دختران نوین قم قهرمان شدند

دختران والیبالیست تیم نوین قم بالاتر از دیگر رقبای خود رتبه نخست و عنوان قهرمانی مسابقات والیبال رده‌های سنی پایه سال 98 را به خود اختصاص دادند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، بعد از تغییر و تحولات انجام شده در هیأت‌ والیبال استان قم که به رای اعتماد اعضای مجمع انتخابات این هیأت‌ ورزشی به یکی از چهره‌های قدیمی و موفق این رشته یعنی محمدمهدی حلوایی منجر شد، والیبال قم با سرعتی به مراتب بالاتر از گذشته در مسیر پیشرفت گام برمی‌دارد.

از جمله تغییر و تحولاتی که از نگاه کارشناسان و علاقمندان به این رشته در هیأت‌ والیبال قم مثبت بود، بازگشت سعیده‌سادات خلیلی مربی مطرح، با سابقه، با دانش و بین‌المللی این رشته به مسوولیت نایب‌رئیسی این هیأت‌ ورزشی بود تا بار دیگر والیبال قم در بخش بانوان رونق بیشتری بگیرد.

در یکی از برنامه‌های اجرا شده در مسیر رشد و شکوفایی والیبال بانوان قم، مسابقات والیبال دختران رده‌های سنی خردسالان و نونهالان ویژه متولدین سال 1382 به بالا برگزار شد، رقابت‌هایی که در آن ۲۸ تیم حضور داشتند و تیم‌های شرکت کننده در سالن ورزشی ام‌اکلثوم قم با یکدیگر رقابت کردند.

در رده‌بندی نهایی این دوره از مسابقات تیم والیبال دختران نوین (الف) با مربیگری خانم مرادی دیگر رقبای خود را از پیش‌رو برداشت و عنوان قهرمانی را کسب کرد، همچنین مقام دوم و عنوان نایب‌قهرمانی این پیکارها به تیم افق برتر با مربیگری خانم گائینی تعلق گرفت و تیم‌های معلم با مربیگری خانم زمانی و فدک با مربیگری خانم شفاعتی سوم و چهارم شدند.

همچنین در مسابقات والیبال دختران ویژه رده سنی سال 1375 به بالا، تیم‌های افق برتر با مربیگری خانم شمس و شهید سیاری با هدایت خانم عبادی سکوهای قهرمانی و نایب‌قهرمانی را از آن خود کردند، مسابقاتی که با همکاری آموزش و پرورش قم به واسطه در اختیار گذاشتند سالن‌های ورزشی آموزش و پرورش به انجام رسید.
انتهای پیام/
http://www.qomefarda.ir/9947
اخبار مرتبط

نظرات شما