فرمانده انتظامی قم:

انتخابات در قم بدون کوچکترین مشکلی درحال برگزاری است

فرمانده انتظامی قم گفت: با تمهیدات اندیشیده شده در سطح استان، انتخابات درقم،‌ در کمال امنیت و آرامش در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سردار عبدالرضا آقاخانی روز جمعه با حضور در ستاد انتخابات استان قم در گفت و گو با خبرنگاران بیان کرد: قانون تکلیف نیروی انتظامی درموضوع انتخابات را به خوبی روشن کرده است که بر اساس آن مسئولیت امنیت برگزاری انتخابات با نیروی انتظامی می‌باشد.

وی افزود: در همین رابطه در قم نیز با حدود ۷۰۰ شعبه اخذ رای در همه مناطق استان،‌ انتخابات با آرامش کامل در حال برگزاری است.

وی ادامه داد: تمهیدات لازم برای تامین امنیت انتخابات همچون رصد اطلاعاتی و امنیتی از ماه های قبل شروع شده و امروز نیز نیروهای ما قبل از ساعت رسمی برگزاری انتخابات در شعبه‌ها حاضر بودند تا مردم با آسودگی خاطر رای خود را به صندوق ها بیندازند.

آقاخانی گفت: با اشرافیت کامل و همکاری با سایر دستگاهای اطلاعاتی و امنیتی و شورای تامین استان،‌ انتخابات در قم بدون کوچکترین مشکلی درحال برگزاری است.

وی بیان کرد: اکنون با توجه به حضور گسترده مردم هیچ مساله ای نداریم و مردم با آرامش و سلامت در حال رای دادن هستند.

وی ادامه داد: در تقویم کاری سال ۹۸ نیروی انتظامی استان برنامه های خاص را پیش بینی کرده بودیم که یکی از مهمترین آن‌ها انتخابات بود که با تجربه سال‌های گذشته،‌ اکنون وضعیت امنیتی انتخابات در قم به خوبی تامین و این حماسه ملی با آرامش کامل درحال برگزاری است.


انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/16646
اخبار مرتبط

نظرات شما