پلمب 2 باشگاه ورزشی متخلف در موضوع کرونا

اداره کل ورزش و جوانان استان قم از تعطیلی تمام اماکن و فضاهای ورزشی و پلمب دو باشگاه ورزشی متخلف در این ایام خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، از زمان منتشر شدن خبر شیوع ویروس کرونا و پیرو تصمیماتی که در ستاد بحران اتخاذ شده، اداره کل ورزش و جوانان استان قم نیز به واسطه اینکه از مخاطبان زیادی در رشته ها ، باشگا ه ها و تیم های مختلف ورزشی برخوردار است ، تصمیماتی را برای جلوگیری و کاهش شیوع این ویروس با هدف حفظ سلامت جوانان و ورزشکاران قم در نظر گرفت.

با تصمیم اتخاذ شده در شورای معاونین این اداره کل به منظور پیشگیری از انتقال ویروس کرونا و جلوگیری از مبتلا شدن ورزشکاران به آن، تمامی اماکن ورزشی شامل باشگاه های ورزشی دولتی، خصوصی و همچنین برگزاری هرگونه همایش، گردهمایی، مسابقات و ... را پس از هماهنگی به عمل آمده با مراجع قانونی ذی صلاح و در راستای سلامت عمومی جامعه تا اطلاع ثانوی تعطیل کرد.

همچنین بازرسی از تمامی اماکن ورزشی سطح استان قم توسط مراجع قضایی و نظامی ذی ربط در حال انجام است و علاوه بر اداره کل ورزش و جوانان استان قم این مراجع نیز اعلام کرده اند در صورت مشاهده هرگونه فعالیت ورزشی، برخورد قانونی انجام خواهد گرفت.

در پی این تصمیمات اما بازرسی های انجام شده توسط عوامل مرتبط حکایت از فعالیت برخی باشگاه های خصوصی داشت تا اینکه نتیجه بازرسی ها منجر به تخلف دو باشگاه بدن سازی در عدم رعایت دستورالعمل تعطیلی اماکن ورزشی و پلمب این باشگاه ها شد.

این در حالی است که با اطلاعیه رسمی ستاد مقابله با کرونا در ورزش، تمام مسابقات ورزشی تا پایان فروردین ماه ۹۹ لغو شده است و بر این اساس مسابقات و لیگ های مختلف ورزشی تمامی رشته ها در سطح لیگ برتر، لیگ های دسته اول، دسته دوم و سوم تا پایان فروردین ماه لغو شده است و تمام باشگاه های ورزشی خصوصی تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل خواهند بود.


انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/17614
کلیدواژه: قم ورزش کرونا
اخبار مرتبط

نظرات شما