قوه قضائیه باید به خطای ظریف رسیدگی کند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی در نشست علنی امروز دوشنبه (7 بهمن‌ماه 98) پارلمان طی تذکری خطاب به وزیر امور خارجه کشورمان اظهار داشت: شما 4 خطای بزرگ انجام داده‌اید و یکی از آنها تضعیف جایگاه وزارت امور خارجه بود.

وی افزود: آقای ظریف! شما باعث شدید زبان موجود پستی مثل ترامپ برای ما باز شود و به سخره بگیرد. این سخره گرفتن یعنی با آبروی ما بازی کردن که شما باعث آن شدید.

سلیمی خاطرنشان کرد: آقای وزیر خارجه! شما با نص صریح سخنان رهبری مخالفت کردید و همچنین با قانون مصوب اخیر مجلس نیز مخالفت داشتید. چرا این خطا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مرتکب شدید؟ آیا قوه قضائیه نباید به این مسئله رسیدگی کند؟

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از تذکر خود با اشاره به سخنان اخیر رئیس‌جمهور گفت: امروز آقای روحانی گفته است ما نگرانیم رای‌ها جابجا شود. آقای روحانی!‍ فراموش کردید شما مجری انتخابات هستید؟ نکند مسئله‌ای در سر دارید؟

وی در خاتمه با اشاره به قول دولت برای انجام معاهده پاریس گفت: رئیس‌جمهور باید در این رابطه به مجلس بیاید و البته شدن مجلس را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ رعایت کند.
انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/16028
اخبار مرتبط

نظرات شما