رئیس هیات نظارت انتخابات قم:

تاکنون گزارشی مبنی بر تخلف درانتخابات قم دریافت نشده‌است

رئیس هیات نظارت انتخابات قم گفت:‌ با همکاری خوب مردم و نامزدها تاکنون گزارشی مبنی بر انجام تخلف در روند برگزاری انتخابات دراستان دریافت نشده‌است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، محسن بهشتی امروز  با حضور درستاد انتخابات استان درگفت وگو با خبرنگاران بیان کرد:‌ بسیاری از مردم قبل از شروع اخذ رای به شعب مراجعه کردند و خدا رو شکر این حضور بدون هیچ گونه مشکل و بروز تخلف،  پرشور است.

وی ادامه داد:‌ هیات بازرسی انتخابات همزمان با ثبت نام نامزدها بر اساس دستورالعمل‌ها تشکیل شده و فعالیت خود را آغاز کرد؛ برحسن جریان برگزاری انتخابات نظارت داریم و امروز هم برای هر شعبه اخذ رای یک بازرس و ۶ بازرس ویژه نیز مستقر شدند که حکمشان از سوی وزیر کشور تایید شده‌است.

بهشتی گفت: همچنین درهرمنطقه ای نیز سه تن از همکاران ما درستاد بازرسی حاضر هستند تا نظارت بر حسن جریان برگزاری انتخابات استان قم کامل باشد.

وی بیان کرد:‌ تاکنون گزارش خاصی از بروز تخلف برای ارسال به وزارت کشور نداشتیم و هم نامزدها و هم مردم در عمل به قانون دقیق عمل کرده‌اند؛  صندوق‌های اخذ رای سیار برای شهروندانی که توانایی شرکت در انتخابات را ندارند فراهم شده‌است.

معاون استاندارگفت: از همه مردم قم درخواست می‌کنیم همانطور که درهمه انتخابات‌ها مشارکت مردم این استان بالاتر بوده، این حماسه آفرینی همچنان حفظ شود؛ با تدابیر بهداشتی انجام شده بحث استفاده از استامپ در شعب اخذ رای  الزام آور نیست.
انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/16656
اخبار مرتبط

نظرات شما