تشریح بخشی از برنامه های رزمایش #کمک_مومنانه بسیج

دبیر رزمایش بزرگ #کمک_مومنانه سازمان بسیج مستضعفین بخشی از برنامه های اجرایی این رزمایش را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،

محمد زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی در تشریح جزییاتی از رزمایش بزرگ #کمک_مومنانه اظهار داشت:  این رزمایش با محوریت۵۴ هزار پایگاه  خواهر و برادر سازمان بسیج مستضعفین اجرا خواهد شد.

 
وی افزود: ۲۰ هزار گروه جهادی پایگاه های مقاومت بسیج که جغرافیا محور فعالیت می کنند نیز در این رزمایش مشارکت فعال خواهند داشت
 
زهرایی گفت: سازمان بسیج مستضعفین ضمن شناسایی و اولویت بندی اقشاری که از شیوع بیماری کرونا از نظر معیشتی آسیب دیده اند اقدامات خدماتی ویژه ارائه خواهد کرد.
 
وی افزود: همچنین توزیع بسته های معیشتی کالایی، در جغرافیایی که این کالا ها از طریق خیرین یا مجموعه های مختلف آن منطقه گردآوری شده است در دستور کار این رزمایش است.
 
زهرایی با اشاره به بخش کمک های نقدی این رزمایش اظهار داشت: سازمان بسیج مستضعفین تلاش خواهد کرد تا در این رزمایش کمک مومنانه بسته های حمایتی نقدی را نیز به صورت هدفمند و اولویت دار به اقشار مستضعف جامعه برساند که در این مسیر خیرین  و مجموعه های داوطلب نیز می توانند از طریق سامانه های بانکی سازمان بسیج در این رزمایش کمک مومنانه سهیم باشند.
 
وی همچنین از ساماندهی حامیان برای کمک به خانواده های آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
 
رییس سازمان بسیج سازندگی همچنین شماره حسابهای بانکی بسیج در این رزمایش را به شرح زیر اعلام کرد: شماره حساب جاری طلایی نزد بانک سپه بنام حوادث غیرمترقبه سازمان بسیج شماره حساب 5151818086011 و شماره‌کارت 5892101214485209 و شماره شبا IR030150000005151818086011 بانک سپه از سوی سازمان بسیج مستضعفین به این موضوع اختصاص یافته است.
 
زهرایی افزود: مردم همچنین می‌توانند از طریق کد دستوری « #11*880*» کمک‌های خود را به نیازمندان اهدا کنند.
 انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/18203
اخبار مرتبط

نظرات شما