تاکید مراجع بر حضور مردم پای صندوق های رای؛
مراجع صبح امروز در ساعات اولیه شروع رای گیری رای خود رادر صندوق انداختند و مردم را به حضور در انتخابات دعوت کردند که موجب تقویت کشور و نظام و همچنین خنثی شدن توطئه های دشمنان خواهد شد.
لحظه به لحظه با انتخابات یازدهمین دوره مجلس؛
یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری با حضور مردم انقلابی و همیشه در صحنه قم در حال برگزاری است.
عضو خبرگان رهبری:
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه برخی از کاندیداها بجای تخریب رقیب به دنبال معرفی برنامه های خود باشند، گفت: مشارکت و حضور مردم در انتخابات هرچه بیشتر باشد اقتدار جمهوری اسلامی بیشتر خواهد شد به همین دلیل دشمن به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات است.
رئیس هیات نظارت انتخابات قم:
رئیس هیات نظارت انتخابات قم گفت:‌ با همکاری خوب مردم و نامزدها تاکنون گزارشی مبنی بر انجام تخلف در روند برگزاری انتخابات دراستان دریافت نشده‌است.
فرمانده انتظامی قم:
فرمانده انتظامی قم گفت: با تمهیدات اندیشیده شده در سطح استان، انتخابات درقم،‌ در کمال امنیت و آرامش در حال برگزاری است.
حجت الاسلام بنیادی:
نایب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین با اشاره به اینکه رعایت اخلاق انتخاباتی بسیار مهم است، گفت: مردم به کسی رای دهند که در تراز انقلاب و تخصص داشته باشد.
استاندار:
استاندار قم گفت: با موافقت نهادهای ذی‌صلاح، قرار شد به دلیل استفاده از وسایل الکترونیک در فرایند برگزاری انتخابات، برای تشخیص هویت دیگر نیازی به استفاده از استامپ نباشد تا مردم با خیال راحت رای خود را به صندوق بیندازند.
کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با قم فردا:
استاد حوزه و دانشگاه گفت: مردم به نماینده عاقل رأی دهند نه نماینده‌ای که وعده‌هایی می‌دهد که در حیطه وظیفه و اختیاراتش نیست.
معاون استاندار قم:
معاون استاندار قم از وجود ۸۲۶ هزار واجد شرایط حضور در انتخابات در قم خبر داد و گفت: ۴۲ هزار رأی اولی نیز در این دوره از انتخابات مشارکت دارند.
رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان قم گفت: ۶۶۹ بازرس در شعب اخذ رأی بر روند و اجرای دقیق انتخابات در استان قم نظارت کرده و تخلفات احتمالی را رصد می‌کنند.
مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری قم از ایجاد 500 سازه‌ ویژه جهت نصب تبلیغات کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.
آمار نهایی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در قم اعلام شد.
محسن موحدی از کاندیداهای اصولگرا با صدور بیانیه‌ای انصراف خود از کاندیداتوری در انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه قم را اعلام کرد و گفت: اینجانب از نامزدی انتخابات مجلس شورای اسلامی انصراف داده و حمایت خود را از لیست شورای هماهنگی اصولگرایان استان قم اعلام می‌کنم.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

مطالب پیشنهادی
یادداشت
1/1