اقدام عجیب بازیکن معروف برای درمان مصدومیت

فوتبالیست معروفی که در نیم فصل اول با آسیب دیدگی مواجه شد، در اقدامی عجیب به جای پزشک به غیر پزشکانی خارج از تهران برای مداوا مراجعه کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، یکی از بازیکنان معروف که در تیم پرطرفدار لیگ برتری بازی می کند و در نیم فصل نخست با مصدومیت مواجه شد، در اقدامی عجیب باعث شد مدت زمان درمانش بیشتر از آن چیزی شود که پزشکان تیمش پیش بینی می کردند.

نوع مصدومیت این بازیکن به گونه ای بود که وی می توانست با گذراندن یک دوران مداوای ساده در مدت زمان ۴ تا ۶ هفته به میدان بازگردد. اما اقدام عجیب وی باعث شد تا دوران دوری اش از میدان بسیار طولانی تر از انتظار شود.

پیگیری ما مشخص کرد این بازیکن به جای مراجعه به پزشک، به فردی غیر پزشک در یکی از شهرستان های استان خوزستان مراجعه کرد و تحت نظر این شخص درمانی را آغاز کرد. درمانی که نه تنها مصدومیت این بازیکن را بهبود نبخشید، بلکه آن را تشدید کرد.

این بازیکن بعد از گرفتن نتیجه معکوس از این درمان به پزشک متخصص مراجعه کرد و دوره درمانی جدید را آغاز کرد. در باره این بازیکن گفته می شود پزشک متخصص آسیب دیدگی وی را کاملا درمان کرده و آمادگی حضور در تمرینات را دارد، اما او یک مصدومیت مزمن دیگری به جز ناحیه آسیب دیدگی قبلی اش دارد که ممکن است در آینده نزدیک برایش ایجاد مشکل نماید. انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/17598
اخبار مرتبط

نظرات شما