منافع مستکبرین عالم به خطر می‌افتد؛ از یک طرف مایه یأس و ناامیدی برای تمام بدخواهان بشریت و در رأس آن شیطان بزرگ خواهد بود و از طرف دیگر مایه امید و خوشحالی برای تمام مردم و مسلمانان جهان، مقاومت و آزادیخواهان بشریت است و ثابت کرد که مقاومت در دنیا جواب می‌دهد اما باید بپا بخیزند و متحد شوند.

موشک‌های سپاه به آزادیخواه جهان و مسلمانان جسارت داد

دهمرده اظهار داشت: جمهوری اسلامی فقط یک سیلی به آمریکا زد به همه ثابت کردیم که آنها هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

وی تصریح کرد: آمریکایی‌ها تصور می‌کردند با عربده‌کشی می‌توانند کارهایشان را پیش ببرند و می‌گفتند کدخدای دنیا هستند در حالی که حمله موشکی موشکی سپاه به پایگاه‌های آنها در غرب آسیا ابهت پوشالی آنها را نشان داد. 

نماینده مردم زابل در مجلس گفت: موشک‌های سپاه به مردم آزادیخواه جهان و مسلمانان جسارت داده و جمهوری اسلامی به جهان اسلام ثابت کرد که اگر متحد شوند و منافع نامشروع بدخواهان بشر را به خطر بیندازد می‌توان پیشرفت قابل توجهی کرد. 

خدمت بی منت و خالصانه با قدرشناسی ملت مواجه می‌شود 

وی درباره حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی و هم رزمانش افزود: این قدرشناسی ملت ایران نشان داد که هر کسی خالصانه برای مردم خدمت کند و به بندگان خدمت بی‌منت داشته باشد مردم این چنین از او تشکر خواهند کرد و او را هیچگاه تنها نمی‌گذارند ضمن اینکه خدمت به مردم جاده یک طرفه نیست و تکریم می‌کنند و احترام می‌‌گذارند. 

دهمرده اظهار داشت: حضور انبوه مردم در تشییع پیکر مطهر شهدای مقاومت بعد از رحلت حضرت امام خمینی (ره) سابقه ندارد ضمن اینکه برگزاری چنین بزرگداشتی در تمام جهان و بویژه در ایران عراق نشان داد که مردم ایران مسلمانان،‌ آزادخواهان بشریت قدردان هستند. 

سردار سلیمانی مایه عزت و شرف تمام آزادیخواهان بشریت بودند

نماینده مردم زابل در مجلس خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی نه تنها مایه عزت ایرانیان و عزت مسلمانان و عزت غرب آسیا، بلکه مایه عزت و شرف تمام آزادیخواهان بشریت است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان خطاب به مسئولین گفت: اگر خدمت بی‌منت به مردم انجام شود و قربتاً الی الله و خالصانه و برای خدا باشد مردم ایران، جهان اسلام و غرب آسیا و جهان هم قدردان آن خواهند بود. 
انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/15633
اخبار مرتبط

نظرات شما