مادر فداکار جان پسرش را در حمله کروکدیل مرگبار نجات داد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، مادر فداکار ۳۰ ساله اهل زیمباوه جان پسرش را در حالی که به طرز وحشتناکی در معرض مرگ قرار گرفته بود نجات داد. در حالی که سر پسر ۳ ساله " مائورینا موسیسینیانا " در داخل آرواره‌های مرگبار یک کروکدیل قرار گرفته بود او توانست جان فرزندش را نجات دهد. مائورینا با دیدن این صحنه بلافاصله وارد عمل شد و با فشار دادن بینی کروکدیل توانست جان پسرش را نجات دهد.

دو پسر مائورینا در کنار رودخانه " راند " در نزدیکی پارک ملی گونارِژو در حال بازی بودند که ناگهان صدای فریاد آن‌ها توجه مادرشان را جلب کرد. مائورینا که در حال ماهیگیری بود ناگهان با صحنه وحشتناک قرار گرفتن پسرش " گیدئون" در دهان کروکدیل و کشیده شدن او به داخل رودخانه مواجه شد.

 

مائورینا که از اجدادش یاد گرفته بود که فشار دادن محکم بینی کروکدیل موجب تحلیل رفتن انرژی این حیوان می‌شود بلافاصله وارد عمل شد. او در حالی که با یک دست بینی کروکدیل را فشار می‌داد با دست دیگر تلاش کرد تا سر پسرش را از داخل آرواره‌های آن رها کند. با وجود آنکه دست مائورینا توسط کروکدیل زخمی شد، اما سرانجام او موفق به نجات جان پسرش شد. پس از این حادثه که در دهکده " چیهوسی " رخ داد گیدئون که از ناحیه صورت و مادرش از ناحیه دست مجروح شده بودند به بیمارستان منتقل شدند.

این زن در گفتگو با ZBC News زیمباوه در این باره گفت: «هنوز باورم نمی‌شود که توانسته ام جان پسرم را نجات دهم. روشی را که اجدادم به من آموخته بودند جان پسرم را نجات داد. خوشحالم که او زنده و سالم است و می‌توانم بار دیگر او در آغوش بگیرم.»
انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/18548
کلیدواژه: کروکودیل آغوش کودک
اخبار مرتبط

نظرات شما