مدیر عامل ایران خودرو:

ثبت نام پژو ۴۰۵ برای همیشه متوقف شد

مقیمی گفت: پیش فروش جدیدی از پژو ۴۰۵ نخواهیم داشت فقط تعهداتی که از قبل داریم را تولید کرده و تحویل خواهیم داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، فرشاد مقیمی مدیر عامل ایران خودرو گفت: از ابتدای ورود ویروس کرونا به کشور اقداماتی برای مقاله با این ویروس در این کارخانه انجام شد؛ از جمله این اقدامات شروع تولید ماسک است که پیش از سال نو آغاز شد و تا به امروز بیش از ۶۰۰ هزار ماسک تولید شده است که توانست علاوه بر تامین اقلام مورد نیاز خود کارخانه بخشی از نیاز مردم را رفع کند.

او بیان کرد: با اتکا به توانمندی‌های قطعه سازی کشور و کارگرانی که جهاد گرانه فعالیت کردند تولید ما با قدرت آغاز شد و حدود ۲ هزار و ۳۰۰ دستگاه خودرو تولید کردیم؛ با حفظ شرایطی که برای کنترل ویروس تعیین شده به تولید ادامه خواهیم داد.

مقیمی با اشاره به محیط امنی که در واحد تولید ایجاد شده است گفت: معوقات ما به میزان قابل توجهی در سال ۹۸ پاسخ داده شد و بخش کمی از آن باقی مانده است؛ با هماهنگی که آغاز شد تولید خودرو را ادامه خواهیم داد و امیدوار هستیم تمام تعهدات ما تا حوالی خرداد به صفر برسانیم.

مدیر عامل ایران خودرو گفت: بر اساس مصوبه ابلاغ شده پیش فروش جدیدی از پژو ۴۰۵ نخواهیم داشت فقط تعهداتی که از قبل داریم را تولید و تحویل خواهیم داد.


انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/18594
اخبار مرتبط

نظرات شما